Recenze

Rivalové

Hádky a vášeň… Jde tohle dohromady? V románu RIVALOVÉ rozhodně ano. Tihle dva se umí velmi slušně hádat a pro vulgární slovo nejdou daleko. 😉 Ale také je to k sobě táhne magnetickou silou a sex s přídavkem spalující vášně jim dá pořádně zabrat. Erotický román z pera Vi Keelandové je pěkně žhavý…

Název: Rivalové
Autor: Vi Keelandová
Překlad: Anna Křivánková
Nakladatelství: Euromedia Group Ikar
Rok vydání: 2022
Počet stran: 280

Hádky nebyly ještě nikdy tak sexy! Weston Lockwood je zosobněním všeho, co Sofie Sterlingová na mužích nemůže vystát – je vysoký, chytrý, namyšlený a až příliš krásný. Navíc by ho měla nesnášet. Jejich rodiny se totiž nenávidí už celou věčnost kvůli desítky let staré události. Co by se tak mohlo stát, když se jednoho dne musí potkat a začít spolu řešit jisté dědictví? Jsou přece jako oheň a led. Vždyť všechna jejich setkání probíhají stejně – neustále se popichují a hádají. Proč tedy ale vždycky nakonec skončí v posteli?

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

New Adult román Rivalové je svižným erotickým čtením, v kterém vás čeká nenávist, vášeň, ale i dostatek humoru a romantiky. Nenáročný, milý příběh v lehkém odstínu hate to love je oddechovou jednohubkou, kterou slupnete vcelku brzo.

Příběh je vyprávěn ich-formou z pohledů obou hlavních protagonistů. Více prostoru se dostává ženské hrdince Sofii a držte si klobouky, vážení, protože autorka se s tím vůbec nepárala a na intimní chvilky přijde řeč velmi záhy. 😉 Řeč těl je opět nabitá vzrušením a erotickými hrátky, které dokáží intenzivně rozparádit obě postavy, ale ty důsledky… Zvítězí rozum nebo srdce?

Zavřela jsem oči a vlnila se do rytmu, když tu celý okamžik pokazila ruka, která mě zezadu kradmo objala kolem pasu. Kvapně jsme otevřela oči. Předpokládala jsem, že původcem toho přehnaného gesta je můj tanečník, ale ten se pořád ještě nacházel přede mnou. Prudce jsem se otočila, připravená sdělit tomu kreténovi, aby ze mě okamžitě sundal ruce, ale ještě než jsem stačila cokoliv říct, došlo mi, že to není jen tak ledajaký kretén. Byl to můj kretén. Weston.

Úspěšná autorka Vi Keelandová přichází s dalším vášnivým románem, v kterém funguje chemie i vzrušení na výbornou. Nenáročný příběh nemá ambice zaobírat se závažným tématem, pouze v postavě Westona je udělena výjimka, ale na můj vkus trochu nereálná. Svižnému tempu vévodí humor, chvílemi dost ostrý 😉 , který odlehčuje děj a míří přesně zaměřenými střely na vaši bránici.

Dějové slabší román cílí na fungující vzrušení v příběhu a celkem se mu to daří. Tady je nejdůležitější vzájemná přitažlivost a sex a toho se autorka drží do posledního momentu. Trochu mi tentokrát vadila absence originální, rozvinuté zápletky, která by pomohla čtenáři ztotožnit se s příběhem a tak jsem románem proplula sice s pobavením, ale bez výrazného efektu.

Pokud máte právě náladu jen tak levitovat na gauči a k tomu si přečíst oddechovku, která vás příjemně pobaví a kde nemůže chybět romantika ani pořádně žhavý sex, pak směle sáhněte po románu Rivalové.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ 🤍 🤍

Za žhavou erotiku a vzrušující napětí děkuji nakladatelství Euromedia Group. Knihu Rivalové můžete pořídit na stránkách knihkupectví Luxor.

Autor: Veronika Es.

Listovat knihou můžete zde, na stránkách Knižního klubu.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *