Recenze

Návrh

Existuje ještě někdo, kdo nečetl sérii Off-campus jako já? Tak to mám pro vás jeden NÁVRH – rychle to napravte, protože už první díl je vážně skvělý a naprosto vás dostane. Bouřlivý vysokoškoláci, sportovci s vypracovanými těly, romantika, emoce a samozřejmě sex. Tady prostě funguje všechno. 😉

Název: Návrh
Autor: Elle Kennedy
Překlad: Zuzana Ľalíková
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2022 – 2. vydání
Počet stran: 424

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Proto své spolužačce předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka. Stačil ale jediný polibek, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

New adult román Návrh je prvním dílem ze série Off-campus a u čtenářů je tahle série opravdu oblíbená. Teď po přečtení úvodního dílu musím zkonstatovat, že se vůbec nedivím a další pokračování si rozhodně užiji stejně intenzivně. Tady je zkrátka úplně vše, na co si v romantickém příběhu vzpomenete. Svádění, škádlení, romantika, slovní přestřelky a samozřejmě i sex.

Příběh je vyprávěn oblíbenou ich-formou z obou pohledů hlavních protagonistů. Dostane se vám tak odlišného, přesto třecími plochami totožného, náhledu na vztah, který začal celkem nevinně a hups – tady se nám někdo zamiloval. 😉 Podivný návrh pomalu, ale s důsledností mění všechny předsevzetí a u některých jedinců i životní filozofii.

Tlachá celou cestu do obýváku, už ji ale neposlouchám. Na to mám až moc práce s tou bombou, kterou na mě právě shodila.
Ano, Hanna a já jsme přátelé. Vlastně je to jediná holka, s kterou jsem se kdy jenom kamarádil. A ano, chci s ní taky zůstat kamarád.
Ale…
Ale taky se s ní chci vyspat.

Elle Kennedy touto sérií u svých čtenářů naprosto zabodovala. Vysokoškolské prostředí i urostlý sportovci s pekáčem buchet na břiše jsou velkým lákadlem pro všechny romantičky, a kdo by nechtěl poznat velkou love story charismatického hokejisty a v opačném gardu postavené chytré a životem rozbité holky? Tohle zkrátka funguje vždycky a autorka navíc má velmi čtivý a k jádru jdoucí styl, který se nezaobírá nepodstatnými věcmi.

Svůj romantický příběh obohatila o závažné téma, které se prolíná celý románem a upozorňuje na násilí, ať už partnerské či rodinné, i na odvahu postavit se k problémům čelem a nenechat se zlomit. Právě spletité vztahy zde hrají důležitou roli a vy máte možnost srovnání, protože autorka si dala záležet, aby svým čtenářům předestřela několik možností, jak své místo ve vztahu uchopit. Odlehčením v románu se stává šťouravé a vtipné slovní pošťuchování, které zde funguje bez obtíží, a připravte se, protože tihle dva si opravdu nenechají nic líbit a dávají si to pěkně sežrat. 😀

A protože v hokejovém mužstvu není pouze jeden hráč, je jasné, že ostatní díly se budou tak trochu stále motat kolem sexy sportovců a já si další díl rozhodně nenechám ujít. Pro všechny romantické čtenáře, kteří mají rádi pěkně dlouho natahované vzrušující jiskření, romantiku, humor i trochu té erotiky, je román Návrh nutností.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

Za žhavé a romantické čtení děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Návrh pořídit.

Autor: Veronika Es.

Mohlo by se vám také líbit...

2 komentář

  1. […] díl Návrh se mi líbil o trochu víc, ale ani tady rozhodně nejsem zklamána. Pokud hltáte romantiku […]

  2. […] Emoce samozřejmě nemohou chybět a nejvíc dostanou na frak v samém závěru, který čtenářům odhaluje hlavní postavu příštího dílu a opět to vypadá na další komplikovanou lásku. Pokud máte rádi nenáročné oddechovky, v kterých to jiskří a chvílemi až hoří touhou a přitažlivostí, pak sáhněte po románu Skóre. Ačkoli se jedná o samostatné osudy téhle hokejové party, doporučuji číst pěkně od začátku, protože se se všemi budete potkávat po celou dobu a byla by vážně škoda o něco tak žhavého přijít. 😉 U mě zatím stále vede první díl Návrh. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *