Recenze

Hněv kejklíře

Je tu další díl adrenalinové série Půlnoční běsnění z dílny „pekelně nemravné ?“ spisovatelky Amo Jones, která píše o věcech, na které se puritánští jedinci stydí jen pomyslet ?. Druhý díl Půlnočního běsnění má název Hněv kejklíře a i v tomto příběhu se můžete těšit na uhrančivá vyprávění plné čuňačinek, necudností, tajemství, vášnivého sexu, alkoholu a drog ?.

Název: Hněv kejklíře

Série: Půlnoční běsnění, 2.díl

Autor: Amo Jones

Nakladatelství: Baronet

Rok: 2022

Počet stran: 352

Oficiální anotace

„Vítejte v Půlnočním běsnění. Nejsme cirkus, nejsme lunapark. Nemusíte se však ničeho bát – jen toho, že vás připravíme o rozum.“

Killian Cornelii je okouzlující kejklíř a šejdíř bez srdce, jemuž se ženy vrhají k nohám. Saskia je však jiná. Sparks, Steel Wool, Light Painting, Light, SpinningVyhýbá se mu a odolává jeho šarmu. Jako nová posila v Půlnočním běsnění si zvyká na divoký život mezi karavany. Brzy se ovšem stane hvězdou představení, protože má v srdci nejen tanec, ale i oheň. Killian po Saskii touží a její zničená duše v jeho krutých rukou pomalu nachází útěchu. Oba si myslí, že jeden druhého znají, oba však mají vlastní démony a temnou minulost. Jejich příběh možná vypadá jako pohádka o dvou spřízněných duších, které se do sebe neodvolatelně zamilují. Jejich láska je však plná bolesti, která ničí všechno kolem, včetně nich samotných. A zatímco Killian v manéži předvádí kejkle, největším trikem je právě Saskia.

Summa summarum

V Hněvu kejklíře se vrátíme zpět ke kočovné společnosti, která má v repertoáru vystoupení, při kterých se vám zaručeně zvedne tlak, zrychlí dech i tep ? a jsou natolik „speciální“, že jsou přístupná pouze dospělým, navíc je u nich přítomná „ochranka“, která dohlíží, aby na nich diváci nesouložili ?. Autorka ani ve své nejnovější knize nezměnila dobře fungující „šablonu“ vyprávění: příběh vypráví ze dvou pohledů, Jeho a Jejího. Tentokrát tedy z pohledu Killiana a Saskie. Autorka i v této knize vdechla život postavám, které byste rozhodně neoznačili jako „běžné“ lidi. Hranice morálky mají posunuté těžce pod bod mrazu a svědomí je u nich zbytečné hledat. Za to traumat mají tolik, že by s nimi mohli vyasfaltovat D1 a duše mají zjizvené jak Freddy Krueger ksicht.

„Mají ničemové srdce, zlato?“

Hněv kejklíře navazuje na předchozí díl Chaos v míru a nebojím se tvrdit, že je zapotřebí, abyste „jedničku“ nepřeskočili, protože jinak „Hněv nepoberete“. Fanoušci Amo Jones budou spokojeni: v příběhu o Saskii a Killianovi na ně čeká to, co je na autorčiných knihách tak fascinující: knižní postavy žijí život, který je tisíce světelných let vzdálený naší běžné realitě a prošpikovaný vším, co nahlas prohlašujeme za „špinavé“.  Je to natolik hypnotizující, že jim to „někde vevnitř“ můžeme i malinko závidět… O to překvapivější jsou pak pro čtenáře momenty, kdy v aréně plné bestiálního sexu, adrenalinových sportů, exotiky a intrik „najednou potkají“ náznak přátelství, něhy, soucitu a romantiky. Shrnuto: čtenářky ve věku „NA“ se mohou těšit na nálož všeho, co od románu typu „Amo Jones“ chtějí.  Erotikou prošpikovanou knihu doporučuji ❤. Mě příběh bavil a těším se na další díl!

Hodnocení:   ❤ ❤ ❤ ❤ ?

Za divoký NA román děkuji ❤ nakladatelství Baronet❤.

 

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *