Svět knih

Martin Stručovský není BEZ DUŠE

Znáte mladého spisovatele Martina Stručovského? Pokud ne, rozhodně doporučuji se s ním seznámit. Já vám mohu nabídnout pouze psané seznámení 😉 .

Martin Stručovský (* 22. prosince 1989, Jindřichův Hradec) je český autor vědeckofantastických a detektivních příběhů.

Absolvoval Filozofickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Od roku 2007 píše pro sci-fi rubriku Sarden internetového deníku Neviditelný pes, v letech 20102013 ve funkci zástupce šéfredaktora a od roku 2014 jako šéfredaktor. Je také redaktorem webu JFK Fans (fanouškovské stránky sci-fi a fantasy série Agent JFK.

Píše již od svých třinácti let. Jeho první publikovanou prací je povídka Agent Vincent Vega – Slzy bohů (2008) právě ze série Agent JFK. Kromě povídek vydal detektivní román Bez duše (2018) a společně s Michaelem Broncem uspořádal antologii fantastických povídek Excelsior, gentlemani! (2014).

(zdroj – Wikipedie)

Já měla tu čest seznámit se s tímto autorem díky jeho nejnovější knize BEZ DUŠE. Detektivka, která se čte skoro sama. Svižný příběh, napětí, humor, sympatický hlavní vyšetřovatel Matěj Mlynář s nálepkou ztroskotance, který nemá k alkoholu daleko, to vše na vás čeká v této knize.

Pokud si stále nejste jisti, zda je to to pravé ořechové pro vás, třeba vás navnadí povídka, která vyšla před knihou, souvisí s knihou Bez duše a tak trochu vás uvede do příběhu a nastíní dokonalý přehled o stylu psaní tohoto autora:

https://strucovsky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=686130

Tak honem do čtení, protože Martin Stručovský se nám pustil do dalšího dílu, který rozhodně mé pozornosti neunikne.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *