Recenze

Ďábel a světice, část první

Amo, Amo a zase – ó Bóže –  ta Amo… Pokud její knížky máte rádi, právě vám vyšel další díl povinné četby z temné (dark romance) série Elitního klubu králů (EKK). Pokud její vyprávění nesnesete, odvraťte zrak, aby vás přece jen nesvedl Ďábel. A světice.

Název: Ďábel a světice, část první

Série: Elitní klub králů

Díl: 6.

Autorka: Amo Jones

Nakladatelství: Baronet

Počet stran: 372

Rok: 2022

Oficiální anotace

Brantley v sobě ukrýval temnotu, které se nesměl nikdo dotknout. Saint v sobě nesla světlo, jež nesmělo být nikdy viděno. Nikým než jím. Jsou jako dvě poloviny jedné duše, které se doplňují. Brantley a Saint srostli k sobě se stejným dílem hněvu a míru. Jejich pouto nemůže nic nalomit. Nebo ano? Na povrch vystupují další temná rodinná tajemství a s nimi spojená nebezpečí.

Summa summarum

Mám důvodné podezření, že novozélandská spisovatelka Amo Jones je roztomilý diblík –  deviant, se zálibou v bezbřehém  násilí, tvrdých drogových orgiích a animálním sexu. Naštěstí – pro její okolí – si své perverze „vybíjí“ pouze knižně a naštěstí pro ní je její styl psaní a fantasmagorické erotikou prošpikované šílenosti magneticky čtivý a našel si miliony fanoušků po celém světě. Ano a já Amo fandím také  :).  V dalším díle EKK se autorka zaměřila na jednoho z mých „TOP“ králů 🙂  – Branleyho. Do páru mu Amo přihrála Saint. Porcelánově bledou dívku, která ve dvou letech přišla do domu Vitiosusových. Od první chvíle si malou dívenku – kterou pojmenoval Saint – Brantley „přivlastnil“ a po celý zbytek otcova života (o jehož předčasný skon se sám postaral) jí před ním a jeho pedofilními kumpány chránil a zaplatil za to nepředstavitelně vysokou cenu. Saint a Brantley se mi –  jako partnerská dvojice –  líbila a jejich interakce v knize mě bavila, přišla mi plná jiskřivé dynamiky a napětí. Chlípného sexu mezi nimi bylo „tak akorát“ a i když byste po nich mohli ždímat krví nasáklá prostěradla, Amo ve svých popisech lidské kopulace předvedla „pouze“ svou standartní úroveň sexuální bestiality muže na ženě a jejích pohlavních orgánech … V tomto díle mj. bude zrát Madisonin odchod od Bishopakrálové budou muset řešit problémy s rivaly. A na víc, Amo nám do EKK dodá, co tu ještě nebylo – špetku magie :). Ďábel a světice se mi četli excelentně. Jako ostatně všechny předchozí díly. Je vidět, že se jedná již o šestou knihu série a začíná se projevovat jistá provařenost tématu, ale mně to nevadí. Od Amo Jones skutečně nečekám žádný literární skvost, ale jen a „jen“  zábavu „na vymytí mozku“, což se jí – v mém případě daří skvěle :). A jí za to děkuji .  Za mě Ďábla a světici doporučuji ❤.

Hodnocení: ❤❤❤❤❤

Za další kousek z dílny mé perverzní oblíbenkyně Amo Jones děkuji ❤nakladatelství Baronet❤.

 

 

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *