Recenze

Přiznání

Rockový kluci už jsou zase tady a tentokrát je na řadě basák Rye. 😉 Tohle PŘIZNÁNÍ bude stát někoho pořádnou dávku odvahy… Ponořte se do romantického příběhu se spoustou pikantních scén, vášně a lásky.

Název: Přiznání
Autor: Kristen Callihan
Překlad: Zuzana Ľalíková
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2023
Počet stran: 408

Brenna – Někteří lidé prostě vědí, jak vás rozčílit. Tak na mě působí Rye Peterson. Nevydržíme spolu ani deset minut a jdeme si po krku, což nám spolupráci vůbec neulehčuje. Rye je baskytarista Kill Johna, nejslavnější rockové kapely na světě, a já jim dělám PR. Navíc je nádherný, vtipný, nadaný a… a nikdy nebere nic vážně. Bude lepší se mu vyhýbat. Všechno se však změní, když Rye uslyší něco, co nebylo určeno jeho uším: moje přiznání. A teď mi muž, kterého se usilovně snažím ignorovat, nabízí to největší pokušení ze všech: sebe samého.
Rye – Brenna je pro mě ta pravá. Ta, kterou nemůžu mít. Ta, kterou nedokážu vyhnat z hlavy. Věřte mi, fakt jsem se snažil, jenže ta ženská mě nenávidí. Docela jsem to zvládal – dokud jsem nezaslechl, jak se přiznala, že se cítí stejně osamělá jako já. Že potřebuje, aby se jí někdo dotkl, objal ji, uspokojil. Chci jí to všechno dát. Přesvědčil jsem ji, že to bude jenom sex, jen vzájemné uspokojení a nic víc. Sotva se mi však poddala, začal se kolem ní točit můj svět. Nikdy neměla dobrý důvod mi věřit, chci Brenně však dokázat, že spolu nám bude lépe, než kdybychom byli každý sám.

⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓

Román Přiznání je čtvrtým dílem ze série VIP a tihle kluci, kteří mají hudbu a rock v těle, jsou pořádně nažhaveni na sex, ale i velkou love story. Čeká vás tak spousta romantiky, pikantní erotiky i lehké zápletky, která nasměruje některé drsné jedince trochu jiným směrem.

Příběh je vyprávěn ich-formou ze dvou úhlů pohledů hlavních protagonistů. Brenna je celkem tuctová holka, která se motá kolem slavné rockové kapely a pracuje pro ně s velkým entuziasmem. Ale někteří ji přece jenom leží v žaludku a vyjít s nimi je dost těžké, ačkoli jsou jedna velká rodina. To Rye je klasický potetovaný týpek, kterému proudí v žilách hudba a jehož postelí prošlo nespočet žen (skoro to vypadá, že mu tam samy naskákaly 😀 ), ale kupodivu mu stále v životě něco chybí. Tihle dva si šli po krku od nepaměti, ale co když je všechno jinak? Mezi láskou a nenávistí je totiž dost tenká hranice, která se mnohdy stírá tak nenápadně, že si toho ani nevšimnete.

„Tak jo, takže si neděláš legraci a chápeš, jak se cítím, jenže, Ryei, vyřešit tenhle problém tím, že navrhneš, abychom my dva…“ Ani tu větu nedokážu dokončit, aniž bych cítila chlad i žár zároveň. „Ty ses snad pomátl. Skončilo by to katastrofou.“
„Katastrofou,“ ucedí Rye.
„No tak,“ vybídnu ho. Panikařím. „Jsme jako… jako pomerančový džus a zubní pasta. Když se spojíme, oba z toho vyjdeme s pachutí v puse.“

Kristen Callihan je zárukou čtivosti i energií pulzujících příběhů a ani tento její nový román není výjimkou. Celá tahle série se točí kolem drsných, hudebních „řádilů“, kteří sice pro sex nejdou daleko, života si umí užívat plnými doušky, ale jejich společenství – rodina pro ně znamená všechno. Stále a znova se opakující scénář zápletky nepřichází s žádnou novinkou a v tomto případě ani dějová osa příliš neoslnila. Autorka tak s každým dalším dílem víc a víc zabředává do stále se opakujících klišé, které ji ale pořád kupodivu dobře fungují.

Vzájemná přitažlivost hlavních postav, romantika i vášnivé scény jsou na denním pořádku a mají švih i grády. Mně osobně se víc líbily předchozí díly, ale ani tento není žádný propadák. Pokud máte rádi nenáročnou romantiku, v které to jiskří a chemie mladistvých bouří v jednom kuse 😉 , pak se směle pusťte do čtení a užijte si další příběh rockových sexy kluků v románu Přiznání.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ 💔 🤍

Za další vášnivou i romantickou love story děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Přiznání pořídit.

Autor: Veronika Es.

Listovat knihou můžete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *