Recenze

Plán

Tenhle PLÁN zněl jasně a měl pevně stanovená pravidla. Jedna noc a šmitec. Kdo sem ale pozval city? 😉 Další hokejová love story je na světě a pro romantické čtenáře to znamená vzrušující a emotivní čtení.

Název: Plán
Autor: Elle Kennedy
Překlad: Zuzana Ľalíková
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2022 – 2. vydání
Počet stran: 392

Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled. Johnu Tuckerovi je ochotná věnovat jen jedinou noc vášně a nečekané něhy, jenže někdy stačí jediná noc, aby se vám změnil celý život. Tucker věří, že být týmový hráč je stejně důležité jako být za hvězdu. Nevadí mu, že se mu nedostává tolik slávy jako jeho spoluhráčům. Jestli se má ale ve dvaadvaceti stát otcem, nehodlá se držet stranou. Neuškodí, že nastávající matka jeho dítěte je krásná a chytrá a plná překvapení. Problém je, že Sabrina má srdce na zámek a je příliš tvrdohlavá, než aby přijala jeho pomoc. Pokud chce Tucker strávit život s ženou svých snů, bude ji muset přesvědčit, že některé plány se líp plní ve dvou.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Román Plán je čtvrtým dílem ze série Off-Campus a romantické čtenářky budou muset zamáčknout slzu dojetí, protože je čeká už pouze poslední díl Odkaz a rozloučení je nevyhnutelné. Mezitím si ale užijte další vášnivou romantiku dvou ztracených duší, v které půjde o malý lidský život i lásku na první pohled.

Jak už jsme zvyklí u této série, vyprávění se odehrává v ich-formě ze dvou úhlů pohledů hlavních hrdinů – Sabriny a Tuckera. Sabrina má rozhodně co nabídnout, protože její život není procházka růžovou zahradou a ani zalitý sluncem. Chudoba, práce, studium, na lásku zkrátka není čas a problémů je až nad hlavu. To Tucker má trochu jiné zázemí, i když ani jeho rozjezd nebyl zrovna bez potíží a momentálně potřebuje vymyslet džob snů, který uživí sebe a jeho matku. Do tohoto období se vztah teda rozhodně nehodí, ale poručte srdci.

Rozhodla jsem se správně. Vím, že jo. I kdybych měla kvanta volného času, který bych mu mohla věnovat, pro člověka jako Tucker není v mém životě místo. Je milý, upřímný a evidentně docela majetný, zatímco já jsem vystresovaná mrcha, co žije v díře. Klidně si může tvrdit, že mezi námi proběhlo něco na první pohled, ale to na skutečnosti nic nezmění.
Nejsem pro Johna Tuckera ta pravá a nikdy jí ani nebudu.

Opět velmi čtivý a oddechový příběh vás čeká v dalším pokračování téhle vysokoškolské série a tentokrát musím říct, že zápletka byla velmi zajímavá a posunula celý děj do vod atraktivity a čtenářovy neutuchající zvědavosti. Dynamické vyprávění přispívá k většímu drivu celého příběhu, a i když cca vprostřed se začne děj trochu táhnout zbytečně vloženými částmi, které se opakují, příběhu ani tempu to nijak neubírá na přitažlivosti.

Celá série nevyniká žádným překvapivým dějem a je trochu zbytečně nafouklá do větších rozměrů, ale je napsána svižným stylem a vystavěnými společenskými konflikty dokáže zaujmout čtenáře holdující romantice i erotice. Tady se zkrátka přidaná hodnota cení.

Vášnivý a dojemný román Plán se mi líbil a dostal se na pomyslný žebříček této série na druhé místo. Stále vede první díl Návrh 😉 . Máte-li rádi romantiku jak z partesu, v které nesmí chybět erotika, trochu humoru, závažná témata a velká vášeň, pak směle sáhněte po této knize a můžete juknout i na další díly.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 💔

Za další díl hokejové love story děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Plán pořídit.

Autor: Veronika Es.

Ukázku z knihy najdete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *