Recenze

Neústupná princezna

Žhavé pokračování neworleanské trilogie je tady. Napětí, mafie, romantika, ale hlavně erotika na vás čekají v románu NEÚSTUPNÁ PRINCEZNA. Staňte se součástí vzrušujícího útěku, v kterém jde nejen o život, ale i o lásku. 😉

Název: Neústupná princezna
Autor: Meghan March
Překlad: Eva Brožová
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2022
Počet stran: 208

Je tajemný. Hádanka. Jeho totožnost je tajemství pohřbené pod vrstvami klamu. Je také posedlostí, které se nedokážu zbavit. Lákadlem, kterému nedokážu odolat. A potom jsem zjistila, kdo vlastně je – muž nebezpečnější než samotný ďábel. Teď ho potřebuju, abych zachránila všechno, na čem mi záleží. Musím ustoupit. Chránit se před nebezpečím, které provází každý jeho krok. Což by bylo jednoduché… kdybych se do něj nezamilovala.

√ √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ √

Román Neústupná princezna je druhým dílem ze série Savage Trilogy a už úvodní díl Divoký princ dával tušit, že tady se bude odehrávat příběh napěchovaný vzrušujícím napětím, v kterém číhá nejen nebezpečí, ale i žhavé hrátky na poli lásky.

Příběh je vyprávěn ich-formou z pohledů obou hlavních protagonistů – Temperance a Kanea. Oba dva jsou v tom až po uši a smrtelné nebezpečí, které jim reálně hrozí, je na hranici vzrušení i výbušných citů. Hříšný náboj, který mezi nimi probleskuje, může pro oba znamenat velké potíže a možná i smrt, jenomže co naplat, když srdci ani chemii neporučíš? 😉

Temperance Ransomová nemá tušení, jak je nebezpečná. Každý chlap má slabinu, která by mohla vést k jeho zkáze. Já byl vždycky natolik chytrý, že jsem ji neměl. Dokud jsem nepoznal ji.
Měl bych ji proklínat, ovšem jediné, co chci, je, aby cítila stejnou bouři, která zuří ve mně. Chci, aby cítila tuhle závislost.

Útlá knížka s kratšími kapitolami nenabízí příliš prostoru k hlubšímu propracování a v tomto případě to ani trochu nevadí. Jasný záměr autorky své čtenářky uchvátit akcemi našlapaným příběhem a erotikou, jež posouvá hranice, se ji daří beze zbytku. Knihu budete mít přečtenou v cuku letu a závěr ukončený v ten nejnemožnější a nejnapínavější okamžik vás znova navnadí na další – poslední díl.

Tentokrát autorka svůj děj velmi slušně zdramatizovala a své hrdiny poslala do náruče smrtelného hrozby. Příběh je tak vyšponován do ještě většího tempa a ústřední dvojice se dostává do velmi žhavého varu. Navíc nám autorka poodhalila i tajemnou minulost charismatického Kanea a co si budeme povídat, čekali jsme na to všichni, že? 😉 Celý příběh je opět zastřen temnější atmosférou, která ve vás dokáže vyvolat příjemné mrazení v zádech i vzrušující zvědavost.

Další díl Neústupná princezna se mi líbil víc než jeho předchůdce a jsem velmi zvědavá, jak autorka celou sérii završí. Naštěstí nemusíme čekat dlouho, protože poslední díl Říše neřesti nyní vyšel a pokud právě vy milujete žhavé románky, v kterých nemůže chybět napětí, hříšná erotika ani romantické souznění, pak směle sáhněte po knihách Meghan March, protože tahle autorka rozhodně umí chodit v „košilatých“ románech. 😉

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 🤍

Za další žhavé a po čertech hříšné čtivo děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Neústupná princezna pořídit.

Autor: Veronika Es.

Ukázku z knihy najdete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *