Recenze

Ďábel a světice, část druhá

Pulzující energie mezi ústřední dvojicí divokého příběhu „Ďábel a světice“ Saint – Brantleym  ani ve druhé části neztratí nic ze své výbušnosti a jako neovladatelná ektoplazma se zas a znovu rozlévá do všech vět a všech stránek další temné knihy Amo Jones. Čtenář se nestačí divit, do jakých hlubin i výšek se může intimní vztah těchto dvou hrdinů dostat.  Předposlední díl EEK je opět prošpikován sexem, nepředvídatelnými zvraty, absolutně nepředvídatelnými překvapeními, ale nově i magií, která Saintin příběh příjemně okoření a posune dějově jinam.

Název: Ďábel a světice, část druhá

Série: Elitní klub králů

Díl: 7.

Autor: Amo Jones

Nakladatelství: Baronet

Počet stran: 344

Rok: 2022

Oficiální anotace

Brantley v sobě ukrýval temnotu, které se nesměl nikdo dotknout. Saint v sobě nesla světlo, jež nesmělo být nikdy viděno. Nikým než jím. Jsou jako dvě poloviny jedné duše, které se doplňují. Brantley a Saint srostli k sobě se stejným dílem hněvu a míru. Jejich pouto nemůže nic nalomit. Nebo ano? Na povrch vystupují další temná rodinná tajemství a s nimi spojená nebezpečí.

„…. Copak jsi zapomněla, že v tobě dokážu číst jako v otevřený knize?“
„Jak?! Jak to děláš? A hlavně, mohl bys s tím přestat?“
Sevře mi paži pevněji. „Protože každá tvoje kapitola je napsaná pro mě.“ Sklouzne prsty z mé brady na tvář. Jemně mě stiskne a přitáhne si mě blíž. „A nepřestanu.“ …“

Summa summarum

Ano, po přečtení tohoto dílu se již všichni čtenáři definitivně shodnou na tom, že králové nám vyměkli. Zejména Brantley ve svém vztahu k Saint je občas sladký tak moc, že mě to u spisovatelky formátu Amo Jones překvapilo. Sice  sexem a prasečinakmi Amo neskrblila ani nyní,  nicméně jistá něžnost probuzená u Brantleyho bylo překvapení příjemné. Tento díl z pokřiveného světa Elitního klubu králů je doslova přesycen zvraty v ději, až na pár „oddychovějších“ stran zde nenaleznete nic, jako jsou „hluchá“ místa či „natahování děje“. Osobně mě bavila magie umně vpletená do příběhu. Těším se na další, zcela závěrečný díl autorky, který bude vyprávěn z pohledu Maddison.

„… Zlo zřídkakdy kráčí po zemi s rohy a zahalené plameny. A rozhodně není opakem dobra, je jen jeho překážkou. …“

Hodnocení: ❤❤❤❤❤

Za mile překvapivý happy end z knižní dílny Amo Jones v dvoudílném příběhu Ďábel a světice děkuji ❤ nakladatelství Baronet ❤

 

Mohlo by se vám také líbit...

1 komentář

  1. […]     […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *