Recenze

Sebemotivační deník

Sebemotivace a seberozvoj jsou jednoduše v „kurzu“ a staly se součástí našich životů. Ať už je to dáno tím, že náš životní styl je většinou hektický anebo tím, že každý potřebujeme najít vnitřní zdroj síly a pohody – ideálně uvnitř sama sebe. Sebemotivační deník nám na této cestě může dělat společnost, která nejen potěší, ale i určitě napomůže v dosahování předurčených cílů.

Název: Sebemotivační deník na celý rok 

Podtitul: Jsem žena #jsembohyne

Autor: Patricie Fuchsová

Nakladatel: Grada – Cosmopolis

Rok: 2019

Počet stran: 208

Sebemotivační deník Jsem žena #jsembohyne je univerzální zápisník pro ženy, které chtějí objevovat své ženské Já . Prostřednictvím deníku vás bude provázet např.: Tamara Klusová, Veronika Kašáková, Klára Issová, Ester Geislerová, Emma Smetana a mnohé další, které zde ztělesňují 12 slovanských bohyní. Deník každý měsíc nabídne nová témata, inspiraci a rituály, díky nimž se budete cítit lépe a celistvější.
Díky poselství deníku rozkryjete tajemství tradičních svátků i bohyní jako jsou Vesna, Lada, Živa, Mokoš, Morana, Koljada a mnohých dalších.

Summa summarum

Sebemotivační deník je krásně tištěnou publikací. Má pevnou vazbu, tudíž máte jistotu, že bude statečně odolávat poponášení v kabelce a tisícerému otevření a zavření. Po otevření deníčku zjistíte, že každý měsíc má jinou barvu listů a papír je vyšší kvality – bude se vám na něj hezky psát.

„Ať už je to cokoli, co si v tomto roce přeješ nebo za čím směřuješ, věř, že upřímná touha tvého srdce je ta nejhybnější síla na světě. Z té síly, kterou v sobě máš, se tvoří veškerý vesmír a proudí všechny cykly. Máš ji v sobě už dávno.

A navždy tě bude provázet.“

 

 

Autorka Patricie Fuchsová ke každému měsíci přiřadila jednu ze slovanských Bohyní, která má v zápisníku svou ilustrovanou podobu a fotografii, na které ji ztvárňuje některá z populárních žen podílejících se na publikaci. Na každý měsíc v deníku připadá tradiční svátek, byliny související s daným obdobím, rituál, lidová pranostika, ale třeba i recept na tradiční české jídlo či tip na zútulnění domova.

Na první prolistování je patrné, že se pro deníček nadchnou hlavně ženy mající blízko k přírodě, k přírodní medicíně a k tradicím. Ženy, které souzní s přirozeným plynutím času a rytmem ročních období – s tím, v němž existovali naši předci po celé generace. Deník hezky drnká na strunu novopohanství, romantizované ezoteriky a magie s nimi spojené, což je nyní „in“.

Sebemotivační deník na celý rok  je skvělým zápisníkem pro všechny ženy / dívky, které si rády vše plánují pěkně „postaru na papír“, aby si následně mohly odškrtávat splněné úkoly, škrtat, šipkami přesouvat návštěvy a zvýrazňovačem čmárat po datech, která jsou pro ně osobně obzvlášť významná. Ano, takovéto grafomanské potěšení ze čmárání nám ani ten nejúžasnější telefon nedopřeje, ale deníček vždycky 🙂 !!

Hodnocení: 100%

Za poskytnutí božského deníku pro Bohyně k recenzi děkuji nakladatelství Grada – Cosmopolitan.

 

 

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *