Recenze

Na druhý pokus

Žhavá a provokativní série Milesův klub pokračuje druhým dílem. Romantika, humor i erotika vám budou dělat společnost v románu NA DRUHÝ POKUS a opět je na co se těšit. 😉
Je přitažlivý a bohatý a je to její smrtelný nepřítel. Zakázané ovoce nikdy nechutnalo tak dobře…

Název: Na druhý pokus

Autor: T. L. Swanová

Překlad: Zdenka Lišková

Nakladatelství: Grada Metafora

Rok vydání: 2021

Počet stran: 440

Tristana Milese jsem poznala na jednání, při němž se snažil převzít mediální společnost – moje dědictví po zesnulém manželovi. Tristan je bohatý, mocný – a taky arogantní a naprosto nesnesitelný. Nenávidím ho každou buňkou svého těla! Tak proč je, ksakru, tak neuvěřitelně přitažlivý?! Jen tři dny po zmíněném mítinku mi nečekaně zavolal – a pozval mě na rande! Samozřejmě bych radši umřela, než bych se sešla s chlápkem, jako je on. Ačkoliv musím uznat, že mi to docela polechtalo ego. Hlavně ten moment, kdy jsem ho odmítla! Jenže teď, o šest měsíců později, jsem se vypravila na konferenci do Francie, a co čert nechtěl – jedním z přednášejících je on. Příšerný, odporný, samolibý Tristan Miles! Až na to, že zatím není ani příšerný, ani odporný ani samolibý. Naopak, je překvapivě okouzlující a vtipný, a když se na mě podívá, navzdory svému přesvědčení se celá chvěju… Já se jím ale nedám uchvátit. Je to jenom sukničkář v nažehleném obleku. A já jsem zas jen vdova se třemi neukázněnými kluky na krku… Bože, ať už ta konference skončí! Každý totiž ví, že Tristan Miles vždycky dostane, po čem zatouží – a právě teď zatoužil zrovna po mně!

ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ ϒ

Román Na druhý pokus je druhým dílem ze série Milesův klub a rozhodně nezůstává pozadu za svým předchůdcem Jednou za život. Sexy čtení s pořádnou náloží erotiky, ale i romantiky a hlavně humoru vás bude velmi dobře bavit.

Příběh je vyprávěn ich-formou z pohledu dvou hlavních protagonistů vyprávění – Claire a Tristana. O něco větší pozornosti se dostává Claire a vlastně je to dobře, protože její rodinné zázemí má rozhodně čtenáři co nabídnout. Její tři děti jsou pravým a jedinečným kořením celého románu. Tristan se pak noří do zajetého rodinného soukolí a jeho přítomnost v téhle rodině i v životě Claire je opravdovou vztahovou bouří.

Nechci po něm toužit… ale bůh je mi svědkem, že s tím nic nezmůžu. Tohle není dobré. Bez dalšího slova se sebere a odchází zpátky ke svým kumpánům na druhém konci baru. Já civím do místa, ze kterého právě zmizel. Všechno se ve mně chvěje a každá buňka mého těla touží po tom, co mi nabízí. Panebože, ďábel skutečně existuje. A já jsem se ocitla v pekle.

Autorka přináší svým čtenářům další pikantní záležitost a tentokrát je kořenící směsí svěží humor, jenž přimíchala do romanticky zasněného příběhu, kde nemůžou chybět erotické hrátky.☺ T. L. Swanová píše jasně, srozumitelně a přímou cestou vás okamžitě vede k dějové zápletce. Jediným vybočením do prostoru popisných částí jsou vnitřní pocity obou hlavních postav a s nimi se zkrátka musíme seznámit, aby emocím bylo učiněno za dost. Rychlý spád a svižné tempo udržují příběh ve své vytyčené trase, která má jediný cíl a to dobře pobavit své čtenáře a to se jí díky svěžímu humoru daří.

Začátek se na můj vkus rozjíždí příliš okatě a musím přiznat, že jsem měla jisté „zaječí“ úmysly knihu odložit. Do očí bijící autorčin záměr mě vůbec nenadchnul a celé to bylo jakési strojené a lajdácky jednoduché. To jsem ovšem ještě netušila, co se stane, až se Tristan dostane do spárů Claiřiny rodiny. Tři děti – tři kluci – tři solitéři. Jejich vzájemná nevraživost s Tristanem, osobní souboje i hledání cesty k sobě je lemováno neskutečným nábojem emocí a humoru a stává se jedinečným kořením celého románu. Slovní přestřelky, schované za sarkastický humorný podtón, se dokáží přeměnit v emotivní nálož citového vodopádu, která společně s ústředním bodem zápletky z vás vydoluje poslední zbytky citového dojetí.

S románem Na druhý pokus vám bude pořádné horko. 😉 Romantika, humor i žhavá erotika vás vtáhnout do příběhu, kde emoce a vášeň hrají hlavní roli. Pokud máte rádi pikantní čtení, které vás pobaví i dobře naladí, pak neváhejte a směle se pusťte do čtení.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 🤍

Za žhavé, dojemné i humorné čtení děkuji nakladatelství Grada, na jejichž stránkách si můžete knihu Na druhý pokus pořídit.

Autor: Veronika Es.

Listovat knihou můžete zde, na stránkách nakladatelství Grada.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *