Recenze

Polib mi dortík

Tak tahle romantická komedie byla parádní oddechovka. Ona je cukrářka, on vlastní sportovní bar hned vedle a od samého začátku si jdou trošičku po krku. 😉 Spousta humoru, romantiky a pohodového čtení vás čeká v milém příběhu POLIB MI DORTÍK.

Název: Polib mi dortík
Autor: Helena Hunting
Překlad: Žaneta Ziecinová
Nakladatelství: Beta – Dobrovský
Rok vydání: 2022
Počet stran: 336

Blaire Calloway právě otvírá nový obchod, cukrárnu, kde bude prodávat dortíky a koktejly, všechno má promyšleno a připraveno do nejmenších detailů. Co neměla v plánu? Ronana Knighta a jeho sportovní bar v sousedství, který se otevírá ve stejný den a nabízí pikantní, tučná jídla a pivo. Podnikatelská bitva je na spadnutí. Ale musí být vítěz jen jeden?

∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞

Román Polib mi dortík má vážně trochu střelený název 😉 , ale uvnitř se skrývá neskutečná pohodovka plná vzrušujícího jiskření, vtipných podpásovek a samozřejmě nesmí chybět pořádná porce romantiky.

Příběh je vyprávěn ich-formou z pohledu obou hlavních protagonistů. O něco více prostoru se dostává Blaire alias Alence z říše divů, jak ji rád Ronan zlobí, a věřte, že jejich vzájemné pošťuchování je velmi osvěžujícím čtením. Obe dvě postavy mají svá soukromá trápení, které se pozvolna derou na světlo a s jejich odkrýváním se objevuje i vzájemná přitažlivost, která tady jiskří jako výboj ze zásuvky. 😉

Vypnu nahrávání, protože zničil veškerý erotický náboj, ale pokusím se to upravit a nějaká část snad půjde použít. Rychle dožvýká, polkne a otře si ústa hřbetem ruky. „Zveřejni to, a budeš toho litovat.“
„Já budu litovat, nebo ty? Tohle cupcakové porno bylo nad zlato, že ano, dámy?“
Ozve se souhlasný jásot a on sebou trhne, jako by si právě uvědomil, že kromě nás dvou tu jsou ještě další lidi.
Popadne krabičku a málem ji zmačká. „Zapamatuj si dobře, Alenko, že to ty jsi odjistila spoušť.“

Tak tahle kniha mě docela dost překvapila. Dle názvu a obálky jsem očekávala průměrný románek, který mnou bez větších emocí projde a nijak výjimečně se „nevyjádří“. To bylo ale příjemné překvapení, které se z románu nakonec vylouplo. 🙂 Pohodovka, kterou výrazně zdobí humor a ironické flirtování, vám vykouzlí úsměv na tváři a vy se budete skvěle bavit.

Autorka Helen Hunting není žádným nováčkem na poli romantiky, ale její předchozí knihy mě až tolik neoslovily. Ovšem Polib mi dortík, to je úplně jiná liga. Čtivé, humorné, nabité jiskřivou chemií a vše zde funguje tak, jak má čtenář rád a očekává od romantických oddechovek. Příběh plyne bez větších zádrhelů a svižnější tempo vás nutí číst bez přestávky v jednom zátahu.

Já byla s knihou Polib mi dortík spokojena, a pokud i vy právě hledáte román, který u vás zaboduje svojí pohodou, humorem a milým vyprávěním, směle se pusťte do nebezpečného prostředí soupeření, kde se to vzrušením a slovními „rýpanci“ jenom hemží.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 🤍

Za velmi příjemnou oddechovku děkuji nakladatelství Beta-Dobrovský, na jejichž stránkách si můžete knihu Polib mi dortík pořídit.

Autor: Veronika Es.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *