Recenze

Láska online

Jste online? Pokud ne, tak se honem přihlaste, protože nikdy nevíte, co vás může potkat. A třeba to bude zrovna ta pravá „ořechová“ láska na celý život, jakou prožívají i hrdinové nového románu Penelope Ward s názvem LÁSKA ONLINE. Tady error vážně nehrozí. 😉

Název: Láska online

Autor: Penelope Ward

Nakladatelství: Baronet

Rok vydání: 2020

Počet stran: 248

Ryder je osmadvacetiletý syn jednoho z nejslavnějších hollywoodských producentů, čili je jasné, že ženské mu skáčou do postele samy. Momentálně se léčí ze vztahu s Mallory a vůbec nemá náladu na všechny ty modelky „zdarma“. A vlastně ke svému uspokojení je ani nepotřebuje, vždyť má internet. Na své oblíbené pornostránce objeví dívku, která se vymyká standartní nabídce. Hraje na housle, zpívá a je děsně sexy. Ryderovo virtuální jméno je BůhFilmu90 a její Montana Lane. Vědí o sobě hodně věcí a postupem času i svá pravá jména, ale nikdy se neviděli face to face. Eden alias Montana Lane má svoje tajemství a jenom náhoda přiměje Rydera poznat ji osobně. Vztah, který spolu udržují online, se mění v reálnou skutečnost a jejich vzájemná přitažlivost i sexuální napětí je nepřehlédnutelné. Podaří se jim k sobě najít cestu i tváří v tvář? A jaké tajemství skrývá Eden? Oba dva tento vysněný vztah změní, a zda jim to přinese výhru, záleží pouze na nich samotných.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Nový román Láska online úspěšné spisovatelky Penelope Ward opět hraje na strunu ženské čtenářské populaci. Čeká vás velká nálož romantického čtení, doplněná vrchovatou porcí erotiky i kybersexu a také lehkého napětí kolem tajemství Eden.

Prvních padesát stran je napsáno z pohledu Rydera, který vás seznámí se svým životem i současným psychickým rozpoložením. Zbytek příběhu už je pravidelně odvyprávěn z pohledu Eden a Rydera a vy tak máte možnost poznat obě dvě zúčastněné strany, včetně jejich niterných pocitů.

Láska online je pohádka. Z celého příběhu je poznat, že se jedná o autorčinu fantazii – takové zázraky ani náhody se zkrátka opravdu nedějí. Chvílemi, hlavně na začátku knihy, jsem si říkala, že tentokrát Penelope Ward snad musela upadnout na hlavu, když vystavěla takto pohádkově neuvěřitelný příběh. Holka, co se živý online sexem a kluk, co může mít všechno na světě, včetně veškerých žen. Jemu nevadí, že je mu online nevěrná a ona si zase nedělá hlavu s tím, že tenhle výstavní kluk chce zrovna ji. Jenomže to by to nesměla být Penelope Ward, aby tento bláznivý nápad nezpracovala do uvěřitelného románu, který vám po přečtení přijde naprosto reálný. To, co na začátku příběhu vypadá jako za vlasy přitažený blábol, se postupem času mění na příjemné, milé vyprávění, které s sebou nese přidanou hodnotu. Nabídne vám nejenom romantiku a erotiku, ale i zamyšlení nad osobní zodpovědností každého z nás i nad pocitem viny či křehkou důvěrou.

„Vím, že se ti asi hlavou honí všemožné myšlenky, uvažuješ, jestli nám to vyjde. My se ale postaráme, aby nám to vyšlo. Když za to něco stojí, nečekáš, až vymyslíš, jak na to. Řekneš ano, přijmeš dar, kterého se ti dostává, a zbytek se vyřeší po cestě, protože život je příliš krátký na to, aby byl člověk nešťastný.“

Od Penelope Ward jsem už četla knihu Gentleman devět (recenze zde) a musím říct, že se mi líbila víc než Láska online. Tady mi scházelo víc nevinného jiskření mezi hlavními protagonisty, na druhou stranu, ten kdo nemá rád dlouhé cavyky a je zvyklý na „rychlou akci“ bude určitě spokojen 😉 . Ale mně stejně přijde, že nejsilnější je ve dvojici s Vi Keeland, obě dvě se skvěle doplňují a v „párovém“ psaní děvčata rozhodně nemají konkurenci.

Obálka knihy je … netřeba nic dodávat. Je jasné, že se na první pohled jedná o vyloženě hnusného ba přímo odpudivého jedince s rozbředlou svalovou hmotou a bez špetky sexuální přitažlivosti. A teď, když jsem si vzala brýle, musím zkonstatovat, že obálka je samozřejmě opět velmi vydařená. 😀 😀

Román Láska online je příjemnou oddechovkou, která potěší vaše romantické, čtenářské srdce a vy se u ní můžete s úsměvem na rtech zasnít a doufat, že některé pohádky se zkrátka úplně klidně mohou vyplnit.

Hodnocení: 82 %

Za vzrušující online příběh plný romantiky i erotiky děkuji nakladatelství Baronet. A samozřejmě také za recenzní výtisk knihy Láska online.

 

Autor: Veronika Es.

 

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *