Recenze

Plant Tribe

Hledáte knihu, která je inspirací pro všechny, kteří chtějí žít s rostlinami a s jejich pomocí si zkrášlit domov a vylepšit svůj životní prostor? Pokud je vaše odpověď kladná, Plant Tribe: ŠŤASTNÝ ŽIVOT S ROSTLINAMI je moderní kniha, která se stane vaším skvělým pomocníkem a společníkem.

Název: Plant Tribe

Podtitul: šťastný život s rostlinami

Autor: Igor Josifovic, Judith de Graaff

Nakladatelství: Grada

Počet stran: 240

Rok: 2020

Kniha autorské dvojice Josifovic a de Graaff je věnována pěstování pokojových rostlin. V každé kapitole jsou základní informace o květinách a text je navíc podrobným průvodcem interiéry lidí, kteří si svůj život bez rostlin neumí představit. V textu se dočteme, jak správně o rostliny pečovat, jak lze pomocí rostlin zvýšit životní energii, kreativitu a radost ze života. V textu dále najdeme dotazy čtenářů  blogu Urban Jungle.

℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘

Autoři a přátelé rostlinného kmene: Igor Josifovic a Judith de Graaff

Autoři knihy Igor Josifovic a Judith de Graaff. Igor je konzultant v sociálních médiích, zakladatel blogů o zdobení, Happy Interiors a spoluzakladatel online komunity Urban Jungle Bloggers . (Foto zdroj: Pinterest)

 

℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘℘

Summa summarum

Nakladatelství Grada vydalo novou knihu věnovanou milovníkům rostlin vytištěnou na křídovém papíře.

Igor Josifovic je spolu s grafickou designérkou Judith de Graaff  spoluautorem – v pořadí  druhé společné – rostlinné knihy: Plant Tribe, která má svůj vlastní účet na Instagramu @Planttribebook . Ten má v současné době 11 tisíc sledujících a je tak ohromnému množství lidí denní inspirací pro život se zelenými kráskami :).

New Book: Plant Tribe - Living Happily Ever After with Plants -Titul s názvem Plant Tribe: šťastný život s rostlinami staví na atraktivních fotografiích Julese Villbrandta. Fotograf se zaměřil na to, aby co nejvěrněji zachytil kouzlo života a péče o živé rostliny, které vždy změní realitu každému, kdo jim otevře srdce, domov a dá jim šanci.

Každá kapitola knihy kombinuje snadno uchopitelné znalosti rostlin, desingové návrhy inspirované skutečnými domácími interiéry. Autoři zelené domovy osobně navštívili a společně se svým fotografem je nafotili. Čtenář se dozví zajímavosti týkající se majitelů rostlin, kteří se s autory kamarádí a svolili k focení ve svých domovech, např.: počet rostlin, které s nimi bydlí a instagramovou adresu, aby si jejich nápady čtenáři mohli v případě hlubšího sami ´najít´. Text je inspirací na využití rostlin nejen jako dekorace, ale i to jako prostředku ke zvýšení energie, osobní kreativity, domácí pohody či k přilákání lásky a prosperity. (Foto: Jules Villbrandt, zdroj: urbanjunglebloggers.com).

Mně osobně se kniha velmi líbí a budu se k ní ráda vracet.

Hodnocení: 92%

Za knihu poskytnutou recenzi děkuji nakladatelství Grada ♥. 

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *