Recenze

Když se introvertka vdá

Celosvětově oblíbená královna introvertů a kreslířka Debbie Tung se vdala 🙂 ! O tom, jak uzavření a tiší lidé snáší blízkost druhé – byť milované – osoby nám s lehkou nadsázkou a laskavým humorem vypráví ve svém dalším komiksu s názvem KDYŽ SE INTROVERTKA VDÁ, neváhejte a nechte se pozvat do domácnosti, kde je novomanželka učebnicový introvert a novomanžel miluje společnost a ruch velkoměsta 🙂 …

Název: Když se introvertka vdá

Autor: Debbie Tung

Nakladatelství: Portál

Počet stran: 160

Rok: 2020

Autorka komiksů Debbie Tung žije se svým mužem v Birminghamu a už svou knihou Introvertka v hlučném světě ukázala, že její pohled na svět je blízký spoustě čtenářů. Být totiž introvertní s sebou nese mnoho odlišností od toho, co dnešní svět pokládá za „normální a žádoucí“. Debbie Tung si svou předchozí získala nejen ´samotáře´, ale i ty nejvyhraněnější extroverty. Protože mnozí z nich mají doma, stejně jako její manžel, čistokrevného introverta a Debbiin komiks jim radí, jak s ním správně zacházet :).

℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘

Autorka Debbie Tung

Výsledek obrázku pro Debbie Tung

  • Kreslířka, ilustrátorka, programátorka a introvertka.
  • Je na INSTAGRAMU
  • Česky vyšly její komiksové knihy Ze života knihomolky a nově u nakladatelství Portál Introvertka v hlučném světě

Foto: Autorka Debbie Tung, zdroj: YOUTUBE

Summa summarum

Ten, kdo zná autorčiny předchozí komiksy, ví, že se může těšit na „sympatické“, nepřeslazené, elegantně jednoduché ilustrace, které jsou skvěle zvoleným, nosným pilířem toho, co nám chce autorka sdělit. Neobtěžují přebytečnými detaily a neruší jimi čtenáře. Předchozí kniha na mě působila více „temně“, v této – její novější – je již při zběžném prolistování zřejmé, že autorka prožívá velmi šťastné období svého života. Když se introvertka vdá je (podle mě) na rozdíl od Introvertky v hlučném světě více „sladká“ a pohodová, což samozřejmě není nijak na závadu. Pouze konstatuji, že je „jiná“. Debbie ve své ilustrované autobiografii odhaluje slasti, pasti a třecí plochy mladých manželů, kteří ač jsou každý úplně jiný, velmi se milují. Komiks pobaví nejen zkušené ženáče, ale každého, kdo ví, jaké je to sdílet s někým ložnici, kuchyň a koupelnu 🙂 . Komiks může skvěle posloužit jako nápaditý dárek novomanželům a všem, kteří mají občas pocit, že žít v páru je neuvěřitelně těžké. Autorka Tung mě ani tentokrát nezklamala. Její kreslené příběhy mě opět potěšily, zvedly náladu a rozesmály. Komiksdoporučuji jako skvělého společníka do postele nejen během podzimních večerů 🙂 .

Hodnocení: 100%

Za krásné pokračování komiksu Introvertka v hlučném světě (naše recenze) a recenzní výtisk děkuji  nakladatelství Portál

Ukázka, zdroj: Portál

Debbie Tung komiks Když se introvertka vdá Introvertka v hlučném světě

Mohlo by se vám také líbit...

2 komentář

  1. Ani jsem nevěděla, že vyšla nová Introvertka. Obálkou mě tohle láká i víc než jednička. 🙂 Ale ještě uvidíme. 🙂

  2. Káťa Moravcová says:

    Leni, myslím, že pokud se vám líbila “ Jednička“, kniha vás rozhodně nezklame. Mně osobně přišla „něžnější, radostnější“, než – li autorčin první díl 🙂 . Líbila se mi :).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *