Recenze

Smlouva na lásku

Tahle SMLOUVA NA LÁSKU dostává povážlivé trhliny. Původně z toho měla být dohoda jenom na čtyři dny, ale srdci ani tělu neporučíš. 😉 Romantický příběh plný zábavy a lásky je fajn oddechovkou, z které sálá pohoda, vtip i vášeň.

Název: Smlouva na lásku
Autor: Cassie Connor
Překlad: Marie Frydrychová
Nakladatelství: Grada Cosmopolis
Rok vydání: 2023
Počet stran: 288

Právnička Rebecca se děsí rodinné oslavy kvůli neustálým dotazům, jestli už s někým chodí. V práci tráví všechen svůj čas a patří k nejlepším, ale pokud jde o lásku… zkrátka ještě nenašla toho pravého. A pak nečekaně stráví noc s neodolatelným mužem a udělá to, co umí nejlíp − uzavře s ním smlouvu, že před rodinou bude hrát jejího přítele. Stanoví přísná pravidla, ale dokáže je sama dodržet? V jeho společnosti se totiž cítí tak skvěle jako nikdy předtím…

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Román Smlouva na lásku je pohodovkou, která vás pobaví a potěší vaše romantické srdce. Svižné vyprávění naplněné akcí, fungující chemií i humorem cílí na romantiku i změnu životních priorit. A tu někteří z nás potřebují jako sůl, stejně jako hlavní hrdinka akurátní právnička a velmi, ale velmi charismatický sexy chlápek vonící dřevem a přátelstvím. 🙂

Příběh je vyprávěn ich-formou z pohledu hlavní hrdinky Rebeccy a tahle mladá žena je na první pohled studená jako psí čumák. Přitažlivý Hudson ale ví, jak v ní rozdmýchat oheň vášně i touhy a možná i díky této zkušenosti, která začala jako obchodní tah, se mu podaří popostrčit ji v životě správným směrem. A věřte, že šarmu Hudsona Stronga neodolá opravdu žádná žena. 😉

Jen polknu a zvednu zrak, protože v jeho obličeji vidím zvláštní naléhavost a na rtech nepatrný úsměv. Najednou si uvědomím, že cítím něco jako brnění po celém těle, ale je to ještě silnější. Z nepochopitelného důvodu je mi do pláče. Připadá mi jako první člověk, který se na mě kdy pořádně podíval nebo mě doopravdy viděl. Tedy mé pravé já, které obvykle dokonale ukrývám. Ještě nikdy jsem pro nikoho nebyla úchvatná.

Autorčin nenáročný styl psaní je velmi čtivý a rozhodně nepostrádá šmrnc a svižnost. Dějová osa příběhu nepřichází s ničím novým a profláknuté téma „falešného vztahu“ vám bude připadat notoricky známé, ale tady, díky humoru a hodně nažhavené chemii, vše funguje na jedničku a vy se velmi dobře bavíte po celou dobu. Popisovaná klišé nepůsobí jako pěst na oko a vyprávění si neustále udržuje vzrušující očekávání z věcí příštích.

Tato autorka se při zdi rozhodně nedrží a erotické scény si vyloženě užívá. Prudérnost ani letmé náznaky určitě nečekejte, protože tento vztah je velmi vzrušující záležitostí a nejednou se o tom přesvědčíte. Svůj příběh ozdobila životním přerodem své hlavní postavy a posunem do vod šťastnějšího života, v kterém má rodina a láska důležité místo.

Hravý příběh Smlouva na lásku, který vám vykouzlí úsměv na tváři je pravou volbou pro všechny milovníky jiskřivé romantiky, pořádně žhavých scén a hlavně fajn oddechovek, jež dokáží spolehlivě zahnat chmury na vaší tváři.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 🤍

Za fajn oddechovku, která romantikou ani erotikou nešetří, děkuji nakladatelství Grada, na jejichž stránkách si můžete knihu Smlouva na lásku pořídit.

Autor: Veronika Es.

Listovat knihou můžete zde, na stránkách nakladatelství Grada.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *