Recenze

Skóre

Tak kdopak asi bude z hokejového mužstva skórovat tentokrát? 😉 Proutník Dean má u žen vysoké SKÓRE, ale to ještě nepotkal Allie. Holku, která věří na vážné vztahy a Deanův svět obrátí vzhůru nohama.

Název: Skóre
Autor: Elle Kennedy
Překlad: Zuzana Ľalíková
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2022 – 2. vydání
Počet stran: 408

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Román Skóre je třetím dílem ze série Off-Campus a vy se opět ocitnete ve společnosti urostlých a svalnatých hokejistů, kteří kromě vysokoškolského studia a honění se za pukem mají velkou zálibu v krásných a přitažlivých dívkách. Největší proutník a expert na jednodenní sex je rozhodně Dean, ale i na něj jednou dojde…

Příběh je vyprávěný ich-formou ze dvou úhlů pohledů – Allie a Deana. Allie je budoucí herečka a na jednodenní vztahy rozhodně není dělaná, ale i mistr tesař se někdy utne a vypadá to, že jedna náhodná noc ji dokáže velmi slušně obrátit život vzhůru nohama. Navíc když se jedná o nejhezčího hokejistu Deana. Ten má všechno tak trochu na háku a rozhodně se nemíní pouštět do žádných dlouhých vztahů. Sex, alkohol a večírky jsou jeho mottem a tahle svědomitá holka, která hraje úplně jinou ligu než on, mu pořád nedá spát.

Rozladěně zírám na displej, pak si řeknu, proč se vůbec starám. Jsem král nezávaznýho sexu. Když se s holkou vyspím, není zrovna pravděpodobný, že bych si to s ní někdy zopakoval, a jestli je na světě holka, s kterou bych se už znova vyspat neměl, je to Allie.

Tak tohle je pořádně žhavý příběh, v kterém se erotiky a vzrušujících scén dočkáte vrchovatou měrou. Chemie i vtipné slovní přestřelky táhnou celý román kupředu a i když moc dobře tušíte, jakými cestami se bude příběh vyvíjet dál, stejně čtete s jazykem na vestě dál a dál.

Čtivost a atraktivní styl psaní na vás nechystá žádné záludnosti a jde přímo k věci, ale autorka nezapomíná ani na minulost hlavních postav, díky které se dostanete k tomuhle páru opravdu velmi blízko. Dějová osa nepřichází s ničím novým a převratným přesto působí velmi přirozeně a nenásilně vypráví romantický příběh lásky, s kterým dokážete bez obtíží souznít.

Emoce samozřejmě nemohou chybět a nejvíc dostanou na frak v samém závěru, který čtenářům odhaluje hlavní postavu příštího dílu a opět to vypadá na další komplikovanou lásku. Pokud máte rádi nenáročné oddechovky, v kterých to jiskří a chvílemi až hoří touhou a přitažlivostí, pak sáhněte po románu Skóre. Ačkoli se jedná o samostatné osudy téhle hokejové party, doporučuji číst pěkně od začátku, protože se se všemi budete potkávat po celou dobu a byla by vážně škoda o něco tak žhavého přijít. 😉 U mě zatím stále vede první díl Návrh.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 🤍

Za další hokejový vztah plný vášně děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Skóre pořídit.

Autor: Veronika Es.

Ukázku z knihy najdete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *