Svět knih

Martin Stručovský není BEZ DUŠE

Znáte mladého spisovatele Martina Stručovského? Pokud ne, rozhodně doporučuji se s ním seznámit. Já vám mohu nabídnout pouze psané seznámení 😉 .

Martin Stručovský (* 22. prosince 1989, Jindřichův Hradec) je český autor vědeckofantastických a detektivních příběhů.

Absolvoval Filozofickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Od roku 2007 píše pro sci-fi rubriku Sarden internetového deníku Neviditelný pes, v letech 20102013 ve funkci zástupce šéfredaktora a od roku 2014 jako šéfredaktor. Je také redaktorem webu JFK Fans (fanouškovské stránky sci-fi a fantasy série Agent JFK.

Píše již od svých třinácti let. Jeho první publikovanou prací je povídka Agent Vincent Vega – Slzy bohů (2008) právě ze série Agent JFK. Kromě povídek vydal detektivní román Bez duše (2018) a společně s Michaelem Broncem uspořádal antologii fantastických povídek Excelsior, gentlemani! (2014).

(zdroj – Wikipedie)

Já měla tu čest seznámit se s tímto autorem díky jeho nejnovější knize BEZ DUŠE. Detektivka, která se čte skoro sama. Svižný příběh, napětí, humor, sympatický hlavní vyšetřovatel Matěj Mlynář s nálepkou ztroskotance, který nemá k alkoholu daleko, to vše na vás čeká v této knize.

Pokud si stále nejste jisti, zda je to to pravé ořechové pro vás, třeba vás navnadí povídka, která vyšla před knihou, souvisí s knihou Bez duše a tak trochu vás uvede do příběhu a nastíní dokonalý přehled o stylu psaní tohoto autora:

https://strucovsky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=686130

Tak honem do čtení, protože Martin Stručovský se nám pustil do dalšího dílu, který rozhodně mé pozornosti neunikne.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *