Recenze

Přísně tajné

Některé věci, které se dějí za zavřenými dveřmi studentské, chlapecké koleje jsou PŘÍSNĚ TAJNÉ, ale vy můžete díky novému románu z nakladatelství Baronet nakouknout do světa bisexuálů. Jo a prudérnost nechte raději doma. 😉

Název: Přísně tajné

Autor: Sarina Bowen a Elle Kennedy

Nakladatelství: Baronet

Rok vydání: 2021

Počet stran: 350

Keaton Hayworth chodí na Darbskou univerzitu a je členem studentského bratrstva Alfa Delta. Stejně jako i kdysi jeho otec, který s ním má momentálně velké plány v rodinné firmě. O peníze nemá nouzi a společně se svoji přítelkyní Annikou si je dokáží užít. Annika bude mít narozeniny a její přání je trochu neobvyklé. Ráda by zkusila „trojku“. Přijde ji, že jejich sexuální život stagnuje a co ho zpestřit dalším klukem? V bratrstvu ale nejsou jenom zazobanci. Školu se snaží dokončit i Luke Bailey, který zde může studovat díky stipendiu a je rád, že může uniknout z bídy i zmaru své rodiny. Aby se na škole udržel, vydělává si jako striptér v nočním klubu. Oba dva se nijak nemusí, bydlí naproti sobě přes chodbu, ale každý má naprosto rozdílné problémy i názory. Keaton pod přezdívkou HumříKraťasy momentálně shání na aplikaci Kink dalšího kluka k narozeninám Anniky a kluk co vystupuje pod přezdívkou Hříšník3 je neuvěřitelně sexy. Jejich chat jiskří energií a vzrušením a Hříšník3 ukazuje Keatonovi jiný svět, o kterém dosud nevěděl…

α δ α δ α δ α δ α δ α δ α δ α δ α δ α δ α δ α δ α δ α δ

Román Přísně tajné se řadí do žánru MM romance, tedy fikce s intimním vztahem mezi dvěma nebo více muži jako ústředním bodem děje. Čeká vás romantika okořeněná pikantní erotikou i zápletka se zákonem.

Příběh vyprávěný ich-formou vám dá nahlédnout do vědomí i svědomí hlavních hrdinů vyprávění. Keaton i Luke na první pohled působí naprosto rozdílně. Každý vyrůstá v jiném prostředí, přesto mají cosi společného, co teprve čeká na jejich odhalení. Oběma byla dána do vínku dávka humoru i reálný nadhled, který z příběhu dělá atraktivní a zábavnou knihu. Hned začátek se rozjíždí ve svižném tempu a vy pomalu vplouváte do nevšedního děje, jehož hlavní roli obstarává vztah a intimita mezi dvěma muži. Autorky postavily příběh na emocích a pocitech hlavních hrdinů a erotické vsuvky pouze dokreslují celý děj.

„HumříKraťasy: Když mi moje holka řekla: „Co takhle trojku s klukem,“ málem jsem se udusil vodou. Mě ale jen tak něco nevyděsí. Rád skáču s padákem. Jednou jsem v sázce snědl balení cvrčků.

Hříšník3: Hnus. Můžu ti slíbit, že v posteli to se mnou bude ještě větší zábava.

HumříKraťasy: To rád slyším. Ačkoli ti cvrčci byli ochuceni chilli a limetkou a pěkně křupali… To jenom abys věděl, že jsem pro jakoukoli akci.

Hříšník3: Dobře. Musíš mi ale jasně říct, co od toho budeš chtít. A jak daleko seš ochotnej zajít. Promysli si to, jo? Jak jsem řekl – trojky jsou zábava, ale jenom když se jasně stanoví pravidla. Pak není nikdo zklamanej a nikdo toho nelituje.“

zdroj

V poslední třetině knihy se do románu vplíží zápletka pohrávající si s rukou zákona a děj tak dostane další rychlostní injekci. Zbytek příběhu se už odehrává ve zběsilém tempu plném napětí, vzrušení a pocitů. Autorky si dokonale pohrály s popisy postav a prostředí. Díky tomu máte šanci sledovat zrození i vývoj ojedinělé lásky postavené na osobnostech příběhu. Studentské ovzduší pak dodává celému příběhu punc lehkosti a přitažlivosti.

Je jasné, že toto autorské duo nemůže napsat nic nudného a knihou Přísně tajné to opět dokazuje. Zábavné a hravé čtení s příměsí citů i erotiky je podáno vkusně a s grácií, a pokud máte rádi MM romance, pak neváhejte a směle se vrhněte do nového románu z nakladatelství Baronet.

Hodnocení: 85 %

Za novou zkušenost ve světě MM romancí, která nebyla vůbec tak děsivá, jak jsem si myslela, ale naopak po hříchu zajímavá 😉 , děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Přísně tajné pořídit.

Autor: Veronika Es.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *