Recenze

Ruckus: Šílená láska

Je libo novou New Adult knihu od L. J. Shen? RUCKUS vám splní všechna vaše přání 😉 . Další týpek z hříšné party HotHoles a Rosie ví, že je na tom vážně bledě, když se pan Největší-děvkař-na-světě stane jejím rytířem v zářivé zbroji, teda spíš v obleku od Brooks Brothers’s.

Název: Ruckus: Šílená láska
Autor: L. J. Shen
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2020
Počet stran: 344

Rosie LeBlancová pracuje v New Yorku jako servírka a dobrovolnice v nemocnici na dětské JIPce. Je krásná, je sexy, všechno na ni je perfektně tvarované a celý svůj život se potýká s nemocí. Rosie LeBlancová dostala svoje jméno z nějakého důvodu. Měla spoustu trnů. Byla tak krásná, až se jako skutečná růže obrnila trny, aby se chránila, protože ji každý chtěl utrhnout. Rodiče by ji nejraději chovali v bavlnce, ale ona potřebuje odstup. A potřebuje ho nejen od své rodiny, ale hlavně od Deana alias Ruckuse, který drží v jedné ruce láhev Jima Beama a v druhé ubalený joint. Žije na hraně, naplno a bezstarostně a je mu jedno jestli spadne. Tenhle nebezpečný chlap, který před jedenácti lety chodil s její sestrou, se znova hlásí o slovo a vypadá to, že tentokrát už Rosie neodolá a propadne tajemnému kouzlu Ruckuse. Nebezpečná, vzájemná přitažlivost rozdmýchává mezi nimi barevný vodopád vášně, který se přes ně zuřivě přelije a pouze čas ukáže, co všechno jsou pro druhého ochotni obětovat.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Druhý díl skvělé série Hříšníci se jmenuje Ruckus – Šílená láska. Opět vás vezme do skupiny bohatých frajírků, pro které nic není problém. Alkohol, drogy, holky, tady si všichni čtyři členové užívají života plnými doušky. Pod slupkou krutosti a nemilosrdnosti ukrývají svou pravou tvář, kterou se podaří spatřit pouze jedné vyvolené. Nyní je na řadě se svou love story Dean Cole alias Ruckus.

Dean se na mě podíval, vážně jako sama smrt, a právě v tom okamžiku mi došlo, co jsem si to pozvala do srdce. Čemu jsem neochotně otevřela dveře. Bylo to jako skočit z útesu, s otevřenýma očima, rozpaženýma rukama a s úsměvem na tváři. Tohle je vážně průšvih pomyslela jsem si. Zapomněla jsem, jaký je to pocit, být poblíž Ruckuse.

Autorka L. J. Shen opět rozjela velmi dráždivé a vzrušující čtení, které vás připoutá ke knize. Celý příběh je napsán v ich-formě ze dvou úhlů pohledů – Rosie a Deana. Současnost je proložena vzpomínkami na dobu před jedenácti lety, kdy se jejich vzájemná přitažlivost začala šířit a prostupovat každou částí jejich osoby.

Čekají vás vzrušující tanečky kolem ústřední dvojice, vtipné dialogy, jejichž klíčovým bodem je sarkasmus, zápletka na hraně života a samozřejmě také spousta erotiky a sexu. Tentokrát autorka do svého děje zakomponovala i trochu vážnější téma, které ještě více bude působit na vaše city.

Začátek se rozjíždí volným tempem a po přečteném Viciousovi (recenze zde) jsem si říkala, že nastavená laťka se povážlivě chvěje. To, co u předchozího dílu začalo fungovat hned od první strany – okamžité vtažení do děje a napětí z každé další přečtené stránky –  tady přichází až po několika desítkách přečtených stran. Naštěstí se příběh později rozjel na plné obrátky a druhá polovina knihy vás opět utvrdí v názoru, že L. J. Shen to s námi čtenáři zkrátka umí. A i když je to opět pěkná „bichle“, znova vám bude vadit, že je tak krátká a čas strávený s ní uběhl tak strašně rychle. O obálce se netřeba ani zmiňovat, že milé dámy? 😉

Pokud máte rádi romantiku brutálně okořeněnou chtíčem, pak rozhodně sáhněte po knize Ruckus. Jo a ta jejich „chlapácká“ skupina, co si říká HotHoles obsahuje pěkně žhavé a hříšné kousky 😉 , kdybyste to náhodou nevěděli. A už teď jsem zvědavá, kam nasměruje svůj zájem další člen této skvadry Trent v knize Scandalous, která má vyjít 27. 5. 2020.

Hodnocení: 88 %

Za další vzrušující návštěvu u prachatých „hajzlíků“, který vás dostanou do kolen, děkuji nakladatelství Baronet. Samozřejmě také za recenzní výtisk knihy Ruckus: Šílená láska.

Autor: Veronika Es.

Mohlo by se vám také líbit...

4 komentář

  1. […] láska vás „rozparádí“ na další díly, které si rozhodně nenechte ujít: Vicious, Ruckus, Scandalous a chystaný Bane (26.8.2020). A pokud ještě ve své knihovně nevlastníte tuto […]

  2. […] i ojedinělých příběhů, které vás chytnou a už nepustí. Čekají na vás: Vicious, Ruckus, Scandalous i […]

  3. […] VICIOUS, RUCKUS, SCANDALOUS a BANE – L. J. Shen: tahle pěkně žhavá partička ze série Hříšníci vás […]

  4. […] z nich jsou osudově i životně velmi náročné. Pokud znáte příběh jejich rodičů z knihy Ruckus je vám jasné, že zde se bude jednat o velkou citovou porci a autorka se k této životní […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *