Recenze

Twisted Games: Hry na ostří nože

Tady si někdo pěkně zahrává… Ona je princezna a on její bodyguard. Jí je dvaadvacet, jemu dvaatřicet. Něco je tady hodně špatně, ale ani jeden z nich nedokáže přestat. Nevinnost versus temnota – dva světy, které se nikdy neměly prolnout, se střetávají v románu TWISTED GAMES: HRY NA OSTŘÍ NOŽE.

Název: Twisted Games: Hry na ostří nože
Autor: Ana Huang
Překlad: Ivana Dresia
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2023
Počet stran: 480

Ta dívka mu nikdy nemůže patřit… to ho však nedokáže zastavit. Stoický, zádumčivý a arogantní elitní bodyguard Rhys Larsen má dvě pravidla: 1) Chránit své klienty za každou cenu. 2) Nezaplést se s nimi citově. Nikdy. A ještě nikdy nebyl v pokušení tato pravidla porušit… až doposud. Bridget von Ascheberg. Princezna, která je přinejmenším stejně tak tvrdohlavá jako on sám, se skrytým ohněm, který má tu moc proměnit jeho pravidla na popel. Není ničím, co očekával, a vším, o čem nikdy nevěděl, že potřebuje. Den po dni, centimetr po centimetru, boří ta žena jeho obranu, dokud není konfrontován s pravdou, kterou už nemůže popřít: přísahal, že ji bude chránit, ale jediné, co chce, je zničit ji. Vzít si ji. Protože ona musí být jeho. Jeho princezna. Jeho zakázané ovoce. Jeho zvrhlá fantazie.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Román Twisted Games: Hry na ostří nože je druhým dílem ze série Twisted a opět vás čeká velká porce romantiky, vášně, komplikací, které nepřejí lásce, ale také pěkně žhavé erotiky. Příběh nejen z královského prostředí vás příjemně pobaví.

Příběh je vyprávěn ich-formou ze dvou úhlů pohledů hlavních hrdinů. Bridget je sice princezna, ale bez nafrněných manýrů a hvězdného chování. Holka, před kterou se otevřel svět obyčejného nikoli královského života, se nyní musí vrátit ke svým povinnostem a vášeň k bodyguardovi k nim tedy rozhodně nepatří. To Rhys je, milé dámy, chlapák každým coulem a po čertech nebezpečný muž, s kterým si není radno zahrávat… ani na poli lásky, hlavně když ani on není vůči jisté dívce úplně imunní. Zápletka je na světě a s nimi i komplikace, které není radno podceňovat.

Bridget trpělivě čekala, až to dopovím. I když měla rozcuchané vlasy a šaty ušpiněné od hlíny od toho, jak jsem ji povalil na zem, stále vypadala jako anděl v podělaným pekle mýho života. Blonďaté vlasy a oči modré jako oceán… a vyzařovala z ní krása, která nesouvisela pouze s jejím zevnějškem, ale především s jejím nitrem.
Byla příliš krásná na to, abych se jí já se svou ošklivou minulostí mohlo vůbec dotknout, a přesto mě něco nutilo pokračovat.

Autorka jede v nastaveném módu z předchozího dílu a i tentokrát předkládá svým čtenářům romantický příběh s nádechem osobní temnoty. Její mužští hrdinové mají za sebou komplikovanou minulost, která je temná i děsivá zároveň a tím pádem je naprosto jasné, že potřebují od něžného stvoření zachránit. 😉 Romance s pomalým rozjezdem v sobě obsahuje dostatek chemie, chvílemi až nadbytek, a dialogy plné rýpanců i podpásovek, což já můžu.

Příběh má stejně dravé tempo jako předchozí díl, ale musím zkonstatovat, že Láska na ostří nože se mi líbila víc. Tady mi zkrátka úplně nesedělo královské prostředí (nějak ty princezny úplně nemusím) a navíc autorka ve svém vyprávění několikrát použila notoricky známé scény z filmů či jiných knih, což ji na popularitě u mě také nepřidalo. Ani jistá stagnace v ději za půlkou knihy, která román nafoukla do větších rozměrů, příliš nepomohla.

Každopádně pokud máte náladu na fajn oddechovku, v které se před vámi rozvine příběh plný romantiky a vášně, s knihou Twisted Games: Hry na ostří nože neuděláte chybu. Jiskřivé napětí i dobře mířené dialogy plné vtipu vás příjemně pobaví a ani pěkně žhavá erotika vás nemine.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ 💔 🤍

Za romantický a vášnivý příběh z královské rodiny děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Twisted Games: Hry na ostří nože pořídit.

Autor: Veronika Es.

Listovat knihou můžete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *