Recenze

Manažer

No jistě, sex a rockeři k sobě štymují a ladí na první dobrou. 😉 Poznejte arogantního manažera nejslavnější rockové kapely na světě a expertku na sociální sítě, která mlčet rozhodně neumí. Vypadá to, že je k sobě cosi táhne, ale pan MANAŽER má momentálně srdce u ledu a pustit si někoho do své osobní zóny nepřipadá v úvahu. Nebo že by přece jenom?

Název: Manažer
Autor: Kristen Callihan
Překlad: Zuzana Ľalíková
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2021
Počet stran: 368

Když jsem se dozvěděla, že mě letecká společnost přesunula do první třídy, nemohla jsem uvěřit, jaké se na mě usmálo štěstí. A pak se vedle mě posadil on. Gabriel Scott, sexy parchant chladný jako led. Je manažerem nejslavnější rockové kapely na světě Kill John, legenda ve svém oboru a arogantní chlap, který na mě pohlíží spatra. Myslela jsem, že mu dám během našeho letu co proto, vůbec jsem však nečekala, že se mi zalíbí. Nečekala jsem, že po něm zatoužím. Nejvíc mě však překvapilo, že i on chce mě. Jen ne tak, jak bych čekala. Pokud jeho nabídku přijmu, nejspíš se zamiluju do muže, s kterým mě žádná budoucnost nečeká. Chci mu na to ale kývnout. Protože skutečný muž, jenž se skrývá pod dokonalým oblekem a ledovou maskou, je možná to nejlepší, co mě v životě potkalo. Dokážu ale rozpustit led, který svírá jeho srdce?

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Román Manažer je druhým dílem ze série VIP a je stejně dobrý jako jeho předchůdce Idol. Opět vás čeká dunící hudba, sexy kapela, romantika i trochu té erotiky. Humorem i jiskřením našlapané dialogy vás dobře pobaví a ústřední dvojice vás dostane svojí originalitou.

Příběh vyprávěný ich-formou z pohledů obou hlavních protagonistů vás od začátku bez obtíží vtáhne do své jasně dané zápletky. Ale než se dostanete k vytyčenému cíli, čeká vás cesta lemovaná vzrušením nabitého ovzduší, vzájemného špičkování i náručí rozmanitých pocitů. Vyznat se v nich bude hlavním úkolem pro jednoho trochu „natvrdlého“ hrdinu. 😉

„Sophie, nemám na vztah absolutně žádnou kapacitu. Nikdy jsem žádný vztah neměl a nikdy jsem ho ani nechtěl.“
Nakrčí nos. „Podle mě jsi musel být hodně osamělý.“
Začínám si říkat totéž.
„Na to, abych se cítil osamělý, mám až moc práce.“ Což je taky pravda. Měsíce by mohly uběhnout v jediném okamžiku, a já bych si ničeho nevšiml.

Autorka do hlavních rolí obsadila postavy, které nemůžou být víc odlišné a celý příběh tak doprovází aura napětí a zvědavosti. Uzavřený, citů prostý Gabriel je protipólem ukecané, živé i energií sršící Sophie a na tomto vztahovém střetu je postavena hlavní osa vyprávění. S nedočkavostí budete vyhlížet, jakým způsobem se Sophii podaří dostat pod studený krunýř osobní zóny Gabriela a těšit se až ledy povolí.

Kristen Callihan mě už v předchozím dílu přesvědčila o tom, že zaujmout své čtenáře opravdu umí. Čtivý ničím nerušený styl vyprávění vás dokáže připoutat k pestrému ději a nápadně velké množství jiskřících scén, v kterém nelze odhadnout co je vtípek a co už je pravda, dotváří celkový pohodový ráz knihy. Atraktivní prostředí hudebního průmyslu nabízí dostatek látky k zápletkám a otevřít dotyčnému oči nebo nenápadně předělat chlapa k obrazu svému (to je ale naivita 😉 ) je snem nejedné ženy. Začátky, ačkoli jsou prošpikovány akcemi, mně přijdou trochu slabší a velmi prvoplánové, ale naštěstí se autorka po pár stránkách chytne toho správného rytmu a nic vás už neruší v romantické jízdě s příměsí humoru.

Pokud máte rádi romantiku na X způsobů, pohotové vtipné slovní výměny a intenzivní vzrušující náboj, pak směle sáhněte po románu Manažer. A pozor, nadšenci této série, už v únoru vychází další díl s názvem Jax a věřím, že se máme na co těšit, protože tenhle další týpek ze skupiny má problémů až nad hlavu. Kdopak ho asi zachrání? 😉

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 🤍

Za další romantické čtivo děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Manažer pořídit.

Autor: Veronika Es.

Ukázku z knihy najdete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

1 komentář

  1. […] zkonstatovat, že předchozí díly Idol a Manažer se mně líbily o fous víc, nicméně autorka si stále drží svoji nastavenou laťku a tak vás […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *