Recenze

Jedna noc s ním

Maggie má svých starostí dost, žádné osobní volno a na hry s filmovou hvězdou nemá čas, jakkoli lahodně vypadá. Rebelský Ben má ale jiné plány a Maggie brzy pozná, že JEDNA NOC S NÍM nemůže nikdy stačit. Romantická jednohubka z nakladatelství Baronet je erotikou našlapaná opravdu řádně. 😉

Název: Jedna noc s ním

Autor: Elle Kennedy

Nakladatelství: Baronet

Rok vydání: 2020

Počet stran: 208

Maggie Reillyová neměla zrovna šťastné dětství, proto se teď v dospělosti utvrdila v přesvědčení, že spoléhat se může pouze sama na sebe a nic už ji nebude komplikovat život. Studuje dálkově vysokou školu, jako dobrovolnice pomáhá dětem v centru a aby byla soběstačná, pracuje jako servírka. Volný čas ani osobní život veškerý žádný a vlastně jí to tak vyhovuje. Má „půlročního“ Tonyho, který jezdí po světě a dvakrát do roka mají spolu nevázaný sex. Právě teď je ve městě a v plánu je schůzka v hotelu, jenomže Maggie netuší, že omylem je v této posteli někdo jiný, který vypadá jako postelový Bůh. Ben Barret je filmová hvězda, kterou na každém jeho kroku doprovázejí novináři lačnící po dalším skandálu a Ben toho už má právě po krk. Tenhle hotel měla být jeho skrýš před světem a místo toho se mu do postele nakvartýruje nahá zrzka. Je to všechno její vina, že ho paparazzi zase našli, ale tahle vzrušující kráska se z toho nevykroutí. Dohoda zní jasně. Ona mu na týden poskytne přístřeší a úkryt před světem a on ji za to umožní žhavý sex kdykoli se jí zachce. Jenomže tahle postavená úmluva začne mít brzy nenapravitelné trhliny. Jeden týden je strašně málo, ale co s tím, když mají tak rozdílné životy? Zvítězí tentokrát praktický způsob života bez komplikací nebo láska opět zamíchá osudovými kartami?

≥ ≥ ≥ ≥ ≥ ≥ ≥ ≥ ≥ ≥ ≥ ≥ ≥ ≥ ≥ ≥ ≥ ≥ ≥ 

Román Jedna noc s ním je čtením, po kterém sáhnete, když máte chuť na něco pěkně plynoucího, bez zbytečných složitých zápletek a jenž vám vykouzlí úsměv na tváří i pozitivní náladu. Knihu budete mít přečtenou za jeden den, nebo jako já za jeden večer, čili nic náročného.

Autorka Elle Kennedy není žádným nováčkem a její série Off Campus si našla své nadšené čtenáře i u nás. Netají se tím, že miluje silné hrdiny a sexy alfa samce, což se v její tvorbě objevuje na první dobrou. Připravte se dámy, tentokrát vás čeká potetovaný rebel se srdcem na dlani – smrtící kombinace 😀 😀 .

Příběh je vyprávěn ich-formou ze dvou úhlů pohledů hlavních protagonistů, takže si užijete přemýšlivé Maggie i přímočarého Bena opravdu dostatečně. Maggie mu rozhodně nic nedává zadarmo a její drzost dokáže Bena naštvat i nažhavit zároveň, takže se připravte na vzrušující slovní přestřelky, které pokaždé skončí stejně, že? 😉

Potřebuju postel. Potřebuju v té posteli tuhle ženu. Proč nemůže mít obojí?

„Už to zase děláš,“ poznamená Maggie a vrátí mě do reality. „Co dělám?“

„Zíráš na mě. Buď upřímný, mám něco mezi zuby?“ Zasměju se. „Ne.“

„Tak na mě přestaň zírat. Je to nevychované.“ Unaveně potřese hlavou. „Dobře. Už jsme tu promarnili dost času. Musím se vrátit do práce a ty – “

Skočím ji do řeči. „Nech mě u sebe dneska přespat.“

Snadno předvídatelný příběh vás ničím nepřekvapí. Už od samého začátku je vám naprosto jasné, jak to dopadne i kudy se budou ubírat kroky hlavních hrdinů. Někdy to nevadí, pokud je cesta k jeho konci lemována jiskřivými vtipnými dialogy nebo vzrušujícím očekáváním. Tady se všechno dělo velmi sporadicky, čeho se ale v knize dočkáte opravdu přehršle, to je SEX. Skloňován je na X způsobů, vlastně tady jde jenom o sex, který přebírá hlavní roli a vztahové šarvátky či osobní linka primárních protagonistů je trochu upozaděna.

Každopádně pokud máte zrovna náladu jen tak se nechat unášet na vlnách lásky a souznění, pak s klidem sáhněte po románu Jedna noc s ním. Tuhle oddechovku budete mít slupnutou za pár hodin.

Hodnocení: 80 %

Za velmi vzrušující jízdu se sexy filmovým rebelem děkuji nakladatelství Baronet a samozřejmě také za recenzní výtisk knihy Jedna noc s ním.

Autor: Veronika Es.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *