Recenze

Důvodné pochybnosti

Další román autorky Whitney G. s názvem DŮVODNÉ POCHYBNOSTI vydalo nakladatelství Baronet a opět se jedná o velmi pikantní čtivo 🙂 , kde hlavní role obstarávají arogantní právník a křehká studentka práv a baletu. On má jasně stanovené pravidlo: jedna večeře, jedna noc, žádné opakování a ona tuto nesmyslnou zásadu odmítá tolerovat. Jakpak tohle asi dopadne? 😉 ?

Název: Důvodné pochybnosti

Autor: Whitney G.

Nakladatelství: Baronet

Rok vydání: 2021

Počet stran: 360

Prominentní právník Andrew Hamilton má úspěch nejenom v práci, ale i u žen. Žádná mu nikdy neodolala, ale jeho pevně stanovená pravidla se ne každé zamlouvají. Seznamuje se on-line a každé setkání má stejný mustr: jedna večeře, jedna noc v hotelu, žádné opakování. Tím je to pro něj ukončené. Po tom, co se mu stalo v minulosti, už o žádný vztah rozhodně nestojí. Ale jedna žena v něm přece jenom zažehne jiskřičku zájmu. S Alyssou se před několika měsíci potkal ve virtuální seznamce a od té doby si dopisují a někdy i zavolají. Andrewa přitahuje její smyslný hlas a moc dobře se s ní povídá, ale Alyss nemíní dát všanc jejich křehké přátelství pro jednu žhavou noc. Vše se ale změní, když k Andrewovi nastoupí jako jeho stážistka. Vzájemné poznání oba dva semele silou vzrušující vášně a problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Dokáže se Andrew poprat se svou minulostí a konečně nechat promluvit své srdce?

α α α α α α α α α α α α α α α α α α α α α α α α α α α α α α

Pěkně žhavý román Důvodné pochybnosti je příběhem plným romantiky a pikantní erotiky. Dějová zápletka sice nepřichází s ničím novým a neotřelým, ale vyprávění v podání autorky Whitney G. nepostrádá čtivost ani vzrušující náboj.

Příběh je vyprávěn ich-formou, kde se střídají pohledy dvou hlavních protagonistů – Andrewa a Alyss. Autorka do hlavních rolí obsadila silnou dvojici. Jejich charaktery se mezi sebou navzájem „tlučou“ a nedají čtenáři vydechnout. Tím zajímavějším z této dvojice se určitě jeví Andrew, jehož nadřazenost, arogance i agresivita dodávají příběhu jiskru a tajemná minulost, která ho obklopuje, stupňuje vaši zvědavost do závratných výšin. Chemií nabité dialogy plné sarkasmu a občasných vulgarit dokreslují celý příběh, který je prošpikován zvraty i dějovými zápletkami.

„Ano,“ odtušil. „Věřím, že my dva jsme v současnosti chyceni v nešťastné pavučině lží.“
„Ne,“ řekla jsem, celá zadýchaná a zmatená. „Nejsme v žádné pavučině lží.“
„To tedy rozhodně jsme, Alysso.“ Přitáhl si mě k sobě za perly, co jsem měla kolem krku. „jde o případ ženy, která se se mnou spřátelila on-line, jenže se ukázalo, že je někdo úplně jiný, než mi tvrdila. Takže v tomto případě – v našem případě – co si myslíte o důvodných pochybnostech?“
Zalapala jsem po dechu a cítila, jak mi z tváří vyprchává barva.

Whitney G. se opravdu nedržela při zdi a pořádně to rozjela. Sexuální praktiky a podrobné popisy erotických scén obstarávají převážnou část „vztahu“ mezi hlavními hrdiny, ale ani na romantiku spisovatelka nezapomněla. Ta sice jenom sporadicky probleskuje mezi vášnivým vztahem, ale tím víc na sebe poutá pozornost vypjatými emocemi.

Tempo příběhu je po celou dobu neměnné a rozhodně se nejedná o žádnou pomalu „tekoucí“ rychlost. Díky vzájemným potyčkám a oboustranné přitažlivosti má děj spád a vzrušující náboj.

I když se nejedná o autorčino nejlepší TOP dílo, přeci jenom dokáže ze sebe vyplodit daleko lepší počiny s výraznější dějovou linií (Výpověď, Turbulence), určitě si i Důvodné pochybnosti najdou své čtenáře, kteří holdují romantice, tajemství a hlavně erotickému čtivu. 😉

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 🤍

Za romantický příběh ukrývající se v plné náruči erotiky děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Důvodné pochybnosti pořídit.

Autor: Veronika Es.

Ukázku z románu si můžete přečíst zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *