Recenze

Odkaz

Nadchla vás série Off-Campus? Máte jedinečnou šanci vrátit se ke svým oblíbeným hrdinům a zjistit, jak se vyvíjel jejich život i po tom, co je potkala pravá láska. Sranda je s nimi pořád stejná, ale tentokrát už budou muset konečně dospět a otevřít novou etapu svého života. Román ODKAZ v sobě opět nese prvky romantiky i vášně. 😉

Název: Odkaz
Autor: Elle Kennedy
Překlad: Zuzana Ľalíková
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2022
Počet stran: 344

Čtyři příběhy. Čtyři páry. Tři roky života po promoci… Jedna žádost o ruku. Jedna neplánovaná svatba. Jedny líbánky. A jedno nečekané těhotenství.
Život po vysoké není pro Garetta a Hannu, Logana a Grace, Deana a Allie a Tuckera se Sabrinou takový, jak si ho představovali. Mají sice jeden druhého, zároveň však čelí životním problémům, na které je čtyři roky studia na Briarově univerzitě nepřipravily. Jak se ukázalo, najít lásku je pro tyto čtyři páry ta snazší část. Dospět je mnohem těžší…

√ √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ 

Román Odkaz je posledním dílem ze série Off-Campus a rozloučení je to věru dojemné. Opět se setkáte se starými známými z předchozích dílů a společně budete otvírat nepoznané dveře dospěláckého života. A že vás za nimi čekají rozmanité události. 😉

Příběh je vyprávěn ich-formou a je rozdělen do čtyř částí. Nesmrtelné přátelství čtyř charismatických hokejistů pokračuje a jejich vztahy, jim dokáží stále pořádně zatopit pod kotlem. Pořád jsou s láskami svého života, a i když jsou časy zality zářivým sluncem štěstí, občas se na obzoru objeví temný mrak, který zahalí jejich soužití nevyžádanými problémy.

„Jsem tu pro tebe,“ slíbí mi.
Ani v nejmenším o tom nepochybuju. Hanna Wellsová je moje opora. Obvykle se s ničím nevytahuju, ale – Tak jo, fajn, klidně se teď budu vytahovat. Myslím, že nikdo na světě nemá zdravější vztah než já s Wellskou. Jsme spolu čtyři roky a jedna věc se nedá popřít: Jsme prostě nejlepší.

S nostalgií budete otvírat závěrečný díl této série a znova se ponoříte do životů těchto hokejových bohů, co se honí za pukem, ale srdce mají na pravém místě. Autorka se vrátila do jejich životů a postavila je před další životní překážky. Humor je provází i nadále a jejich slovní pošťuchování je oázou pro duši i bránici.

Romantika a emoce jsou hlavní složkou příběhu, v kterém nechybí lechtivé scény ani vyhrocené okamžiky. Čtivý a svižný styl vyprávění vás zrychleným tempem provede pestrými osudy a samozřejmě nepřijdete ani o dramatické zápletky.

Román Odkaz byl příjemným završením série, ačkoli mu chyběl větší tah na branku a finálové zakončení do sítě. Pokud jste milovníky těchto urostlých chlapáků, budou se vám jejich poslední životní eskapády líbit a možná i s nostalgií zamáčknete slzu dojetí. U mě se sice nic takového nekonalo, ale velmi ráda jsem se vrátila k příběhům velké love story a znova nakoukla pod pokličku romantiky a vášně.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 🤍

Za příjemné ukončení vášnivé série děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Odkaz pořídit.

Autor: Veronika Es.

Ukázku z knihy najdete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *