Recenze

Kosti v srdci

Připravte se na další emotivní nálož Colleen Hooverové. Její KOSTI V SRDCI vás okouzlí, nadchnou i pobaví a nemilosrdně dojmou svojí vystavěnou dějovou osou. Velká love story může začít a vy si ji rozhodně nenechte ujít. 😉

Název: Kosti v srdci
Autor: Colleen Hooverová
Překlad: Jana Jašová
Nakladatelství: Euromedia Group YOLI
Rok vydání: 2022
Počet stran: 336

Beyah se nemůže dočkat, až nechá minulost za sebou a vydá se na cestu k lepším zítřkům. Od vysněné budoucnosti ji dělí jen dva krátké měsíce. Dokud nečekaná smrt nezpůsobí, že Beyah nemá v kam jít. A tak je nucena strávit zbytek léta na poloostrově v Texasu s otcem, kterého sotva zná. Beyah má v plánu držet se při zemi a nechat léto hladce plynout, její nový soused Samson jí ale tento plán překazí. Samson a Beyah nemají na první pohled nic společného. Ona pochází z chudé rodiny bez vyhlídek, on je bohatý a privilegovaný. Jedno však mají společné: oba je přitahují smutné věci. Což znamená, že jsou přitahováni jeden k druhému…

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Dojemný román Kosti v srdci je dalším nádherným čtením od bestsellerové autorky Colleen Hooverové. Tahle dáma romantických duší to s námi čtenáři opravdu umí a já opět tleskám jejímu emotivnímu vyprávění, které vás potěší, rozesměje i dojme.

Příběh je vyprávěný ich-formou z pohledu hlavní hrdinky Beyah a vy tak máte možnost plně se ponořit do devatenáctileté duše mladé dívky, která má za sebou smutnou a dramatickou minulost. Tahle holka zanevřela úplně na všechno, včetně života, ale někdy si s námi osud zahraje podivnou hru a postaví nás do nové pozice. A Samson je zrovna figurkou na šachovnici osudu dost výraznou, aby dokázal pohnout nebem, zemí i Beyah. Jeho temná minulost ho doprovází na každém kroku, a jestli tihle dva skončí se zlomeným srdcem, záleží jenom na odvaze čelit osudovým výzvám.

Svezl se na moje tělo, než mě však stačil znovu políbit, ozvala jsem se: „Jestli v srdci není nic, co by se mohlo zlomit, proč mi připadá, že až odsud budu příští měsíc odjíždět, praskne mi na dvě půlky? Tvoje srdce tohle necítí?“
Samson mi pomalu přejel pohledem po obličeji. „Jo,“ zašeptal. „Cítí. Možná nám dvěma kosti v srdci narostly.“

Od první stránky jste chyceni do kouzla Colleen Hooverové a tahle autorka vás ze svých spárů hned tak nepustí. Vlastně ani nechcete, protože její příběhy jsou natolik srdceryvné a romantické dojáky, které vás zasáhnout přímo do středu vašeho srdce, že loučit se s nimi je naprostý nesmysl. Její příběhy vyvolávají větší míru zvědavosti a vy s nedočkavostí do sebe vdechujete stránku za stránkou a nedokážete přestat číst. Toto magické knižní kouzlo u této autorky funguje skoro vždy a Kosti v srdci nejsou výjimkou.

Neskutečně čtivý a dynamický příběh, v kterém se odehrávají životní dramata i velká love story vás čeká v poutavém románu, kde se bude řešit nejenom láska, ale jak už jsme u autorky zvyklí i závažné společenské téma. Hned od začátku autorka nasadí téměř vražedné tempo, jež neopustí až do samého závěru, v kterém vaše emoce spustí stavidlo slz, a vy znova musíte uznat, že vás naprosto a beze zbytku dostala svým neskutečným příběhem.

Lehce zapamatovatelné postavy jsou výraznými osobnostmi a působí naprosto reálným dojmem. Je jedno, zda se jedná o hlavní či vedlejší role, tady ve vás zanechá stopu každá tvář, která se mihne tímto příběhem, který napsal sám život a zrežíroval osud.

Já byla opět velmi spokojena. C. Hooverová je sázka na jistotu a i když některé její romány lehounce pokulhávají za 100% hodnocením,  Kosti v srdci se k nim rozhodně neřadí. Pokud máte rádi romantiku, silné příběhy o lásce i temnou stránku života, v které se snoubí bolest i naděje, pak neváhejte a pusťte se do čtení. Doporučuji!❤

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

Za další emotivní nálož s příměsí romantiky a skvělého příběhu děkuji nakladatelství Euromedia Group. Knihu Kosti v srdci si můžete pořídit na stránkách knihkupectví Luxor.

Autor: Veronika Es.

Listovat knihou můžete zde, na stránkách Knižního klubu.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *