Recenze

Skandální noc

Vracíme se zpátky do nočního klubu Hřích, protože další z majitelů má trochu problémy s láskou. 😮 Jedna SKANDÁLNÍ NOC a Reed je v tom až po uši. Vypadá to, že bývalá přítelkyně jeho nejlepšího kamaráda je přesně ta pravá pro něho, ale samozřejmě jde jen o sex, žádné city do toho plést nebudeme, že? 😉

Název: Skandální noc
Autor: Elle Kennedy
Překlad: Darina Povolná
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2022
Počet stran: 224

Ještě nikdy se necítila se špatným mužem tak báječně… Bývalý zápasník Reed Miller celé měsíce tajně touží po dívce svého nejlepšího přítele, ale odmítá ohrozit přátelství kvůli ženě – především ne kvůli takové, která ho nemá zrovna dvakrát v lásce. Teď, když je Darcy znovu volná, je o to více třeba držet se od ní dál. Jenže mezi nimi panuje silná přitažlivost, kterou je obtížné ignorovat, a jakmile dostal jednou šanci ochutnat… kdo ví, co bude dál.
Darcy Grantovou už nebaví chovat se slušně a počestně. Hledá vášeň a není pochyb, že Reed je alfa samec, který jí přesně tohle poskytne. Ačkoliv nemá zájem s takovým typem muže chodit, a už vůbec ne, když je to nejlepší kamarád jejího ex, nemůže si pomoct, aby nepodlehla Reedovým zkušeným dotykům. Teď jde jenom o to, stanovit základní pravidla – a doufat, že se jich ten drsňák, co pravidla rád porušuje, bude držet. Pokud ovšem pustí Reeda do svojí postele, má vůbec šanci nepustit si ho i do srdce?

⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓

Další úzká jednohubka ze série After Hours se dostala ke čtenářům a tentokrát nese název Skandální noc. Opět vás čeká svižný příběh, kde nemůže chybět romantika ani erotika a co si budeme povídat, tenhle příběh s příchutí zakázaného ovoce je přitažlivým čtivem. 🙂

Příběh je vyprávěn ich-formou z pohledů obou hlavních protagonistů – Reeda a Darcy. Jejich pocity i náhled na stejnou věc jsou hodně totožné a i když si myslí, že každý z nich je z jiného těsta, vzrušující přitažlivost mezi nimi jim ukáže zač je toho loket. Sporadickými zmínkami se vracíme i k hrdinům minulého dílu, abychom zjistili, že i tam je vše v pořádku a vedou si zatím dobře.

Darcy nevěřícně zírala, jak odchází, a byla v pokušení se za ním rozeběhnout a dožadovat se, aby tu záhadnou větu dokončil.
Je to pro mě jediný způsob, jak…
Jak co, krucinál?
Sledovala, jak se po chodníku svižně vzdaluje dlouhými kroky pryč, a když zmizel docela, civěla jen na prázdnou ulici a nebyla schopna ovládnout svoje tlukoucí srdce.
Co se to právě stalo? Kdyby byl Reed kdokoliv jiný, skoro by si myslela, že se téměř přiznal k tomu, že ho Darcy přitahuje. Jenže ten muž o ni v minulosti nikdy neprojevil ani špetku zájmu.

Autorka se opět nezdráhá a jde přímočaře na věc. Bez dlouhých odboček a popisů vás vede osekaným dějem a servíruje svým čtenářům pouze důležité a stěžejní informace. Tento styl mně osobně úplně nevyhojuje, čtenář nemá možnost více se ponořit do děje a kusé výpovědi nedokáží podchytit emoční strunu vyprávění. Z příběhu se tak stává trochu ploché čtivo, ale věřím, že si své nadšené čtenáře jistě najde.

Naštěstí oproti minulému dílu Hříšná noc, je tento příběh přeci jenom o něco rozvinutější a má jakousi svoji minulost, z které nadále těží. Ústřední vztah dvojice si projde zatěžkávací zkouškou, která odkryje jejich pravé city a někoho konečně popostrčí správným směrem. 😉

Tuto útlou jednohubku budete mít přečtenou v „cukuletu“. Nudit se nebudete, protože autorka nacpala na několik desítek stránek rychlý děj plný romantiky, erotiky i zápletek a nedá vám příliš šanci nadechnout se. Pokud máte právě chuť jen tak „levitovat“ s nohama nahoře a zpříjemnit si den, pak sáhněte po románu Skandální noc a již 18. 5. 2022 se můžete těšit na další pokračování s názvem Bouřlivá noc.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ 💔 🤍

Za další svižné romantické čtivo děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Skandální noc pořídit.

Autor: Veronika Es.

Ukázku z knihy najdete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

1 komentář

  1. […] noc je třetím dílem ze série After Hours a stejně jako předchozí díly Hříšná noc a Skandální noc vás čeká vzrušující čtení plné pikantností, ale i romantiky. Vydejte se do klubu Hřích […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *