Recenze

PS: Nesnáším tě

Tak tuhle romantickou knihu nesnášet určitě nebudete. Charismatický sexy voják, co se chová jako kretén a nejpohodovější holka na světě se srdcem na dlani. Jak tohle asi dopadne? 😉 😀

Název: PS: Nesnáším tě

Autor: Winter Renshaw

Nakladatelství: Beta – Dobrovský

Rok vydání: 2019

Počet stran: 272

Čtyřiadvacetiletá Maritza pracuje jako servírka, bydlí u své babičky a je to ten nejhodnější a nejpohodovější člověk pod sluncem. Ale někteří lidé v ní dokáží vyvolat ty nejhorší vlastnosti a Isaiah ji štve od první chvíle, co si u ní objednal snídani. Je neskutečně sexy, ale s idioty se netahá. Prosté a jednoduché. Jenomže náhoda a jeden menší ťukanec na autech je znovu svede dohromady. Zjistí, že Isaiah je voják a pod jeho slupkou nezdvořáka se možná skrývá něco pěkného. Je jí s ním dobře, ale jelikož odjíždí za týden zpátky na misi, dohodnou se, že budou kamarádi, který si spolu užijí „týden sobot“ – budou dělat nové věci, takové, které ani jeden z nich předtím nedělal a veškerá romantika je naprosté tabu. Ale tělu ani chemii neporučíš. Užijí si spolu týden plný bláznivých nápadů a vypadá to, že i Isaiah není tak docela imunní ke vztahu, který mezi nimi začíná vznikat. Jsou od sebe rozděleni na šest měsíců a dopisy, které si vymění, v nich ještě více zažehnou plamen lásky. Proč se ale Isaiah náhle odmlčel a i když už je několik týdnů zpátky doma nedává o sobě vědět? Že by se v něm přece jenom zmýlila a Isaiah je jenom další z mnoha kreténů, kteří si s ní jenom pohrávají? PS: Nesnáším tě. A tentokrát… to myslím vážně!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

První díl série P. S. nese název PS: Nesnáším tě a start je to rozhodně povedený. Jelikož jsem už četla i následující dva díly, můžu zkonstatovat, že romantické duše budou spokojeny.

Román je napsán ze dvou úhlů pohledů hlavních protagonistů. Celý příběh je proložen jejich vzájemnou korespondencí a protkán je nejen romantikou, ale i humorem, který knihu posunuje z řad průměrných románů do popředí.

Je to přesně ten typ knihy, u které se příjemně pobavíte, a i když je romantika od hlavních hrdinů striktně zakázána, přesto je vyprávěním nabitá od začátku až do konce. Na trochu erotiky se také dostane, bez toho by to nešlo, to je jasné 😉 , a zloduch ve vedlejší roli se také objeví. Příjemná, milá oddechovka vás unese na svých křídlech do země snů o velké lásce a představí vám příběh plný pohody a emocí.

„Nezamiluju se do tebe,“ slibuje, i když jí to tak úplně nevěřím. „To už jsem řekla. Jen o tobě chci vědět, to je celý. A až se vrátíš domů a budeš mě chtít vidět, můžeme se sejít.“

Povzdechnu si. Je zatraceně těžký ji odmítnout, když se na mě dívá takhle – jako bych byl bůhvíjak skvělý.

„Co bys řekl na tohle,“ přijde s návrhem, „abys věděl, že se do nesnažím zamilovat, napíšu na konec každýho dopisu ,PS: Nesnáším tě‘.“

I když je celý román lehce předvídatelný, autorce se podařilo skoro na samém závěru knihy mě dokonale zmást a překvapit. Rozjede před vámi zápletku, u které jste neomylně přesvědčeni, že jenom „neználek“ romantických příběhů nemůže odhalit tak jasně vystřihnuté rozuzlení, aby si vás na dalších stranách vychutnala, jak krásně vás napálila.

Kniha PS: Nesnáším tě je primárně určena pro ženy hledající nenáročnou četbu, která je pobaví a příjemně naladí, ale rozhodně nečekejte bezduchý příběh. V tomto románu nic není snadné a za tu pravou, jedinou lásku se vyplatí bojovat i za předpokladu, že se budete muset možná trochu změnit. Užijte si čtení. 😉

PS: A rozhodně doporučuji přečíst i ostatní díly této série – PS: Chybíš mi a PS: Je to výzva. Nemusíte číst postupně, každá kniha je osobitý, samostatný příběh.

Hodnocení: 88 %

Za romantickou knihu PS: Nesnáším tě plnou lásky a emocí děkuji nakladatelství Beta – Dobrovský.

Autor: Veronika Es.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *