Recenze

Scandalous: Šokující láska

„Věci, který ti chci udělat, tě zničí…“

Máme tady další díl SCANDALOUS: ŠOKUJÍCÍ LÁSKA ze série Hříšníci, a co vám mám povídat, opět jde o další velmi povedený román L. J. Shen, který nezaostává za svými předchůdci a směle s nimi drží krok, alespoň co se týče hříšných a nemravných akcí 😉 . Tentokrát je na řadě Trent, který vypadá jako chodící sex 😀 .

Název: Scandalous: Šokující láska

Autor: L. J. Shen

Nakladatelství: Baronet

Rok vydání: 2020

Počet stran: 352

Trent Rexroth je dalším týpkem z party HotHoles, nechutně bohatých frajírků, co si dokáží užívat života. Trent je svobodný, třiatřicetiletý otec, co nemá čas ani trpělivost na žádnou ženu, kromě své čtyřleté dcery Luny. Své potřeby „uspokojuje“ nevázaně a celkem náhodně a rozhodně nikomu nic neslibuje. Svou dceru zbožňuje nadevše a na jiné komplikace už nemá chuť ani čas. Tvrdý, neústupný a promluví jen zřídka, mluví za něj jeho nekompromisní činy. Jeho obchodním partnerem je manipulativní Jordan Van Der Zee, který mu jde v jednom kuse po krku a rád by se Trenta zbavil. Co takhle na něj nasadit svou osmnáctiletou dceru Edie, která pro svého nenáviděného otce udělá vše? Má na ni páku, která je pro Edie nejdůležitější věcí na světě. Edie miluje surfing, svou duševně nemocnou matku a její kamarád Bane pro ni znamená oporu v šíleném životě, který si pro ni osud připravil. A pro Edie to zase až tak těžký úkol nebude, když má potopit nejarogantnějšího kreténa, co kdy potkala. Problém ale je, že zrovna Trent v ní vyvolává bouři emocí a vzrušení, které ji pohlcují jako příliv v moři. Třiatřicetiletý chlap a osmnáctiletá dívka – vypadá to, že tenhle skandál se ututlat rozhodně nepodaří.

„Měl bych tě varovat, Edie. Nejsem žádnej princ z pohádky. Jsem zloduch. Otrávený jablko, obluda dštící oheň.“

„Fajn. Vždycky jsem měla radši ty špatné věci v pohádkách. A vždycky mi otrávené jablko připadalo lesklejší, protože jsem věděla, že mě může zničit. Zloduch byl většinou zničený a nepochopený a monstrum…“

Další díl ze série Hříšníci jede už v osvědčených šlépějích jeho předchůdců Defy, Viciouse a Ruckuse. Hříšně provokující čtení vás chytne už od samého začátku a vaši pozornost udrží po celou dobu.

Román je napsán ich-formou ze dvou pohledů hlavních protagonistů příběhu – Edie a Trenta. Pohled ženské hrdinky převažuje a vlastně je to dobře, protože přeci jenom všichni čtyři týpci z party HotHoles jsou si podobný jak vejce vejci a Edie toho má určitě víc k nabídnutí. Její život je jeden velký průšvih a věci, co se kolem ní dějí, zaručují atraktivní dějové zápletky, které čtenáře baví.

Celý příběh, jak už to u romantického vyprávění bývá, je snadno předvídatelný a právě za to sklízí autorka L. J. Shen můj obdiv, že i přes jasně vystavěný děj, který nikoho nenechá na pochybách, jak asi skončí, dokáže své fanoušky udržet ve vzrušujícím napětí po celou dobu. Čtenář je omámen kouzlem lásky stejně jako hlavní postavy příběhu a naplno s nimi prožívá jejich nenávist i souznění. Toto řemeslo zkrátka L. J. Shen ovládá na jedničku.

„V tom chaosu, který se nazývá život, jsme si všimli jeden druhého…“

Jak už jsme zvyklí na tyhle bohatý týpky, který můžou mít téměř vše, na co si vzpomenou, jejich osudový vztah není nikdy jednoduchý. Provází ho spousta nejasností i nenávisti, která se postupem času mění v jedinečnou lásku a autorka si dá tu práci, že každý díl okoření alespoň náznakem závažného tématu. Netřeba asi dodávat, že erotiky a hard sexu je v knize opravdu požehnaně.

Po přečtení všech dílů u mě stále převládá lehká nadvláda Viciouse, ale jelikož autorka má v rukávu již další díl s názvem Bane (kamarád hlavní hrdinky Edie ze Scandalouse), budu s napětím očekávat další pokračování, zda se laťka pod Viciousem zachvěje. A světe div se, opět s „naháčem“ na obálce 😮 😉 .

Pokud ujíždíte na romantice s pořádnou náloží žhavé erotiky, pak rozhodně sáhněte po Scandalousovi. Anebo víte co, klidně se vrhněte na všechny čtyři „hříšňáky“, protože jak vezmete do ruky jeden díl, nic jiného vám nezbyde, než přečíst všechny… tato série je totiž vysoce návyková 😉 .

Hodnocení: 90 %

Za další erotickou nálož romantiky děkuji nakladatelství Baronet a samozřejmě také za recenzní výtisk knihy Scandalous: Šokující láska.

Autor: Veronika Es.

 

Mohlo by se vám také líbit...

1 komentář

  1. […] VICIOUS, RUCKUS, SCANDALOUS a BANE – L. J. Shen: tahle pěkně žhavá partička ze série Hříšníci vás dostane do kolen. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *