Recenze

Princezna a hráč

Velmi exklusivní klub pro VIP svede dohromady hráče NFL a umělkyni, co vypadá jako princezna. Oba dva mají za sebou dramatickou minulost a temnotu v srdci. Jedna společná noc, pozitivní těhotenský test a zanevření na lásku. Romance PRINCEZNA A HRÁČ je dalším vzrušujícím čtením autorky Ilsy Madden-Mills.

Název: Princezna a hráč
Autor: Ilsa Madden-Mills
Překlad: Ivana Dresia
Nakladatelství: AlbatrosmediaBaronet
Rok vydání: 2023
Počet stran: 312

Rozvážná Francesca Laneová by si nikdy nepomyslela, že jednoho dne zruší svou vlastní svatbu. Ale když ji snoubenec podvede, oblékne si svatební šaty a odejde od oltáře rovnou na maškarní ples – do exkluzivního lifestylového klubu. Tam se setkává s pro ni neznámou hvězdou NFL Tuckem Averym, který je převlečený za prince a ukrývá se za maskou – přišel tam oslavit své narozeniny. Na jednu noc se Francesca a Tuck oddávají hříšnému inkognito románku. Žádná jména. Žádné závazky. A masky se nesundávají. Francesca si naneštěstí rychle uvědomí, že její maskovaný princ je bohatým sportovcem, který bydlí v podkrovním bytě jejího činžovního domu. Mezi jeho záliby patří večírky a supermodelky – tak to alespoň tvrdí bulvár. Zaplést se s povrchním blbečkem je ta poslední věc, kterou teď Francesca potřebuje, a tak dělá vše pro to, aby ji Tuck nepoznal (ne že by byla jeho typ). Jenže osud má v rukávu malý trik… znaménko na těhotenském testu. Dokáže utrápený princ přijmout lásku, nebo svou princeznu navždy zavrhne?

⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓

Román Princezna a hráč je druhým dílem ze série Strangers in Love a jede ve stejně romantickém a žhavém tempu jako jeho předchůdce Kráska a hráč. Nenáročný příběh plný urostlých sportovců a krásných dívek splétá tenata lásky a temné duše do čtivého vyprávění, v kterém se vzájemná přitažlivost i dramatická minulost snoubí s romantikou i erotikou.

Příběh vyprávěný ich-formou se odvíjí z pohledů obou hlavních protagonistů. Ačkoli bydlí pod jednou střechou, moc společného nemají, snad jedině nelehké dětství a problémy ve vztazích. A právě tyto dva elementy společně s magnetickou přitažlivostí někdy úplně stačí, aby se vášnivý románek stal pro oba středobodem vesmíru a bytí. Hlavně si ale nehrát na vážný vztah, že? To se v tomto případě vůbec nenosí a to, že osud s nimi hodlá hrát úplně jinou hru, je skoro nepodstatnou maličkostí. 😉

„Tucku, já nechci…“ Na čele se jí udělá vráska.
„Co nechceš?“
„To je právě ono. Já nevím. Stojím teď právě na rozcestí a … Sakra, nemůžu s tebou zajít na drink ani nic jinýho.“ Protře si oči pěstí ruky. „Byl to fakt šílený den, jasný? Musela jsem něco důležitýho vyřešit a na tohle teď není vhodná doba…“
Vstoupí do předsíně svého bytu.
„Francesco. Počkej…“
Dveře se mi zabouchnou před nosem. Stojím tam a v žilách mi koluje adrenalin. Jestli jsme v něčem dobrej, tak je to svádění.
Hra pokračuje, princezničko. Nevydržel bych čtrnáct let v NFL, kdybych nebyl tak dobrej hráč.

Tahle autorka už začíná být pro milovníky romantických příběhů sázkou na jistotu a i v tomto případě to potvrzuje. Mnohokrát „profláklá“ zápletka není žádným světoborným výstřelkem (pouze jedna noc a rozhodně žádný vztah 😀 ), ale fungující chemie mezi postavami, příměs humoru a vážnější téma vnesené do životů hlavních protagonistů dokáže udělat z příběhu čtivý román, který tepe energií.

Svižný styl vyprávění i množství dialogů obsahujících vtip, vzrušující napětí i milé poťouchlosti zvyšuje tempo knihy a vy ji budete mít slupnutou dřív, než se nadějete. Pokud jste předchozí díl nečetli, ničemu to nevadí. Každá kniha má svoje hlavní postavy i odlišnou zápletku, ale na druhou stranu, proč si nepřečíst oba, když to autorce tak jde, že? 😉 Zajímavým efektem v příběhu se rozhodně jeví nelehké dětství obou hrdinů a s ním i o dost těžší vstup do života, který každého z nich formoval odlišným způsobem a každý z nich se s budoucností vyrovnává po svém.

Román Princezna a hráč mě opět nezklamal a už teď se těším na další setkání s touto návykovou autorkou. Pro všechny nadšence pořádné romantiky a pěkně žhavé erotiky, je tento román správnou volbou.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 🤍

Za další romantickou nálož s pikantní erotikou děkuji nakladatelství Albatrosmedia, na jejichž stránkách si můžete knihu Princezna a hráč pořídit.

Autor: Veronika Es.

Listovat knihou můžete zde, na stránkách nakladatelství Albatrosmedia.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *