Recenze

Drzý kravaťák

Úspěšné autorky Vi Keeland a Penelope Ward přicházejí s další horkou novinkou. Jejich DRZÝ KRAVAŤÁK sice božsky vypadá, ale pro aroganci šel dvakrát 😉 . To ovšem ještě netuší, že i Soraya si nenechá nic líbit a randit s prostořekou ženskou vyžaduje velkou odvahu. S romantikou, říznutou erotikou, přichází nakladatelství Baronet.

Název: Drzý kravaťák

Autor: Vi Keeland, Penelope Ward

Nakladatelství: Baronet

Rok vydání: 2021

Počet stran: 328

Soraya pracuje jako asistentka redaktora populárního sloupku čtenářských dotazů a její každodenní jízda vlakem do práce je nudná a nezáživná až do doby, kdy narazí na hezkého drzouna. Graham ji zaujal na první pohled. Nejen že vypadal jako pan Božský, ale jeho arogance, s jakou na někoho štěkal do telefonu, byla do nebe volající. Při vystupování ztratil telefon a je jasné, že Soraya nemůže odolat pokušení, aby se do něj nepodívala, než mu ho vrátí. Na fotkách v galerii vypadá celkem přijatelně a vůbec nepůsobí jako největší opruz na světě. Když mu ho jde vrátit, narazí na jeho zeď nadutosti, ale to ještě chlapec neví, s kým si zahrává. Soraya mu nechá na památku v telefonu pár svých fotek a události naberou rychlý spád. Oba dva jsou tím druhým doslova posedlý a jejich vášeň a touha dojdou naplnění. Ale nenadálé okolnosti je vrátí zpět do reality a jenom čas ukáže, jak se s tím dokáží porvat.

℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘ ℘

Nový román z pera bestsellerových autorek nese název Drzý kravaťák a opět se jedná o romantické čtivo plné humorných dialogů, jiskřícího napětí i erotických hrátek. Tohle spisovatelské duo je zkrátka sázka na jistotu. 😉

Příběh je vyprávěn ich-formou z pohledu dvou hlavních hrdinů – Grahama a Sorayi. Oba dva knižní protagonisté jsou rovnocennými partnery. Silné osobnosti s energickými povahovými rysy dávají předpoklad, že o osobní souboje nebude nouze a navíc autorky do nich přimíchaly humornou složku, která dělá jejich rozepře atraktivními a zábavnými.

„Neřekla bych, že bychom se k sobě hodili. Já nejsem tvůj typ.“
Povytáhl jsem obočí a zeptal se: „A kdo je teda můj typ?“
„No, já nevím… Nafrněná, bohatá mrcha? Nějaká taková, co obdivuje drzý kravaťáky, jako jsi ty?“
Vyrazil jsem ze sebe drsný smích. „Tak drzej kravaťák, jo?“
„Jo. Jsi nabubřelej a myslíš si, že se můžeš vozit po všech lidech.“
„No, tak teď bych se chtěl vozit po jediným člověkovi, Sorayo. Jenom. Po. Tobě.“

Začátek se rozjíždí ve svižném tempu. Jejich vzájemné oťukávání a špičkování nepostrádá humor ani vášeň a dává tušit, že tyhle dvě knižní postavy si oblíbíte. Vystavěná zápletka nepřichází s ničím novým. Do jasně ubíhajícího děje, který časem začne mírně stagnovat, je vložena nenadálá událost, která vše obrátí vzhůru nohama a celé finále jede ve vzrůstajícím tempu. Musím znova obdivovat obě autorky, které tisíckrát omílané téma dokáží uchopit s hravostí a svěžím stylem a představí tak svým čtenářům příběh, který zavání reálností a atraktivitou. A nebojte, stihnete se i dojmout. 😉

Román je jak dělaný pro chvíle, kdy chcete jen tak sebou plácnout na otoman, nechat se unášet nenáročným příběhem a užívat si svůj sen o velké lásce. Pokud máte rádi romantické příběhy, kde nesmí chybět vzrušení, dojetí, ani erotické vsuvky, pak sáhněte po novém románu z nakladatelství Baronet s názvem Drzý kravaťák.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 🤍

Za další romantickou nálož zamilovaného příběhu děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Drzý kravaťák pořídit.

Autor: Veronika Es.

Ukázku z knihy najdete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

1 komentář

  1. […] autorskou dvojici, jistě si nenecháte ujít ani ostatní díly – Boháč z Park Avenue a Drzý kravaťák. Jsou vaším šálkem kávy romantické oddechovky okořeněné pikantní erotikou a vtipnými […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *