Recenze

Koruna osudu

Temné YA romance AMO JONES mají v sobě živočišnou zhýralost, která vás se zadrženým dechem donutí číst o věcech, o kterých nahlas nemluvíte (pravděpodobně)? …  Ano, je to opět „ta ona“ spisovatelka se zvrhlými choutkami, která se svými postavami rozhodně „nemazlí“: nechá je trpět, vraždit, projít si psychickým i fyzickým týráním, zakusí sex – sex – sex – a ještě více sexu…NAKLADATELSTVÍ BARONET vydává 2. díl SÉRIE KORUNA: KORUNA OSUDU ?!

Název: Koruna osudu

Série: Koruna, 2. díl

Autor: Amo Jones

Nakladatelství: Baronet

Rok: 2021

Počet stran: 256

Oficiální anotace

„… Hranice mezi skutečností a zdáním byly rozmazané. Jejich příběh byl lží. Až dosud. …“
Isa, dcera amerického prezidenta a manželka jednoho z nejbohatších a nejmocnějších mužů v zemi, se probouzí na neznámém místě, s neznámým mužem. Vzpomínky se jí však postupně vracejí – na pobyt v ústavu pro duševně nemocné, na malou dceru,
manžela i na osudný svatební den…
Návrat zpátky k Bryantovi vyžaduje odvahu a sílu bojovat nejen s ním, ale i o něj. Po dlouhých letech, kdy Ise všichni lhali a nejdůležitější muži v jejím životě ji zradili, není snadné naučit se lidem zase věřit, obzvlášť když i sama Isa střeží velké tajemství.
Stačí láska a vášeň k tomu, aby Bryant a Isa překonali vzájemnou nedůvěru, tajnosti i překážky, které jim osud vrhl do cesty?

,, … Jestli máte pocit, že jste blázen, zkontrolujte nejdřív lidi kolem sebe, než se budete považovat za šílence. … „

Summa summarum

Pokud jste četly (ženy ?) některou z knih Amo Jones, pak víte, co vás čeká. Pokud jste se s autorkou nesetkaly, připravte se na zvrhlé sexuální orgie a děj plný intrik, zrady, pronásledování, pomsty a – ano, i lásky …, zároveň byste měly vědět, že autorce buď propadnete nebo její knihy začnete považovat za totální literární odpad. Já osobně mám její knihy jako „čistič“ mozku ?, protože přemýšlet se mi u nich nevyplatilo – nacházela jsem v textu dost logických mezer, ovšem jako beletrie, která má bavit a připravit čtenáři pořádnou nálož vzrůša a překvapení, je super ?. Koruna osudu přímo navazuje na Korunu nenávisti. Proto, pokud jste „jedničku“, četly před delší dobou, doporučuji si dát re-reading a plynule „skočit na dvojku“. Myslím, že vám pak budou mnohé souvislosti o to jasnější a celý příběh dostane nečekané kontury… jako i v ostatních knihách Amo Jones, ani zde nebudete ušetřeny šokujících zvratů a odhalení ❤. Předpokládám, že stejně jako já, budete žasnout nad perverzní fantazií autorky, „která se toho nebojí“. Kniha naprosto splnila mé očekávání, je to prostě „ta Amo“, která mě baví ?.

Hodnocení:   ❤ ❤ ❤ ❤ ?

Za další „Amo“ děkuji ❤ nakladatelství Baronet ❤.

 

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *