Recenze

Ráda tě poznávám

Může člověk prožít osudovou lásku z romantických filmů? Nebo je to jenom snůška lží, kterými zdatní scenáristé „oblbují“ všechny ženy na celém světě? Pojďte se příjemně pobavit a přijít na kloub romantickým komediím společně s Evie. Ztřeštěný a milý příběh vás čeká v pohodovém románu RÁDA TĚ POZNÁVÁMnakladatelství Host.

Název: Ráda tě poznávám

Autor: Rachel Winters

Nakladatelství: Host

Rok vydání: 2021

Počet stran: 368

Evie Summersová žije v Londýně a jejím odvěkým snem je stát se scenáristkou. Ale tato branže je nemilosrdná a Evie už zažila svůj první neúspěch. Nyní pracuje jako asistentka filmového a televizního agenta a pomáhá k úspěchu druhým. Nejdůležitějším klientem je Ezra Chester, jenž má napsat svůj další hvězdný scénář, ale bohužel ustrnul na mrtvém bodě. Agentura se pomalu potápí a s ní i Evieno povýšení. Bezradná Evie uzavře s Ezrou sázku. Ona mu dokáže, že romantika ve filmu může existovat i v reálu a on napíše scénář. Evie společně se svými přáteli vybere největší hity romantických filmů – Když Harry potkal Sally, Láska přes internet, Samotář v Seattlu apod. a vezme si z nich seznamovací mustr. Jenže opravdu může být život takový jako ve filmu?

ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ ℜ

Vtipný a milý příběh vás čeká v románu z nakladatelství Host s názvem Ráda tě poznávám. A musím zkonstatovat, že i já velmi ráda poznala tento zábavný a neuvěřitelně pohodový román, v kterém vás autorka vezme mezi plejádu úspěšných romantických filmů.

Příběh je vyprávěn ich-formou z pohledu hlavní hrdinky příběhu Evie. Díky ní zažijete vzrušení, přitažlivost i spoustu trapasů, které se vám při randění a seznamování mohou přihodit. Poznáte jak Evie, tak i její nejbližší přátele a adepty na velkou lásku. Autorka píše svěžím, nenásilným stylem, který na vás neútočí, ale naopak vás, jen tak mimochodem, vezme do svého rozmanitého příběhu a ukáže vám filmovou romantiku, jenž tak dobře znáte z plátna kin. Romantické, zasněné duše se tu budou cítit jako doma, vždyť kdo by nemiloval Hugha Granta nebo Matthewa McConaugheye či navždy krásného Heatha Ledgera? 😉

„Já do toho fakt jdu,“ hlesla jsem trochu omráčeně. „Budu tři měsíce žít, jako bych byla v romantické komedii.“
Abych byla naprosto upřímná, ze všeho nejvíc jsem se bála právě toho, o čem si moji kamarádi mysleli, že mi prospěje. Co když riskuju, že se znova zamiluju

℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘

Zdroj: Host

Rachel Wintersová – vystudovala tvůrčí psaní a většinu dospělého života strávila na volné noze psaním pro lokální noviny a online časopisy. V současné době působí jako redaktorka nakladatelství Orion Books. Má ráda dlouhé procházky v přírodě, velká města a věří, že neexistuje moc problémů, které by se nedaly vyřešit za pomoci dobrých přátel a sklenky vína.

℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘  ℘

Tahle ztřeštěná komedie vás bude bavit. Autorka sice nepřichází s ničím převratným (předvídatelnost děje i spousta romantických klišé), přesto budete nadšeni vystavěným příběhem, který je tak mile bláznivý a osvěžující, že se vám dostane do srdce. Román je protkán smíchem a vtipnými situacemi, které píše sám život a co si budeme povídat, cizí trapasy také potěší 😉 .

Knižní postavy jsou přesně nadávkované a vykreslené stejně jako kdyby na vás vyskočily z filmového plátna. Před očima se vám odvíjí jejich příběh plný smíchu, radosti, slz a happy endu. A někdy člověk potřebuje právě tohle, aby si připomněl, že snít se má za každého počasí a za každé situace.

Pokud se chcete uvolnit a příjemně pobavit, tak kniha Ráda tě poznávám je to pravé „ořechové“ právě pro tyto případy. Svůj účel splní beze zbytku a třeba vám dá i tipy na další romantické filmy, které nutně musíte vidět. 😉

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

Za okouzlující příběh plný bláznivých situací a samozřejmě i romantiky děkuji nakladatelství Host, na jejichž stránkách si můžete knihu Ráda tě poznávám pořídit.

Autor: Veronika Es.

Nahlédněte do knihy zde – zdroj nakladatelství Host.

Mohlo by se vám také líbit...

2 komentář

  1. Katka says:

    Krásná recenze!

    1. Veronika Esserová says:

      Děkuji, to je jistě tou knihou 😉 . Fakt mi sedla?.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *