Recenze

Koruna osudu

Temné YA romance AMO JONES mají v sobě živočišnou zhýralost, která vás se zadrženým dechem donutí číst o věcech, o kterých nahlas nemluvíte (pravděpodobně)😈 …  Ano, je to opět „ta ona“ spisovatelka se zvrhlými choutkami, která se svými postavami rozhodně „nemazlí“: nechá je trpět, vraždit, projít si psychickým i fyzickým týráním, zakusí sex – sex – sex – a ještě více sexu…NAKLADATELSTVÍ BARONET vydává 2. díl SÉRIE KORUNA: KORUNA OSUDU 🥳!

Název: Koruna osudu

Série: Koruna, 2. díl

Autor: Amo Jones

Nakladatelství: Baronet

Rok: 2021

Počet stran: 256

Oficiální anotace

„… Hranice mezi skutečností a zdáním byly rozmazané. Jejich příběh byl lží. Až dosud. …“
Isa, dcera amerického prezidenta a manželka jednoho z nejbohatších a nejmocnějších mužů v zemi, se probouzí na neznámém místě, s neznámým mužem. Vzpomínky se jí však postupně vracejí – na pobyt v ústavu pro duševně nemocné, na malou dceru,
manžela i na osudný svatební den…
Návrat zpátky k Bryantovi vyžaduje odvahu a sílu bojovat nejen s ním, ale i o něj. Po dlouhých letech, kdy Ise všichni lhali a nejdůležitější muži v jejím životě ji zradili, není snadné naučit se lidem zase věřit, obzvlášť když i sama Isa střeží velké tajemství.
Stačí láska a vášeň k tomu, aby Bryant a Isa překonali vzájemnou nedůvěru, tajnosti i překážky, které jim osud vrhl do cesty?

,, … Jestli máte pocit, že jste blázen, zkontrolujte nejdřív lidi kolem sebe, než se budete považovat za šílence. … „

Summa summarum

Pokud jste četly (ženy 😉) některou z knih Amo Jones, pak víte, co vás čeká. Pokud jste se s autorkou nesetkaly, připravte se na zvrhlé sexuální orgie a děj plný intrik, zrady, pronásledování, pomsty a – ano, i lásky …, zároveň byste měly vědět, že autorce buď propadnete nebo její knihy začnete považovat za totální literární odpad. Já osobně mám její knihy jako „čistič“ mozku 😂, protože přemýšlet se mi u nich nevyplatilo – nacházela jsem v textu dost logických mezer, ovšem jako beletrie, která má bavit a připravit čtenáři pořádnou nálož vzrůša a překvapení, je super 😇. Koruna osudu přímo navazuje na Korunu nenávisti. Proto, pokud jste „jedničku“, četly před delší dobou, doporučuji si dát re-reading a plynule „skočit na dvojku“. Myslím, že vám pak budou mnohé souvislosti o to jasnější a celý příběh dostane nečekané kontury… jako i v ostatních knihách Amo Jones, ani zde nebudete ušetřeny šokujících zvratů a odhalení ❤. Předpokládám, že stejně jako já, budete žasnout nad perverzní fantazií autorky, „která se toho nebojí“. Kniha naprosto splnila mé očekávání, je to prostě „ta Amo“, která mě baví 😉.

Hodnocení:   ❤ ❤ ❤ ❤ 🤍

Za další „Amo“ děkuji ❤ nakladatelství Baronet ❤.

 

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *