Svět knih

Poznejte autorku Annu Beatrix Bártovou

Že ještě neznáte českou autorku Annu Beatrix Bártovou? Tuto ženu mnoha aktivit zdobí tři vydané knihy a najít ji můžete v malém městečku Velešín v malebných jižních Čechách. Pod pseudonymem A. B. Bártová se skrývá sympatická, mladá žena Sabina Huřťáková, která vystudovala historii na Filosofické fakultě Jihočeské univerzity a kromě psaní se věnuje i fotografování a copywritingu.

V roce 2015 debutovala historickým románem Gutta z Bubnu a už tato její prvotina dávala tušit, že potenciál této spisovatelky bude růst. Do širšího podvědomí čtenářů se dostala díky mysterióznímu hororu Prokletí Schwartzovy vily, ve kterém se střetává svět živých a mrtvých. Její zatím poslední knihou je další historický román Tajemství hradních zdí (recenze zde), ve kterém se vrací ke Guttě z Bubnu a spojuje jí s mladou historičkou Natálií, žijící v současnosti.

Sabina Huřťáková je opravdu velmi aktivní „nezmar“ 😉 a kromě svého autorského psaní ji můžete také najít na jejich blogách Knižní kavárna a Bláznivá máma, kde se dozvíte mnoho jiných informací o této autorce vydaných knih. A mně nezbývá nic jiného, než ji popřát mnoho štěstí a úspěchů a doufat, že se s ní zase setkám nad stránkami její další knihy.

Knihy autorky Anny Beatrix Bártové můžete pořídit třeba zde.

Autor: Veronika Es.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *