Recenze

Chaos v míru

Znáte novozélandskou spisovatelku, jejíž romány nenechají nikoho chladným? Knihy Amo Jones musíte jednoduše buď milovat nebo z hloubi duše nesnášet. Ale rozhodně je nedokážete ignorovat. Pokud patříte mezi fanoušky a obdivovatele, máme pro vás skvělou zprávu. Provokatérka Amo Jones se pustila do nové knižní série s názvem Půlnoční běsnění a jeho úvodní díl CHAOS V MÍRU s vámi pěkně zacvičí. A vsadím se – pokud se vám líbila její knižní série Elitní klub králů – že příběh zhltnete od začátku do konce. V opačném případě, kdy nemáte rádi tvorbu Amo či se vám příčí násilí a sex v knihách – pak nové temné vyprávění z dílny Amo Jones ani neotvírejte. Budete otřeseni deviantními zvrácenostmi, animálním sexem, brutalitou a šílenými gotickými kulisami v příběhu ? ?.

Název: Chaos v míru

Série: Půlnoční běsnění, 1. díl

Autor: Amo Jones

Nakladatelství: Baronet

Rok: 2021

Počet stran: 368

Oficiální anotace

Girl, Woman, Dancer, Artist, Circus, Gravitation, Shawl„Vítejte v Půlnočním běsnění. Nejsme cirkus, nejsme lunapark. Nemusíte se však bát ničeho – jen toho, že vás připravíme o rozum.“

Dove už od dětství pronásleduje Stín. Nikdy neviděla jeho obličej, slyšela však jeho šepot, byl jako příšera pod postelí a trápil ji v nočních můrách. Když ovšem nastoupila do Půlnočního běsnění, vytratil se. Proč a na jak dlouho? Dove netuší, že její únos a účinkování v nevšedním a nebezpečném atraktivním představení zapadá do dávno promyšleného plánu a že vždy patřila k nim, k Bratrstvu z Kizniče. Kingston, Killian, Keaton a Kyrin, čtyři bratři z Kizniče, nemají zrovna radost z toho, že se Dove stane součástí jejich show a že s nimi má bydlet v karavanu. Nebo to tak není? Jsou mistry lží, triků i kaskadérských kousků, muži s krví na rukou i hříchem v očích a Dove neví, komu může věřit.

Summa summarum

Pokud jste se rozhodli pro další napětím, sexem a násilím napěchovanou novinku populární autorky Amo Jones, vězte, že se jedná o první díl tetralogie. Tudíž Chaos v míru je „pouze“ úvodní ochutnávkou, která nás nechá nahlédnout do života 4 „artistů“ – bratrů a mladinké Dove, která je nucena se k nim, prapodivným řízením Osudu, přidat. Amo Jones sáhla po svém osvědčeném konceptu, kdy příběh vypráví ze dvou pohledů: Jeho a Jejího. Tentokrát to budou oči Dove a jednoho z bratrů Kinga. Starší čtenáři, kteří po knize sáhnou, musí mít na paměti, že se jedná o román určený New Adult čtenářům. Proto je nutné „se povznést“ nad fyzickou dokonalostí postav, jejich neuvěřitelnou učenlivostí a šikovností, sexuální potencí, nadpozemskou atraktivitou a magickou dokonalostí ??. Ovšem toto všechno, co bych zřejmě žádnému jinému autorovi neodpustila, mě Amo donutila si bezpodmínečně zamilovat. K jejím ponurým, šokujícím příběhům by se jiní hrdinové nehodili. Totiž, jaká jiná dívka by měla zvládnout pobláznit všechny chlapy v okresu, když ne absolutně dokonalá , že ? ? Další věc je autorčin styl: naturalisticky drsně popsané násilné či erotické obrazy v ději jsou normou, na kterou je potřeba si zvyknout, ale pozor: je to návykové??!! Tudíž, pokud máte rádi knižní hrdiny, se kterými se Osud nemazlí, musí čelit Zlu ve všech jeho podobách a přece se nehodlají za žádnou cenu vzdát, tuto erotikou prošpikovanou knihu vám vřele doporučuji ❤. Mě příběh velmi bavil a  těším se na další díl!

Hodnocení:   ❤ ❤ ❤ ❤ ?

Za ponurý NA román děkuji ❤ nakladatelství Baronet❤.

Ukázka z knihy:

Chaos v míru | KNIHCENTRUM.cz

 

Mohlo by se vám také líbit...

1 komentář

  1. […] kejklíře navazuje na předchozí díl Chaos v míru a nebojím se tvrdit, že je zapotřebí, abyste „jedničku“ nepřeskočili, protože […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *