Recenze

Detox jako cesta ke zdraví

Můžete „odmítat duchovno ??“, ale pokud máte blízko k přírodní medicíně ??? a rozličným alternativním přístupům k očistě organismu, určitě vaší pozornosti neunikne nová kniha  Anthonyho Williama DETOX JAKO CESTA KE ZDRAVÍ. Nakoukněte do knihy a zjistěte, jak zbavit své tělo patogenů, bakteriální a virové nálože … Věřím, že budete z nové knihy známého léčitele upřímně nadšeni a jeho ezoterický přístup k věci mu případně „prominete“ ?.

Název: Mystický léčitel: Detox jako cesta ke zdraví

Autor: Anthony William

Nakladatelství: Grada – Metafora

Rok: 2021

Počet stran: 576

Oficiální anotace

Nová kniha Anthonyho Williama z řady Mystický léčitel představuje DETOX jako jednoduchou ozdravnou metodu, která může podpořit léčbu celé řady chronických onemocnění. Domníváte se, že detox není nic pro vás? Zkuste se nad tím zamyslet. Jedy a patogeny způsobující chronická onemocnění dnes najdete téměř ve všem, dokonce ohrožují zdraví dětí ještě před narozením. Patogeny jsou všudypřítomné a každodenně zhoršují kvalitu našeho života. Detox je důležitý nástroj k očistě od patogenů, díky němuž můžete chránit sebe i své blízké – pokud jej provádíte správně. A proto je zde šestá kniha z řady Mystický léčitel, v níž se dozvíte například:
jak vybrat postup, jenž je pro vás vhodný, jaké jsou příčiny téměř 200 symptomů a onemocnění a které doplňky stravy (včetně dávkování) můžete použít jako podpůrnou léčbu, vše, co potřebujete vědět o vejcích, mléčných produktech, lepku, rybím oleji, jablečném octu a kofeinu, pravdu o módních trendech, jako je přerušovaný půst, půst o vodě, půst o šťávách, vláknina, proteiny, mikrobiom a další. V knize také najdete více než 75 receptů a ukázkové jídelníčky, z nich můžete čerpat inspiraci.

Summa summarum

Mystický léčitel: Detox jako cesta ke zdraví vychází jako „velkoformátová“ kniha, čítající téměř 580 stran. Má líbivou grafiku: celostránkové, barevné fotografie a množství tabulek a grafů ?. Obsah je rozdělen do 6 částí, každá z částí se dále dělí do kapitol (celkem 29): Část I: Musíme se pročišťovat

Část II: Léčebné pročištění 3:6:9. Ochránce života

Část III: Ostatní léčebná pročištění

Část IV: Zasvěcený průvodce očistou

Část V: Duchovní podpora

Část VI: Vysvětlení příčin a léčba

Ten, kdo zná tituly léčitele a spisovatele Anthony Williama, ví, že pro čtení jeho knih a přijmutí jeho učení, je potřeba „se otevřít“ novým myšlenkám a opustit zažité myšlenkové stereotypy, protože některé jeho názory (které si ovšem umí obhájit) jdou  „přímo proti“ tradičně vykládaným a všeobecně rozšířeným „pravdám o zdravé stravě“. „… Šťáva versus vláknina. Toto je překvapivě žhavé téma… Někteří zdravotničtí odborníci sdílejí názor, že odšťavněním ztrácí surovina to, co považují za její nejdůležitější část, totiž vlákninu. Věří, že spolu s vlákninou se odstraní všechny složky, které udržují zdravý trávicí trakt… Zní to jako rozumný argument, za který stojí bojovat. Je tomu však naopak. … “ Nejnovější kniha Detox je skvělým rádcem a průvodcem pro všechny (začátečníky i pokročilé) na cestě ke stravě, která tělo neničí, ale léčí. Titul obsahuje praktické rady a recepty, jak změnit jídelníček a připravit jídlo, které bude zároveň medicínou na množství civilizačních chorob, které jsou konvenční medicínou nevyléčitelné: ekzémy, lupénka, cysty, autoimunní onemocnění… Autorova doporučení se netýkají pouze jídla, ale mají mnohem širší záběr: „… Všichni se chováme, jako by bylo normálně a vlastně dobré být obklopeni chemickými výrobky, jež vydávají příjemné vůně. Komu působí potěšení? … Nepodceňujme toxické účinky této skupiny produktů. To, že příjemně voní, neznamená, že jsou bezpečné. Patří k nejnebezpečnějším chemikáliím… „

Detox Anthony Williama mě nezklamal, je to skvělá „bichle“, která by neměla chybět v knihovně nikoho, kdo to s alternativní medicínou a zdravou stravou. Doporučuji ?. 

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

Za další krásnou knihu z řady Mystický léčitel děkuji ❤ nakladatelství Grada – Metafora ❤.

Listovat knihou můžete na WWW.GRADA.CZ

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *