Recenze

Odkaz Hawthornů

Napínavé pokračování bestselleru Hra o dědictví je tady a opět se budete skvěle bavit.❤ ODKAZ HAWTHORNŮ v sobě ukrývá dostatek tajemství z minulého dílu a některá nová se ještě objevují, aby čtenářům zvýšili adrenalin a jejich závislost na této sérii. Opět výborné čtení.

Název: Odkaz Hawthornů
Autor: Jennifer Lynn Barnes
Překlad: Veronika Volhejnová
Nakladatelství: Euromedia Group YOLI
Rok vydání: 2022
Počet stran: 344

Dědička Avery Grambesová pátrá po muži, který by mohl zodpovědět její otázky, a to včetně té hlavní: Proč odkázal miliardář Tobian Hawthorne své dědictví neznámé Avery místo vlastní rodině? Test DNA Avery prozradí, že s Hawthornovými není pokrevně spřízněná, a další stopy naznačují, že její spojení s rodinou je hlubší, než si dovedla představit. Grayson a James, záhadní a přitažliví Hawthornovi vnuci, Avery stále zamotávají hlavu, a za každým rohem při tom číhají nebezpeční protivníci, kteří se nezastaví před ničím, jen aby Avery vyřadili ze hry…

∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞

Tahle hra je nejen návyková, ale i dost nebezpečná, a pokud chcete jenom nakouknout, tak vám to rozhodně nevyjde. Jakmile jednou tuto sérii nakousnete, už budete chyceni do pasti vzrušující četby, která vám nedovolí skončit před velkým finále. Druhý díl série Hra o dědictví nese název Odkaz Hawthornů a můžete se těšit na další skvělou jízdu.

Příběh je vyprávěn ich-formou z pohledu hlavní hrdinky Avery a tahle holka má teda vážně štěstí… Nebo spíš smůlu? Zdědila pohádkové bohatství, ale podivná hra, kterou s ní rodina Hawthornů hraje, žádnou výhrou rozhodně není. Tady jde totiž nejen o velký majetek, ale i o holý život a poraněné city. Navíc vnuci téhle prominentní rodiny jsou doslova k sežrání a s ničím a nikým se nepářou.

„Řekl bych, že teď všichni chráníme Avery. Já ani bratři neočekáváme, že by to někdo jiný pochopil. Ale je to prostě tak, že my nejsme normální. Můj dědeček nás nevychoval, abychom byli normální. A tohle bylo jeho přání. Tohle je jeho odkaz.“ Propaloval mě pohledem. „Myslím Avery.“

Autorka opět ovládla pevnou rukou dějovou osu vyprávění a poskytla čtenářům další silný zážitek, který si jen tak z hlavy nedostanou. Promyšlená hra pokračuje ve vrcholné formě a zapeklitá tajemství jsou ještě intenzivnější a děsivější, než v předchozím dílu. Tady funguje snad úplně všechno.

Příběh má své kladné hrdiny i padouchy a vy nebudete mít problémy zamilovat si jejich stěžejní postavy, s kterými je neuvěřitelná zábava. Další hádanky k rozluštění zvyšují napětí z četby až na maximum a i když si myslíte, že vaše tipy jsou ty správné… No, přesvědčte se sami, že návod k téhle hře zná opravdu jen sama autorka.

Romantická linka se nám nejen rozvíjí o další stupínek výš, ale navíc se dost slušně přiostřuje a o tenhle podivný vztahový trojúhelník nebudeme jistě ochuzeni ani v dalším pokračování. Zakázané lásky holt frčí a tady je to hodně zajímavě rozvržené. 😉 Musím zkonstatovat, že už se moc těším na další autorčinu hru, protože figurky si rozprostřela na poli lásky a napětí velmi slušně. Román Odkaz Hawthornů se mi opět trefil do noty a já netrpělivě budu vyhlížet další díl.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

Za vzrušující a napínavou hru děkuji nakladatelství Euromedia Group. Knihu Odkaz Hawthornů si můžete pořídit na stránkách knihkupectví Luxor.

Autor: Veronika Es.

Zalistovat si můžete zde, na stránkách Knižního klubu.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *