Recenze

Carter Reed 2 – Návrat do minulosti

Válka mafiánských klanů a komplikovaný vztah Emmy a Cartera pokračuje v dalším dílu s názvem CARTER REED 2 – NÁVRAT DO MINULOSTI. Opět vás čeká romantický příběh plný vzrušujícího napětí i temného nebezpečí a hlavní protagonisté jsou pěkně nažhavený 😉 .

Název: Carter Reed 2 – Návrat do minulosti

Autor: Tijan

Překlad: Jana Pacnerová

Nakladatelství: Baronet

Rok vydání: 2021

Počet stran: 280

Carter se sice vykoupil z řad mafie, ale stále jednou nohou zůstává v této nebezpečné „organizaci“, která nemá s nikým slitování. Jejich vliv se naplno projeví, když se do Mauriciovy rodiny vrátí starý známý Cole a nenadálé události na sebe nenechají dlouho čekat. Příměří mezi dvěma znepřátelenými klany je zrušeno a Carter se ocitá uprostřed dění. To ještě ale netuší, že nebezpečná situace se bude dotýkat i Emmy. Té se mezitím z minulosti zjeví tvář, jež je jí povědomá a přízraky z jejího dětství se naplno domáhají své pravdy. Emma a Carter se ocitají uprostřed války, která může oba dva stát život.7

δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ δ 

Další díl série Carter Reed nese název Návrat do minulosti a opět se setkáváme se známými tvářemi z prvního dílu (Vražedné pouto) Emmou a Carterem. Jejich vášeň graduje a stejně tak i smrtelné nebezpečí, které kolem nich roste jako houby po dešti a každou vteřinou je ohrožuje na životě.

Příběh je tentokrát, oproti předchozímu dílu, celý vyprávěn ich-formou a kromě Emmy dala autorka prostor i Carterovi. Jejich pohledy se vzájemně střídají a doplňují a vám se tak konečně poodhalí i Carterova komplikovaná osobnost. Prostřednictvím hlavních postav se vám vnitřně obnažují i ostatní protagonisté příběhu, kteří jsou neméně zajímavý a rozhodně mají čtenářům co říct.

Podívala jsem na svou ruku, spojenou s Carterovou. Opustil svou rodinu, zatímco mně se zřejmě část mé staré rodiny vracela. Ale po chvilce jsem pochopila, že to není pravda.
Carter byl moje rodina.
Byl jediný, na kom záleželo.
Všechno ostatní přijde až po něm.

Tijan se od prvního dílu posunula trochu do jiných sfér. Styl i forma, kterou zde použila je pro čtenáře lákavější a atraktivnější (pravidelné střídání pohledů) a vsunutí linky zabývající se Emminou minulostí otevírá další tajemnou komnatu, která si žije nezávislým poutavým životem. Nicméně dějově nepřichází s ničím novým a vy tak sledujete další z bojů konkurenčních mafiánských klanů i žhavou přitažlivost mezi hlavními postavami. Ta funguje pořád v plné síle jako na začátku a rozhodně neubírá na svých erotických otáčkách 😉 .

Drama, napětí i romantika jedou v energickém tempu celou dobu a množství zápletek i zvratů vás nenechá vydechnout. Doporučuji číst obě dvě knihy za sebou, protože ne vždy se vám od autorky dostane podrobného vysvětlení některých zápletek z předchozího dílu, ale ty nejpodstatnější vám prozradí.

Pokud máte rádi oddechovky nabité nebezpečím, napětím a romantikou, pak tato série bude jistě pro vás. Ponořte se do světa nemilosrdné mafie a žhavé lásky v románu Carter Reed 2 – Návrat do minulosti a nenechte si ujít ani předchozí díl Carter Reed 1 – Vražedné pouto.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ 🤍 🤍

Za romantiku v obklopení mafie děkuji nakladatelství Baronet, na jichž stránkách si můžete knihu Návrat do minulosti pořídit, stejně jako i Vražedné pouto.

Autor: Veronika Es.

Listovat knihou můžete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *