Recenze

Pilot playboy

Série Drzý bastard pokračuje čtvrtým dílem a tentokrát nás čeká sexy PILOT PLAYBOY. 😉 Autorky nevybočily ze svého standardu a tak vás opět čeká pořádná dávka romantiky, vtipných dialogů a lechtivých erotických hrátek.

Název: Pilot playboy

Autor: Penelope Ward a Vi Keeland

Překlad: Ivana Čejková

Nakladatelství: Baronet

Rok vydání: 2021

Počet stran: 304

Kdybyste si měli vybrat peníze, nebo lásku, co byste zvolili? Možná jste si právě odpověděli a říkáte si, že je to snadné rozhodnutí. Ale pro mě není… Zmínila jsem se, že jde o spoustu peněz? Potřebovala jsem vypadnout z domova, abych si to pořádně promyslela. Takže jsem vyrazila na letiště a v baru jsem v katalogu hledala, kam poletím. Bylo mi to fuk. Vedle mě se usadil fakt sexy kluk a dal se se mnou do řeči. Hezky se s ním povídalo, jenže neměl moc času a za chvíli zmizel. Myslela jsem, že už ho nikdy neuvidím… Osud se mnou měl ale jiné plány. Když jsem nasedla do letadla do Ria de Janeira, ohlásil se z kokpitu jako kapitán! A ještě větší překvapení mě čekalo po přistání. Carter byl nebezpečně přitažlivý a táhlo mě to k němu jako k magnetu. Strávila jsem s ním pár dní, vzal mě na výlet kolem světa. Byl milý, laskavý a zábavný… ale provázela ho pověst pilota-playboye, před nímž žádná letuška nebyla v bezpečí. Nevěděla jsem čemu věřit. Byl pro mě jako droga, stávala jsem se na něm závislá… nemohla jsem se ho jen tak vzdát. Těch pár dní s ním byla vzrušující jízda. Jenže všechno musí jednou skončit…

¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

Román Pilot playboy je čtvrtým dílem ze série Drzý bastard a tentokrát s hrdiny vystoupáme do výšek nebezpečného vztahu, kde to jiskří od prvního momentu a celé seznámení zavání pořádným osobním průšvihem. Ponořte se do romantického příběhu, v kterém nebudete ochuzeni o vášeň ani vážnější notu v dějové lince.

Příběh je vyprávěn ich-formou z pohledu obou hlavních protagonistů. Kendall se dostává trochu více prostoru než Carterovi a vy tak máte možnost sledovat celé dění kolem sexy pilotů a atraktivních letušek, kteří si poletují po celém světě a užívají si nevázaného života, včetně vášnivého sexu, pohledem cestující, jež pomalu proniká do duše jednoho provařeného proutníka.

„Co se to se mnou sakra děje?“ mumlala jsem si pro sebe. Potkám neznámého chlapa v letištní hale, který mě hned pozve k sobě domů, pak mi naleje vodu na triko, takže je úplně průhledné, a komentuje moje prsa. A mě samozřejmě napadne jediná logická věc, kterou by na mém místě udělala každá holka – koupím si letenku první třídy za tři tisíce dolarů a letím s ním do Brazílie. Což přesně odpovídá tomu, že se můj život nachází v pěkných sračkách. Měl to být výlet o hledání odpovědí, o nalezení sebe samé (a možná i o nalezení skvělých bot), ne o tom, abych se stala dalším zářezem na čele postele kapitána Děvkaře, nehledě na to, že je setsakramentsky hezký.

Svižné tempo nasazené hned od začátku vás vede bezpečnými uličkami vyprávění do svého středu, kde na vás čeká romantika s příměsí žhavé erotiky, ale i vážnější nota příběhu. Vystavěné zápletky, které se pomalu před vámi odkrývají, jsou tentokrát lehce „přes čáru“ a o něco hůře uvěřitelné, přesto se dokážete bez potíží ponořit do vyprávění, kde se to láskou a magickou přitažlivostí jenom hemží.

Obě dvě knižní postavy jsou vcelku sympatické a nijak výrazně vás svým chováním neiritují, ba naopak v případě Cartera se vám bude před očima odkrývat velmi pěkný kousek s morálním základem 😉 . Tato romantická oddechovka nepatří k TOPkám těchto dvou bestsellerových autorek, ale rozhodně se jí nedá upřít čtivost ani atraktivní námět, který vás vezme do oblak. Cesta po světě, kterou s nimi podniknete, je už jenom třešničkou na dortu společně s písničkami The Beatles, jež vám tuto jednohubku hudebně doladí.

U mě zatím  stále vede první díl Drzý bastard a pokud máte rádi tuto autorskou dvojici, jistě si nenecháte ujít ani ostatní díly – Boháč z Park Avenue a Drzý kravaťák. Jsou vaším šálkem kávy romantické oddechovky okořeněné pikantní erotikou a vtipnými dialogy? Pak směle sáhněte po novém románu Pilot playboy a nechte se unést do vášnivých oblak společně s Carterem a Kendall.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ 💔 🤍

Za žhavou romantiku děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Pilot playboy pořídit.

Autor: Veronika Es.

Ukázku z knihy najdete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *