Recenze

Odvážné snění

Kvantová fyzika připouští fakt, že my všichni – každou svou myšlenkou – utváříme svět. Starověcí šamani amerického kontinentu věděli, že myšlenkami nestvoříme jen to, co na světě prožíváme my osobně, ale že vysníváme samotnou podstatu kolektivní reality. Ve svém důsledku to znamená, že lidský život není nic než sen. Dá se říct, že pokud si tedy vědomě a záměrně nevysníme svou existenci, musíme se spokojit s noční můrou, kterou pro nás vytvořili druzí.

Název: Odvážné snění

Podtitul: Šamanské utváření reality

Autor: Alberto Villoldo

Nakladatelství:  Maitrea

Rok: 2020

Počet stran: 199

Podle oficiální anotace

Nová fascinující kniha autora Alberta Villolda vypráví o tom, jak můžete snít svůj vlastní svět v síle a milosti. Ukazuje vám, jak se probudit z kolektivní noční můry a začít tvořit svůj nový život s odvahou. Ukáže vám, jak snít svůj posvátný sen, který šamani ve všech dobách znali a sloužili mu.

Alberto Villoldo svým čtenářům odhalí starověkou moudrost učení, jež vysvětluje, jak zhmotnit realitu z neviditelné živné půdy univerza. Ukáže vám, jak vstoupit do kontaktu s touto živnou půdou a snít život v míru, zdraví a hojnosti. Zjistíte, že vše, co potřebujete k vytvoření radosti, po níž toužíte, je odvaha!

℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘

„Logika tě zavede z bodu A do bodu B.

Představivost tě zavede kamkoli.“

                                  Albert Einstein

℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘

Summa summarum

Další z knih vydaných nakladatelstvím Maitrea autora Alberta Villolda v brožované vazbě a na měkkých deskách deskách má ilustraci kolibříka. Jakmile se do knihy začtete, zjistíte proč 🙂 …

Pokud čtenář četl např. Tajemství od Rhondy Byrn či knihy Joea Vitaleho, zná princip Zákona přitažlivosti. Na první pohled by se mohlo zdát, že kniha Alberta Villolda vysvětluje obdobné principy, ale čtenář po pár stranách zjistí, že šamanismus pojímá utváření reality jinak než pouhou imaginací a pozitivním myšlením, na kterých staví ezoterické nauky.

℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘

„Jsme tím, co si myslíme.
Vše, čím jsme, se rodí z našich myšlenek.
Svými myšlenkami tvoříme svět.“
Buddha

℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘

Obsah knihy je rozdělen do 2 částí a 9 kapitol:

Část 1: Od noční můry ke snění

Kapitola 1: Únik před noční můrou

Kapitola 2: Scénáře našich nočních můr

Kapitola 3: Probuzení do doby snění

Kapitola 4: Vědomí, realita a čtyři úrovně vnímání

Kapitola 5: Čtyři druhy odvahy

Část 2: Od snění k odvážné akci

Kapitola 6: Odvaha jako čin

Kapitola 7: Praktikuj pravdu

Kapitola 8: Vyčisti si svou řeku

Kapitola 9: Buďte připraveni zemřít v každém okamžiku

Stejně jako jiné tituly od tohoto autora i Odvážné snění je psané čtivým, přístupným stylem. Autor se v textu svěří nejen se svými osobními zážitky či zkušenostmi, ale i příběhy svých studentů, přátel a kolegů. Na konkrétních příkladech ze života druhých lidí čtenář snadno pochopí sílu, kterou se může naučit ovládat právě šamanským učením.

℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘

„… Kniha vypráví o tom, jak můžete snít svůj vlastní svět v síle a milosti. Ukazuje vám, jak se probudit z kolektivní noční můry a začít tvořit život s odvahou a grácií, posvátný sen, který šamani ve všech dobách znali a sloužili mu. …“

℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘

Mě kniha bavila, líbila se mi a text považuji za velmi inspirativní. Předpokládám, že zaujme všechny, kteří se zajímají o šamanismus či o utváření vlastního Osudu. Doporučuji ♥.

Hodnocení: 100%

Za inspirativní návod k vytváření vlastní reality děkuji ♥ nakladatelství Maitrea ♥. A zároveň za knihu poskytnutou za účelem recenze.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *