Recenze

Milovaný nevlastní bratr

Člověk by neměl toužit po někom, kdo je pro něj tabu. Další romanticky žhavá parádička od Penelope Ward vás emočně rozbije. Román MILOVANÝ NEVLASTNÍ BRATR z nakladatelství Baronet je plný nenávisti, lásky i vzrušení. 😉

Název: Milovaný nevlastní bratr

Autor: Penelope Ward

Překlad: Ivana Dresia

Nakladatelství: Baronet

Rok vydání: 2021

Počet stran: 312

Greta je v posledním ročníku na střední, když jí idylický rodinný život naruší vetřelec v podobě nevlastního bratra Eleca. Jeho otec je druhým manželem Gretiny mámy a Elec má s nimi strávit rok pod jednou střechou a navíc ještě i ve stejné škole. Potetovaný drzoun s neskutečným sex apelem ji dělá naschvály, kudy chodí a Gretu to k němu přitahuje magickou silou. Postupem času k sobě nacházejí jakousi trnitou cestu, která je lemována vzájemnou přitažlivostí. Elec má své osobní důvody, proč si s Gretou nic nezačínat, ale jedné noci se všechno změní. Hned druhý den Greta spadne do propasti smutku a soužení. Elec se vrací zpátky do Kalifornie a křehké pouto mezi nimi je navždy přetrženo. Dlouhých sedm let o sobě nevědí, ale tragédie v rodině jejich cesty opět spojí a jak vidno, některé city se nemění ani po dlouhé době, jenomže každý z nich už žije svým životem, kde pro druhého není místo. Kdo komu zlomí srdce tentokrát?

ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ ℑ

Román Milovaný nevlastní bratr je dalším výtečným počinem z pera bestsellerové autorky Penelope Ward, a pokud nějakou knihu označit sloganem „od nenávisti k lásce“, pak je to určitě tato. Romantika s příchutí erotiky je našlapána vzrušením, napětím i emocemi.

Příběh je vyprávěn ich-formou z pohledu hlavní hrdinky Grety. Vnímáte tak každý kousek Elecovi bytosti a společně s Gretou se snažíte přijít na kloub otázkám: „Cože tomu klukovi vlastně pořád je? Proč se chová jako pitomec a co je pod tou drsnou slupkou?“ Odpovědi na své otázky nakonec dostanete a cesta k cíli bude lemována jiskřivým vzrušením i mrazivým napětím. V poslední třetině knihy se vám na pár stránkách představí i Elec, který konečně vyjeví své vnitřní pocity a dá vám nahlédnout pod pokličku složitého charakteru, jenž byl ovlivněn komplikovaným dětstvím.

Musím přiznat, že jsem nikdy neměl problém sbalit holku, a už během prvního měsíce jsem randil s několika sexy kočkami ze školy. Ale všechny mě nudily. Všechno mě nudilo, bavila mě jen jediná věc – vytáčet svou nevlastní sestru.
S Gretou jsem se nikdy nenudil. První, na co jsem se vždycky těšil, když jsem se ráno probudil, bylo pomyšlení, jak ji zase provedu nějakou novou lumpárnu.

Román je nabitý romantikou, vzrušujícím očekáváním i sexuální energií, která se na vás valí v dynamickém tempu. Ačkoli je příběh vyprávěn Očima Grety, výraznou postavou je rozhodně Elec, který má daleko víc čtenáři co nabídnout a i jeho postava plná rozporů a protikladů je atraktivnější než lehce „uťáplá“ a chvílemi trochu nevyzrálá Greta (už jenom to „německé“ jméno mě dost frustrovalo 😀 ).

Romantický příběh je podán s hravostí a naléhavostí a jak už jsme od autorky zvyklí, opět ji budete mít slupnutou na posezení. Energické tempo vyprávění, v kterém nechybí humor, slovní přestřelky ani dějové zápletky vás rychle žene ke svému konci a vaše zvědavost je napnutá na maximum. Penelope Ward se tentokrát rozhodla vyždímat ze svých čtenářů veškeré emoce a nasadila pořádnou porci dojetí, které vás donutí sáhnout po kapesníku. S erotikou sice autorka šetřila, ale když už přišlo na věc… stálo to zato. 😉

Poslední romány, které jsem od této autorky četla, u mě vyvolaly lehké rozčarování. No, musím zkonstatovat, že knihou Milovaný nevlastní bratr je už zase na koni a předvádí svůj standartní výkon. 😉

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

Za příběh plný nenávisti a lásky děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Milovaný nevlastní bratr pořídit.

Autor: Veronika Es.

Ukázku z knihy najdete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *