Recenze

Kráska a hráč

Je možné mít dvě lásky za život? Vybírá nám je osud, a pokud jsou nám hvězdy nakloněny, potkáme je? A je možné milovat různými způsoby? Přesvědčte se sami ve vášnivé romanci KRÁSKA A HRÁČ, v které se quarterback NFL nechá okouzlit texaskou královnou krásy. 😉

Název: Kráska a hráč
Autor: Ilsa Madden-Mills
Překlad: Ivana Dresia
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2023
Počet stran: 360

Atraktivní, talentovaný a skvělý quarterback NFL Ronan Smith má svět u nohou. Ale poté, co kvůli autonehodě přijde o kariéru i o snoubenku, propadne se do jámy smutku a špatných rozhodnutí. Když se na jeho večírku objeví záhadná dívka, cítí k ní přitažlivost a vezme si ji… na jednu noc. Bývalá královna krásy Nova Morganová má poslání. Spoře oděná jako princezna z daleké galaxie se vplíží na prominentní večírek, aby upoutala pozornost svého oblíbeného zadáka. Její naděje však ztroskotají po jedné příšerné společné noci. O dva roky později. Zlomená a zoufalá Nova se vrací domů do Blue Belle v Texasu, kde se zázračným řízením osudu jejím sousedem nestane nikdo jiný než zádumčivý Ronan, nový hvězdný fotbalový trenér, kterého všichni zbožňují. Ten však nemá ani tušení, kdo je ona. Sportovní klub Ronanovi neustále podstrkuje atraktivní ženy, aby ho udržel ve městě. Jeho řešení? Pozve Novu na rande, aby měl klid. Ale ve světlech pátečního večera se všechno změní, když si Ronan uvědomí, že tohle je ta dívka, která mu tenkrát utekla. Našla smutná kráska svůj věčný idol, nebo je jeho minulost rozdělí?

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Román Kráska a hráč je prvním dílem ze série Strangers in Love a zatím to vypadá na skvělou jízdu plnou romantiky, vzrušení i komplikovaných vztahů. Příběh sportovce a krásky nabídne kromě hravé romantiky, která nepostrádá humor, jiskřivou chemii ani bouřlivou vášeň, také několik závažnějších témat, jež se dotýkají důležitých životních mezníků.

Příběh je vyprávěn ich-formou ze dvou úhlů pohledů – Ronana a Novy. Oba dva mají za sebou těžké životní období a pohnout se z místa a vyjíst vstříc novým začátkům dělá někomu dost velké obtíže. Chtěl by se za ní rozběhnout, ale duchové minulosti, kteří se ho stále drží svými drápy, mu to nedovolí. Bude Nova natolik důmyslná, aby ho svojí pozitivitou a ztřeštěnými nápady dokázala přesvědčit, že o některé začátky se vyplatí bojovat?

„Slečno Morganová, na nic nesahejte, prosím.“
Schválně po něm přejedu prsty a pak se otočím. „Jejda.“
„Snažíte se mě vyprovokovat.“
„Váš mozek má superúžasné schopnosti.“
„Proč se snažíte být nezdvořilá, slečno Morganová? Co vás na mně tak irituje?“ Oči se mu lesknou.
Ano, baví mě do něj rýpat. Hodně mě to baví. Je tak roztomilý, když se vzteká, ale… Naskočí mi husí kůže. Je to divoký muž. Dokáže se chovat jako šelma. Pamatuji si to.

Autorka Ilsa Madden-Mills začíná patřit k mým oblíbeným vypravěčkám oddechové romantiky. Její knihy jsou plné tepající energie, která dokáže proudit celým příběhem a vystavěné „pohádkové“ love story obsahují všechny romantické komponenty, které od nenáročné oddechovky očekáváte. Vyprávění situované do maloměstského prostředí je nabité namakanými sportovci, neodbytnými „stíhačkami“, nenechavými dohazovačkami i hlubokým přátelstvím, které se jen tak nezahazuje.

Humorné slovní přestřelky jsou ozdobou i odlehčením v moři komplikací, životních karambolů i tragické minulosti a v přiměřené míře jsou skvělým doplňkem mezi vášní a vzájemnou přitažlivostí. A ta tady společně s erotikou funguje na plné čáře. 😉

Román Kráska a hráč je příběhem plným klišé a dopředu odhadnutelné dějové linky, přesto dokáže zaujmout svojí čtivostí, humorem i bolestnou minulostí. Pro chvíle odpočinku je toto vyprávění jak dělané a pokud jste fanoušky této autorky nebo dobře napsaných romantických příběhu, tady nesáhnete vedle.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 🤍

Za romantiku, erotiku i spoustu společenských témat děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Kráska a hráč pořídit.

Autor: Veronika Es.

Listovat knihou můžete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

1 komentář

  1. […] ze série Strangers in Love a jede ve stejně romantickém a žhavém tempu jako jeho předchůdce Kráska a hráč. Nenáročný příběh plný urostlých sportovců a krásných dívek splétá tenata lásky a […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *