Recenze

Princ

Další temná romance z motorkářského prostředí je na světě, akorát, že tenhle PRINC „kope“ za policejní tým. 😉 Opět vás čeká romantika i vášeň, která je přikrytá ponurým stínem minulosti.

Název: Princ
Autor: Devney Perry
Překlad: Žaneta Ziecinová
Nakladatelství: Beta – Dobrovský
Rok vydání: 2023
Počet stran: 344

Když Luke poznal Scarlett, poprvé v životě litoval, že se stal velitelem policie. Jedna příšerná, krvavá noc a Scarlett teď žije pod jeho střechou – a to jen proto, že přísahal, že bude pomáhat a chránit. Ona je paličatá a nesnesitelná. Zdá se, že je jí ukradené, že by kvůli informacím o motorkářském gangu mohla přijít o život. Ale zároveň mu imponuje sílou, odvahou, houževnatostí a krásou. Luke bude muset učinit nejtěžší rozhodnutí ve svém životě. Buď zůstane uznávaným policistou s vědomím, že Scarlett nejspíš nepřežije… nebo poruší všechna pravidla a bude chránit ženu, která mu vtrhla do domu i do srdce.

√ √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ 

Román Princ je čtvrtým dílem ze série Clifton Forge a pro čtenáře romantiky a temnoty znalé, netřeba tuto sérii představovat, protože cestičku k ní si už určitě našli. Vy, kteří netušíte, garantuji vám, že zde najdete téměř všechno. Napětí, romantiku, nebezpečí, temnotu duší, ponurou minulost a hlavně vášeň, která dokáže zacloumat i charismatickými drsňáky. 😉

Příběh je vyprávěn ich-formou ze dvou úhlů pohledů hlavních protagonistů – Lukea a Scarlett. Scarlett má za sebou velmi pohnutou minulost a před sebou nebezpečnou budoucnost, pokud ji nepřátelé najdou. Naštěstí má zdatného ochránce v podobě policejního velitele Lukea a ten má pro strach uděláno. Původně si myslel, že i proti lásce je imunní, jenomže tahle vyhořelá princezna s laníma očima mu udělá v srdci pořádný zmatek.

Cvaknutí jejích dveří mě vyprovodilo chodbou. Jakmile jsem došel doprostřed obývacího pokoje, zastavil jsem se a přehrál si poslední minutu v hlavě. Luku, ty idiote.
Buďto jsem způsobil, že se cítila nepříjemně. Nebo taky cítila to brnění.
Možná jsme kolem toho našlapovali celý týden, ale chemie mezi námi rozhodně byla. Hodně komplikovaná chemie.
Nacházela se pod mojí ochranou. Její bývalý se zabil. A chodil jsem s její sestrou.
Komplikovaná je ještě mírný výraz.

Autorka píše velmi čtivě a než se nadějete, uděláte si na ni návyk. Nezaobírá se zbytečnými popisy prostředí ani vedlejšími odbočkami, nýbrž jde přímo k věci, přitom ale nezapomíná podívat se svým postavám hluboko do duše. Vytáhne z nich všechny emoce, které ji nabídnou a stejnou dávku aplikuje i vám.

Romantika je zde na prvním místě, což je celkem jasné, a tentokrát nás autorka napíná dost dlouhou dobu, než se všechny city vyvalí a zahltí vás chemie, vášeň i něžné pozornosti. Tady je Devney Perry jako doma a naservíruje vám koláž té nejlepší romantiky, v které nechybí i trocha erotiky.

Ačkoli se zde nebezpečná temnota vyostřuje až v samém závěru, autorka ji dokáže zachytit hned od samého začátku. Stále ji v koutech příběhu cítíte a vnímáte její smrtelný odér. A nakonec opravdu zaútočí. Příběh dostane dávku napětí a tady se v rukavičkách rozhodně nehraje, ba naopak, je to tentokrát docela síla a Devney Perry se s vámi opravdu mazlit nebude.

Román Princ se mi líbil a po slabším sériovém prostředku se vracíme do temnoty, kterou tak skvěle autorka zachytila v úvodním dílu. Skoro bych se nebála říct, že se mi tento díl líbil ze všech nejvíc. Pokud jste předchozí díly nečetli, dokážete zhltnout i tento příběh, jenom budete trochu ochuzeni o některé souvislosti a komplikované vztahy ostatních postav. Pokud máte v oblibě temné romance, tady si rozhodně přijdete na své.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 💔

Za temnou a milostnou love story děkuji nakladatelství Beta – Dobrovský, na jejichž stránkách si můžete knihu Princ pořídit.

Autor: Veronika Es.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *