Recenze

Divoký princ

Situace v New Orleansu se vůbec nelepší, ba naopak se dost přiostřuje. Čeká vás další skandální erotický příběh v románu DIVOKÝ PRINC a jen tak mimochodem… je vážně divoký. 😉

Název: Divoký princ
Autor: Meghan March
Překlad: Eva Brožová
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2022
Počet stran: 208

Je tajemný. Hádanka. Jeho totožnost je tajemství pohřbené pod vrstvami klamu. Je také posedlostí, které se nedokážu zbavit. Lákadlem, kterému nedokážu odolat. A potom jsem zjistila, kdo vlastně je – muž nebezpečnější než samotný ďábel. Teď ho potřebuju, abych zachránila všechno, na čem mi záleží. Musím ustoupit. Chránit se před nebezpečím, které provází každý jeho krok. Což by bylo jednoduché… kdybych se do něj nezamilovala.

⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓

Román Divoký princ je prvním dílem ze série Savage Trilogy a odehrává se ve stejném prostředí jako předchozí série Mount Trilogy. Opět vás čeká hříšný „zakázaný“ klub, o kterém se nemluví a velká porce lechtivých scén.

Příběh je vyprávěn ich-formou pouze z pohledu hlavní ženské postavy Temperance. Jejíma očima vnímáte hmatatelné napětí mezi ní a neznámým cizincem a stáváte se součástí jejich emocí. Pokud máte pocit, že jste zůstali ochuzeni i o pohled sexy hrdiny, pak nezoufejte, protože jsem nakoukla do pokračování a vypadá to, že další díl bude vyprávěn právě z pohledu tohoto „divokého prince“.

„Dělám si, co chci a s kým chci. Nedodržuju ničí pravidla – dokonce ani svá.
Věděl jsem, že bych se jí neměl dotknout, ale nezastavilo mě to. Nezastavilo mě to ani podruhé. A tím víc jsem ji chtěl potřetí.
Můj životní styl vyhovuje divochovi, jím jsem, ale jí ne. Temperance Ransomová je však moje nejnovější posedlost a já se jí zatím nehodlám vzdát.
Zkrotím ji, i kdyby to znamenalo odvléct ji do temnoty.
Doufám, že nás to oba nezničí.“

Autorka Meghan March rozhodně umí napsat velmi vzrušující příběh, v kterém erotika hraje prim a sexuální napětí se dá krájet. Nečekejte žádnou složitou dějovou linku, protože tohle není to, oč tu běží.☺ Tady jde pouze a jenom o vzrušující sex, pocit zakázaného a velký problém, ke kterému se schyluje. Rychlé tempo a svižné psaní vás neomylně vede vzrušujícími uličkami příběhu, aby vás v samém závěru navnadilo na další pokračování. Holt se nám to trochu zamotalo a vypadá to, že někomu půjde o život.

Prostředí, v kterém se žhavý románek odehrává, je opět protkáno mafiánskými manýry, zastřenou temnější atmosférou a samozřejmě nemůžou chybět urostlý sexy chlápci ve značkových oblecích, co si hned tak s někým ruce nemažou. Aura tajemství kolem neznámého cizince pak ještě více zvýší vaši zvědavost.

Předem upozorňuji, že román Divoký princ má otevřený konec, takže nečekejte žádný odchod ústřední dvojice do sluncem zalité budoucnosti. Takhle si zatím můžete nervózně kousat nehty a čekat na další díl Neústupná princezna, který naštěstí vychází už 27. 4. 2022. Zatím se můžete vrhnout na sérii Mount Trilogy (zatím vede👍) a pak zkusit volné pokračování s Divokým princem.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ 💔 🤍

Za žhavý příběh plný vzrušení a vzájemného jiskření děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Divoký princ pořídit.

Autor: Veronika Es.

Ukázku z knihy najdete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

1 komentář

  1. […] Neústupná princezna je druhým dílem ze série Savage Trilogy a už úvodní díl Divoký princ dával tušit, že tady se bude odehrávat příběh napěchovaný vzrušujícím napětím, […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *