Recenze

Ty nejsi můj Romeo

Hráč amerického fotbalu a knihovnice. Zdá se vám to divná kombinace? 😉 Rozhodně ne. V románu TY NEJSI MŮJ ROMEO funguje všechno tak, jak by v romantické knize fungovat mělo a vám se dostane do ruky pěkně žhavý příběh vzrušující lásky a vzájemné přitažlivosti, který vás bude bavit.

Název: Ty nejsi můj Romeo

Autor: Ilsa Madden-Mills

Překlad: Ivana Dresia

Nakladatelství: Baronet

Rok vydání: 2021

Počet stran: 360

Všechno to začíná nevinnou lží na Valentýna. Kamarád mi domluvil rande naslepo. Čekám zadumaného introverta, ale místo toho tam sedí neskutečně žhavý týpek s hříšnýma jantarovýma očima. Nějak se stane, že nakonec skončíme v jeho podkrovním bytě. Dávám to za vinu ginu s tonikem. Další den ráno se dozvídám, že je to Jack Hawke – profesionální rozehrávač a „zlý chlapec“ s temnou minulostí. Když mi dává podepsat prohlášení o mlčenlivosti, je to pro mě varování, že tenhle chlap rozhodně není nic pro mě. Podepisuju se jako Julie Kapuletová a čekám, že tím to mezi námi končí. Proč by měl slavný fotbalista s ocelovými svaly hledat knihovnici z malého města? Jenže Jack se neustále objevuje na místech, kde bych ho vůbec čekala. Když už jsem si jistá, že jednou provždy zmizel a už ho nikdy v životě neuvidím, zničehonic nakráčí do našeho amatérského divadelního spolku a získá roli Romea. A kdo myslíte, že hraje Julii? A jak má obyčejná, téměř nevinná dívka vzdorovat muži, jako je on? Bude Jack nakonec mým skutečným Romeem… anebo mi ten úžasný fotbalista jenom zlomí srdce?

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Román Ty nejsi můj Romeo je prvním dílem ze série The Game Changers a vypadá to na velmi slušnou romantickou jízdu plnou jiskřivého napětí a hříšné erotiky. Seznamte se s naoko upjatou Elenou, pod jejíž knihovnickou brýlatou vizáží se skrývá pěkná ďáblice, a se sexy fotbalistou Jackem, kde se pod tvrdou slupkou nepřístupnosti skrývá romantik s laskavým srdcem.

Příběh je vyprávěn ich-formou z pohledu obou hlavních protagonistů vyprávění. O něco více prostoru se dostává Eleně, ale ani Jack nezůstává se svými pocity pozadu. Jejich seznámení je jiskřivou záležitostí plnou trapasů a omylů a přiznat si, že jde o něco víc, než jen čistě sexuální záležitost, je nad síly obou dvou. Poznáváte jejich soukromé zázemí i vnitřní rozpolcenost, která jim znepříjemňuje život a nedovoluje jim posunout se do vod vážného vztahu.

Docela dlouhou dobu trvá, než se z toho vzpamatuju. Celá místnost se se mnou točí, když mě bere do náručí a odnáší mě z kuchyně přes chodbu do své ložnice. Po celou dobu mlčíme, anebo je možné, že on něco říká, ale já jsem příliš omámená, než abych to vnímala. Zlý vlk mě dostal, a já bych nemohla být šťastnější. Možná, že nyní vůbec nepoznávám tuhle odvážnou část sebe sama, ale bezpečně vím, že on je to, co právě teď chci. Tato chvíle. Tento okamžik dokonalého štěstí a blaženosti. Tahle jediná noc. Momentálně mě vůbec nezajímá, co bude zítra.

Tento román je mé první seznámení s autorkou Ilsa Madden-Mills a musím zkonstatovat, že je to setkání nadmíru spokojené. Čtivý styl i jiskřivé dialogy naplněné lehkým humorem a vzájemnou přitažlivostí drží román po kupě a závažné téma, které se prolíná soukromím hlavních postav, posunuje román do sekce atraktivního čtení s vážnou notou.

Obě hlavní postavy mají čtenářům co nabídnout a jejich komplikovaná povaha dává prostor k znepokojujícím zápletkám. Nenáročné čtení s dostatkem romantiky i napětí vás nepřekvapí svým dějem, ale nadchne vás svoji čtivou formou, která vás nutí číst stále dál a dál. Nenápadná atmosféra kolem knihovny a tipů na čtení zpříjemňuje celkový dojem z románu a zatraktivňuje jeho prostředí.

Román Ty nejsi můj Romeo jsem měla „slupnutý“ na jeden zátah a už teď se těším na jeho další pokračování s názvem Ty nejsi moje spřízněná duše, které se možná dočkáme ještě tento rok. Opět vás přivítá stejné prostředí, ale do hlavních rolí je tentokrát obsazena Elenina sestra Giselle a „pro změnu“ další testosteronem nabitý profesionální hráč amerického fotbalu.? Pokud máte rádi čtivé oddechovky, kde vás romantika, erotika i vzrušující zápletka vtáhnou do svého děje, pak sáhněte po novém románu z nakladatelství Baronet s názvem Ty nejsi můj Romeo. Zábava zaručena. 😉

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ ❤ 💔

Za vzrušujíc romantiku z prostředí fotbalu a knih děkuji nakladatelství Baronet, na jejichž stránkách si můžete knihu Ty nejsi můj Romeo pořídit.

Autor: Veronika Es.

Ukázku z knihy najdete zde, na stránkách nakladatelství Baronet.

Mohlo by se vám také líbit...

1 komentář

  1. […] Ty nejsi moje spřízněná duše je druhým dílem ze série The Game Changers. Předchozí díl Ty nejsi můj Romeo byl skvělým čtením s působivou dějovou zápletkou, určenou pro všechny romantické […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *