Recenze

Mystický léčitel, 2. vydání: Tajemství chronických i záhadných nemocí a jejich léčba.

Odhoďte všechna přesvědčení o příčinách i terapiích chronických a nevyléčitelných nemocech. Americký spisovatel Anthony William vám představí zcela nový koncept pohledu na zdraví, nemoc a léčení… Potřebujete k tomu pouze dvě věci: nové vydání knihy z nakladatelství Grada s názvem Mystický léčitel: Tajemství chronických i záhadných nemocí a jejich léčba a otevřenou mysl.

Název: Mystický léčitel: Tajemství chronických i záhadných nemocí a jejich léčba

Autor: Anthony William

Nakladatelství: Grada – Metafora

Počet stran: 512

Vydání: 2., rozšířené

Rok vydání: 2022

Oficiální anotace

Chodíte od doktora k doktorovi, a žádný vám dosud nedokázal pomoct? Dokonce vám naznačují, že jste simulanti, jenomže vám je stále hůř? Obáváte se rakoviny a chcete vědět, jak jí předejít? Chcete zhubnout? Vypadat a cítit se mladší? Chcete být konečně zdraví? Léčitel Anthony William cestu z tohoto začarovaného kruhu zná. Odhaluje kořeny nemocí a stavů, které se současná medicína teprve snaží zjistit, a přináší stoprocentně přírodní řešení k vyléčení mnoha nemocí, co nás trápí – Lymská nemoc, syndrom chronické únavy, autoimunitní onemocnění, roztroušená skleróza a mnoho dalších. Tam někde ve vyšších sférách jsou uložené veškeré informace o léčebných metodách, které lékařská věda objeví až za pár let či dokonce desetiletí. Jisté výjimečné osobnosti ale mají dar znát je všechny již dnes. Mystický léčitel Anthony William je jedním z nich. Anthony William se narodil s mimořádnou schopností rozmlouvat s vyšší duchovní silou, již on sám nazývá Duch. Ten mu poskytuje překvapivě přesné informace ohledně diagnóz a léčby nemocí – převratné informace, které často předbíhají dobu a současné lékařské komunitě ještě vůbec nejsou známy. Od čtyř let, kdy šokoval svou rodinu oznámením, že babička, dosud zcela bez potíží, má rakovinu plic (což se krátce nato lékařsky potvrdilo), využívá Anthony svého daru odhalovat i ty nejzáhadnější choroby a radí, co dělat pro úplné uzdravení. (Foto: Anthony William, zdroj: web autora)

Summa summarum

Tento rok (2022) nakladatelství Grada znovu vydalo populární knihu, která si po celém světě získala miliony čtenářů a mnoha lidem pomohla s jejich zdravotními potížemi Mystický léčitel: Tajemství chronických i záhadných nemocí a jejich léčba. Oproti původní verzi v  publikaci najdete:

  • vysvětlení, jakým způsobem se viry pojí s chronickými nemocemi
  • zrevidovaný seznam doplňků stravy a jejich dávkování, aby odpovídaly informacím z knihy Mystický léčitel: Detox jako cesta ke zdraví
  • novou kapitolu, obsahující důležité instrukce pro užívání doplňků stravy a zlepšení imunity
  • rozšířený návod na osmadvacetidenní detox, včetně návrhu jídelníčku a 45 barevných fotografií
  • rozšířený návod na uzdravení duše a meditační techniky

Samotný obsah knihy je rozdělen do 4 samostatných částí. Každá z nich má průměrně 7 kapitol.

I. Kde to všechno začalo

II. Skrytá epidemie

III. Tajemství dalších záhodných nemocí

IV. Cesta k uzdravení

Kniha vyšla v šité vazbě a stejně jako „starší sestra“ je „pěkná bichle“. Knihu pana Williama je nutné číst bez předsudků k mystickým schopnostem léčitelů a nejlepší je hodit za hlavu všechny formální vědomosti o medicíně… Pokud to dokážete „zjeví“ se vám před očima zcela nová cesta z bludiště chronických nemocí a bolesti. Počítejte s mnoha „aha“ momenty a jedno zcela stěžejní prohlášení: nevyléčitelné nemoci neexistují – pouze nemoci, se kterými si lékaři neví rady 🙂 . Mně se kniha velmi líbí ❤ a ze své praxe vím, že mnoho terapeutů doporučuje léčebných postupů pana Williama, protože jim fungují. Pokud je pro vás vaše zdraví a tělo důležité téma, knihu doporučuji!!!

Hodnocení:  ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

Za nového Mystického léčitele děkuji ❤ nakladatelství Grada❤.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *