Recenze

Bez zábran

Máte rádi romantiku a trochu pikantní erotiky? 😉 Pak se směle a BEZ ZÁBRAN pusťte do dalšího dobrodružství pánů z Milesova klubu a užijte si vtipné dialogy i vzrušující čtení z prostředí milionářů.

Název: Bez zábran
Autor: T. L. Swanová
Překlad: Zdenka Lišková
Nakladatelství: Grada Metafora
Rok vydání: 2022
Počet stran: 464

Mým oblíbeným koníčkem je rozčilování Elliota Milese. Už jen pohled na šéfovu pohlednou tvář mě nutí k sarkastickému úšklebku. Bůhví, čím si vysloužil pověst Casanovy. Jak to, že po něm touží miliony žen i přes jeho děsnou povahu? Co sakra dělám špatně? Znechucená svým milostným životem se pod falešným jménem přihlásím do seznamovací aplikace a začnu si psát s mužem jménem Edgar. Není sice můj typ a žije někde na druhém konci světa, ale navážeme spolu přátelství, protože máme podobný smysl pro humor a můžeme se navzájem svěřovat. V poslední době se v práci dějí divné věci. Elliot je… pozorný. Jeho oči na mně pokaždé spočinou o něco déle, než by měly, a je za nimi žár, který jsem dřív necítila. A pak mi k mému neskonalému šoku řekne, že je pro něj moje zranitelnost přitažlivá. Jaká zranitelnost? Zmocňuje se mě panika. Četl snad e-maily, které posílám Edgarovi?

√ √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ √

Vášnivý román Bez zábran je už třetím dílem ze série Milesův klub a opět se jedná o vysoce návykové a pěkně žhavé čtivo. 😉 Romantika hate to love vás příjemně pobaví a po celou dobu udrží v příjemném vzrušujícím napětí, protože s touto dvojicí je to jako na houpačce.

Příběh je vyprávěn ich-formou z pohledu obou hlavních protagonistů a tentokrát nejsou odděleni kapitolami, nýbrž rozdílným (tučným) stylem písma a jménem, takže se rozhodně neztratíte. O něco více prostoru se dostává ženské hrdince Kate, jejíž život se otočí o 180° a z IT specialistky se stává sexy dívka, která umí mužům pořádně zamotat hlavu. A ani Elliot Miles nezůstane imunní. 😉

Tenhle den je peklo. S těžkým povzdechem se táhnu k východu, když vtom zaslechnu, jak znovu cinkne výtah.
„Kathryn,“ ozve se za mnou hluboký hlas, „počkejte.“ Otočím se a zahlédnu, jak z výtahu vystupuje Elliot.
To jako vážně?
Zrovna když si myslím, že to už nemůže být horší, brány pekelné se otevřou a vyplivnou další katastrofu. Nejradši bych ho ignorovala a odkráčela pryč, ale to bych vypadala jako urážlivé děcko. Zůstávám stát a čekám na příchod krále kreténů.

Autorka opět dokázala, že psaní erotických románů je její parketa a další smyslný příběh, který vykouzlila, vás nadchne svojí romantikou, žhavou erotikou, skvělým humorem i vzrušujícím napětím mezi hlavními protagonisty. Stejně jako u předchozích dílů i tady vás začátek okamžitě dostane. Nevraživost, přes kterou prosvítá paprsek zájmu, je natolik hustá, že si oba dva protagonisty okamžitě oblíbíte. To, jak se do sebe trefují a nenechají na sobě nit suchou, je výrazným prostředkem, který stmeluje a drží příběh při sobě. Humorné špičkování a drzé pošťuchování všech sourozenců Milesových je už jenom třešničkou na dortu.

Tentokrát je v příběhu o něco více romantiky a vztahových komplikací, ale na pikantní záležitosti samozřejmě také dojde. 😉 Svižnější tempo a množství nečekaných zápletek, z nichž jedna je opravdu velmi překvapující, dodávají příběhu drive a šmrnc, který vás opět přesvědčí, že tahle série se opravdu povedla.

Pokud máte rádi erotické romány, které nezavání plytkostí, ale dokáží čtenáři nabídnout přidanou hodnotu ve formě vztahových propletenců, svěžího humoru a hlavně velké porce romantiky, pak směle sáhněte po knize Bez zábran a užijte si vzrušující čtení.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 🤍

Za další erotickou jobovku z Milesova klubu děkuji nakladatelství Grada, na jejichž stránkách si můžete knihu Bez zábran pořídit.

Autor: Veronika Es.

Listovat knihou můžete zde, na stránkách nakladatelství Grada.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *