Recenze

S láskou z Riviéry

Vydejte se na Azurové pobřeží společně s románem S LÁSKOU Z RIVIÉRY a užijte si příběh prosluněný romantikou i hollywoodským pozlátkem slávy. Série plná lásky od autorky Romantických útěků Julie Caplinové.

Název: S láskou z Riviéry
Autor: Jules Wake
Překlad: Klára Krasula
Nakladatelství: Albatrosmedia Motto
Rok vydání: 2023
Počet stran: 368

Carrie učí ve škole a jedním z mála povyražení pro ni je kino se sestrou Angelou a pubertální neteří Jade. Když ji snoubenec Alan požádá o ruku, je potřeba zúčtovat s minulostí. Carrie před ním totiž tají, že je stále manželkou Richarda Maddoxe, z něhož se vyklubala filmová hvězda první velikosti. Rozvod ani jeden z nich dosud neměl potřebu řešit. Na Azurovém pobřeží se nyní nabízí jedinečná příležitost – Carrie se svými příbuznými míří na dovolenou do míst, kde Richard zrovna natáčí svůj budoucí trhák. Po letech odloučení dojde na setkání, které její život ovlivní zásadním způsobem. Carrie sama netuší, co chce. Co když si celou dobu jen něco nalhávala? Jisté je jen jedno – pobyt na Riviéře si musí užít na maximum.

⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓

Román S láskou z Riviéry je plný slunce, moře, romantiky i zapomenuté lásky. Oddechové vyprávění zaujme všechny romantické čtenářky holdující nenáročným příběhům, v kterých se odráží pošramocené vztahy, vzájemná přitažlivost i horký dech vášně.

Příběh je vyprávěn er-formou a jde ve stopách hlavní hrdinky Carrie. Ta se rozhodla se svojí rodinou užít si několik slunečných dní na malebné francouzské Riviéře, a když už tady bude, co se takhle rovnou rozvést se svým manželem, kterého už spoustu let neviděla? Z jejího manžela se totiž stala celebrita a jak vidno, on s rozvodem příliš nespěchá a místo toho se snaží oživit dávné vzpomínky, kdy jim ještě kvetla láska i vášeň…

„Dej mi dva týdny.“
„Co tím myslíš?“
„Dva týdny, než se rozhodneme, že rozvod je dobrý nápad. Minule bylo po tvém, teď jsem na řadě já. Dva týdny a budeš si jistá, že toho nebudeš nikdy litovat. Pokud i po dvou týdnech budeš trvat na rozvodu, zaplatím právníka, který nás rozvede do čtyřiadvaceti hodin.“

Jednoduchý příběh, který je jak dělaný na dovolenou k moři. Autorka po vás nepožaduje velké přemýšlení a vy se tak necháváte unášet nenáročným příběhem na poklidných vlnách romantických vod. Jules Wake alias Julie Caplinová se příliš do hloubky svých postav nenoří a pouze zlehka klouže po povrchu stejně jako její dějová linka. Ta má sice v sobě zápletkový „zádrhel“ a jak rychle je otevřen, stejně tak rychle je i uzavřen. Cesta k vyřešení je lemována snadno odhadnutelným průběhem, který nemá šanci přijít s ničím novým.

Šmrnc celému příběhu dodává prostředí malebného Azurového pobřeží společně se střípky slávy Hollywoodu a zejména místo pobytu trojice žen vyvolává ve čtenáři svěží pohodu i menší závist. Na tomto místě by chtěla strávit svoji dovolenou nejedna čtenářka a klidně i zapustit kořeny, protože tohle je prostě ráj.

Román S láskou z Riviéry se bude líbit nenáročným čtenářům romantických příběhů, kteří ohodnotí jemně nahozenou zápletku a nenápadně prorůstající romantiku dějovou osou. Čtivost i svěží tempo je zaručené a na letmý dotek erotiky také dojde. Po mně tento příběh sklouznul bez většího efektu a budu si muset velmi brzo přečíst něco od Julie Caplinové, aby se mi spravila chuť. 😉
Kniha vychází 9. 3. 2023.

Hodnocení: ❤ ❤ 💔 🤍 🤍

Za romantiku z Azurového pobřeží děkuji nakladatelství Albatrosmedia, na jejichž stránkách si můžete knihu S láskou z Riviéry pořídit.

Autor: Veronika Es.

Listovat knihou můžete zde, na stránkách nakladatelství Albatrosmedia.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *