Recenze

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože

Jen pár věcí v životě Jules je jistých: smrt, daně a fakt, že ona a Josh nikdy nebudou přátelé. Jenomže Amor, ten vtipálek, má úplně jiné plány. 😉 Další díl ze série Twisted nese název NENÁVIST NA OSTŘÍ NOŽE a opět je to po čertech romantické a žhavé čtivo, v kterém nechybí ani temnota…

Název: Twisted Hate: Nenávist na ostří nože
Autor: Ana Huang
Překlad: Ivana Dresia
Nakladatelství: Albatrosmedia Baronet
Rok vydání: 2023
Počet stran: 560

Atraktivní, nafoukaný Josh Chen, který je na nejlepší cestě stát se skvělým lékařem, nikdy nepotkal ženu, kterou by nedokázal okouzlit – až na Jules Ambroseovou. Krásná rusovláska je mu trnem v oku od chvíle, kdy se poznali, ale zároveň zaměstnává jeho myšlenky tak, jako žádná jiná žena. Když jejich vzájemná animozita vyústí v jednu nezapomenutelnou noc, Josh navrhne zdánlivě bezkonfliktní řešení: budou z nich kamarádi s výhodami a jejich vztah se bude řídit jednoduchými pravidly. Žádná žárlivost. Žádné závazky. A rozhodně žádné zamilování.
Společenská a ambiciózní Jules Ambroseová je bývalá „vymetačka“ večírků, která se teď soustředí na jediné: složit advokátní zkoušky. To poslední, co potřebuje, je zaplést se s doktorem, kterého až dosud považovala za osinu v zadku… bez ohledu na to, jak dobře vypadá. Ale čím víc ho poznává, tím víc si uvědomuje, že v muži, kterého tak dlouho nesnášela, je víc, než se na první pohled zdá. Je to bratr její nejlepší kamarádky. Je to trest za její hříchy. A její jediná záchrana. Jejich vztah je jako stvořený v pekle, a když je dostihnou démoni z minulosti, oba dva musí čelit pravdě, která je buď může zachránit… anebo zničit vše, o co se až dosud snažili.

× × × × × × × × × × × ×

Román Twisted Hate: Nenávist na ostří nože je třetím dílem ze série Twisted a jedná se o návykovou romantiku, která vás bude bavit a bude vaší osobní drogou. Tady převládá sarkasmus, humorné pošťuchování, jemné oťukávání, ale také velmi odvážná erotika a temnota lidských duší.

Příběh je vyprávěn ich-formou ze dvou úhlů pohledů hlavních protagonistů. Rusovláska Jules je nabitá energií a právě má před sebou advokátní zkoušku, takže všechny bujaré večírky musí teď stranou stejně jako láska, ale na tu ona vlastně nikdy nebyla. K lásce má velmi blízko i nenávist a trnem v oku je pro ni bratr její nejlepší kamarádky Josh. Od prvního okamžiku se bytostně nesnáší, ale oba dva mají mnoho společného. Neprovozují vážné vztahy a jejich temní démoni minulosti jim ovlivňují život. Co takhle nekomplikovaná dohoda o kamarádství s výhodami? Tak tohle určitě bude klapat… 😉

„Nenávidíš mě.“ Nemohla jsem ani dýchat a bolelo mě na hrudi. Tak moc jsem si přála, aby to, co říkal, byla pravda. A zároveň jsem se bála, že není.
„To není pravda.“
„Lháři.“
Jeho tichý smích naplnil každou molekulu vzduchu mezi námi. „No dobře, kdysi dávno jsem tě tak trošku nesnášel.“ Jeho úsměv se vytratil, jeho oči zvážněly. „Nevím, co jsi to se mnou udělala, Zrzko. Ale nějak jsem se od touhy zabít tě… dostal k ochotě zabíjet pro tebe.“

Autorka má výrazně čtivý text a energický náboj v ruce, jenž otiskuje do svého příběhu, který vás od prvních stránek zaujme. Hrdinové vyprávění mají za sebou spletitou minulost a její temné pařáty se natahují i do současnosti, čímž poskytují čtenářům napětím i chemií prošpikovaný příběh. Samozřejmě tušíte, kudy se bude ubírat jejich cesta, ale stejně s napětím a zvědavostí hltáte každou větu této romantické a emoční jízdy.

Humorná složka, která se několikrát v příběhu projeví, je skvělým a vítaným bonusem a jiskřivá romantika s erotikou je výtečně doplněna temnotou v pozadí, která se stále víc připomíná a vnáší do románu stopy napětí. Tady se zkrátka nudit nebudete a i když ke konci má příběh lehce klesající tendenci, výrazné postavy i vášeň propojená s citlivostí vás opět převálcují stejně jako občasná moudra, kterými autorka sice šetří, ale když je vypustí, stojí to zato.

Nenáročná romance Twisted Hate: Nenávist na ostří nože je výživnou oddechovkou, stejně jako předešlé díly a právem tato série sklízí nadšení u romantických čtenářek. Pokud máte chuť užít si sexy romanci o přátelích/nepřátelích s výhodami, jejichž vztah přeroste v lásku, pak se směle pusťte do čtení. Díly můžete číst i jednotlivě, ale věřím, že jak jednou začnete, už nebudete chtít přestat. 😉

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 💔

Za další skvělý sexy kousek plný romantiky, emocí, erotiky i temné duše děkuji nakladatelství Albatrosmedia, na jejichž stránkách si můžete knihu Twisted Hate: Nenávist na ostří nože pořídit.

Autor: Veronika Es.

Listovat knihou můžete zde, na stránkách nakladatelství Albatrosmedia.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *