Recenze

Hříšná noc

Tak tihle dva se s tím teda rozhodně nepářou. Původní plán zněl jasně – jenom sex, ale nějak se to zvrtlo nebo co… 😉 Žhavý román HŘÍŠNÁ NOC je po čertech vášnivé čtivo a Skyler konečně pochopila, že občas trochu zlobit není špatný nápad…

Název: Hříšná noc
Autor: Elle Kennedy
Překlad: Darina Povolná
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2022
Počet stran: 160

Pokud jde o sex, hodná holka Skyler Thompsonová je vždy opatrná a vybírá si něco stálého a klidného namísto divokého a vzrušujícího. Neprovozuje sex na jednu noc, ale stačí jí jeden pohled na hříšně přitažlivého Gage Holta a je ochotná to přehodnotit. Jen kvůli němu má chuť poprvé v životě zlobit a je připravena si vzít, co chce.
Bývalého zápasníka Gage Holta doprovází nebezpečí na každém kroku. Navzdory tomu, že je úspěšným spolumajitelem exkluzivního nočního klubu v Bostonu, Gage nemůže riskovat, že se zaplete se ženou, a především ne s někým tak milým jako Skyler. Stejně se ale nedokáže ubránit tomu, aby neokusil – a je to tak skvělé, že ji musí vidět znovu.
Gage je sice do Skyler blázen, ale také ví, že spolu nemají žádnou budoucnost – ne, když na ně z temných zákoutí zápasnické klece číhá jeho minulost. Skyler je však houževnatější, než vypadá, a je připravena za svého muže bojovat.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Román Hříšná noc je prvním dílem ze série After Hours a vypadá to na pěkně žhavou sérii, kde romantika a erotika hrají prim. Nenáročná oddechovka vás vezme do víru vášně i do klece, kde probíhají nebezpečné bojové zápasy a o lásku i odmítání nebude nouze.

Příběh je vyprávěn er-formou, v které sledujete dění kolem hlavních protagonistů příběhu. A tyhle dva se s tím vůbec nemažou. Hned od první stránky vás čeká vzrušující jiskření a o chvíli později už přichází na řadu erotika. To je fičák, co? 😉 Jejich seznámení je naplněné vzájemnou přitažlivostí i hříšnou chemií.

„Běž zpátky dovnitř,“ opakoval.
„Proč? Nelíbí se ti si se mnou povídat?“ Ruce měla položené na štíhlých bocích a se zamyšleným pohledem se k němu blížila.
Pokrčil rameny. „Nelíbí se mi si povídat, tečka.“
„Hmm. A co se ti líbí?“
Gage se na ni úmyslně dlouze podíval. Neponechal tím prostor pro pochybnost o tom, co se mu líbilo dělat. Viditelně polkla. A potom ho totálně odrovnala.
„Tak bychom možná měli dělat to.“
Z hrudníku se mu vydral smích. „Hraješ si s ohněm, kotě.“

Útlou jednohubku budete mít přečtenou za pár hodin a je tedy vcelku jasné, že autorka neměla příliš prostoru k větší propracovanosti. Svým čtenářům předložila důležité úseky jednoho životního období Skyler a Gagea osekané o emotivní zážitky a do větší hloubky se bohužel neponořila. Dějová osa vychází ze zaběhnutého scénáře – problémový muž x žena zachránkyně a i když vložená zápletka lehce zvedne tempo příběhu i zde přicházíte o větší důslednost.

Autorka píše čtivě a s důrazem na efekt. Ví, jak ve svých čtenářích vyvolat zvědavost i očekávání a svým hrdinům nadělila nevšední životní zážitky. Příběh jede v pohotovostním tempu, v kterém se na vedlejší odbočky nedbá a jde se přímo k jádru věci. Je to takový rychlý výlet do života obou hrdinů, v kterém prosvištíte jejich setkáním, problémy a než se nadějete, už jste zase pryč.

Román Hříšná noc se bude líbit všem čtenářkám, které upřednostňují nenáročné rychlé příběhy, kde se romantika střídá s erotikou a v kterých je hlavní dějová osa zbavena vedlejší omáčky. Někdy zkrátka zbytečně zdržuje od důležitých pasáží, že? 😉

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ 🤍 🤍

Za nenáročnou oddechovku plnou vzrušení i dramatu děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Hříšná noc pořídit.

Autor: Veronika Es.

Ukázku z knihy najdete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

2 komentář

  1. […] oproti minulému dílu Hříšná noc, je tento příběh přeci jenom o něco rozvinutější a má jakousi svoji minulost, z které […]

  2. […] Bouřlivá noc je třetím dílem ze série After Hours a stejně jako předchozí díly Hříšná noc a Skandální noc vás čeká vzrušující čtení plné pikantností, ale i romantiky. Vydejte se […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *