Recenze

Válka s láskou

Od samého začátku byly mezi nimi lži a podvody. Když Jude tuhle podivnou práci bral, netušil, že se mu Love takhle hluboko zadře pod kůži. Jak z toho ale teď ven? Co když je těch lží příliš a druhá šance neexistuje? Byl připravený na válku, nebyl připravený na lásku… Román VÁLKA S LÁSKOUnakladatelství Beta-Dobrovský je oddechovým čtením plným romantiky a komplikované lásky.

Název: Válka s láskou

Autor: Winter Renshawová

Překlad: Žaneta Ziecinová

Nakladatelství: Beta – Dobrovský

Rok vydání: 2021

Počet stran: 320

Love Aldridgeová má těsně před třicítkou a pár měsíců po rozvodu. S Hunterem se brali, když ještě měli hluboko do kapsy, pak se ale manželovi podařilo vydělat spoustu miliónů a jejich vztah tím byl navždy poškozen. Rozsudek přihrál Love do náruče spoustu peněz, což Hunter dost špatně snáší a jediným východiskem z této situace by bylo pro něj, kdyby se Love znovu vdala. Na tuto špinavou práci si najme Juda Warnera – kluka s kytarou, který se stará o svou sestru a její děti a vyskakovat si zrovna moc nemůžou. Peníze od Huntera by pokryly jak jejich živobytí, tak i náročnou léčbu jeho neteře. Teď už jenom přesvědčit Love, aby se do něj zamilovala, vzala si ho a on se s ní po pár měsících rozvede. Jenomže to ještě netuší, že Love se mu dostane pod kůži a vyklouznout z pavučiny lží, kterou kolem sebe vytvořil, možná už navždy zničí jeden nádherný vztah.

ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ ξ

Román Válka s láskou je nenáročnou jednohubkou, v které vás čeká romantický příběh se zamotanou zápletkou, kde lži a podvod budou hrát hlavní roli.

Příběh je vyprávěn ich-formou z pohledu obou hlavních hrdinů. Jejich kapitoly se pravidelně střídají a vy tak máte možnost nahlédnout současně do jejich duše a zjistit reálné pocity obou protagonistů na danou situaci. Krátké kapitoly udržují tempo příběhu v jedné neměnné linii a rychle vás vedou ke svému závěru.

Čím víc Love poznávám, tím víc si uvědomuji, že to není zlá princezna z Páté avenue lačnící po penězích, jak mi ji Hunter popsal. Ona je všechno, a ani to zcela neobsáhne můj pohled na ni.
Nikdy jsem nepoznal ženu tak sladkou a inteligentní, se kterou by bylo tak snadné být. Za posledních pár týdnů jsem se jí neustále lepil na paty, a přitom mě nezačala unavovat, což se mi stalo poprvé.
Bez ohledu na to, jakým směrem se bude náš vztah ubírat, jisté je, že Love ztratím.
Ale nic jiného si nezasloužím, protože ji si nezasloužím zcela určitě.

S autorkou Winter Renshawovou jsem se seznámila díky její romantické sérii P.S. a musím zkonstatovat, že byla pro mě zajímavějším čtením než Válka s láskou. Od svého stylu se nijak neodchýlila, stále se jedná o jednoduché načrtnutí zápletky, která má své vyhrocené okamžiky a vztahové propletence oplývající romantikou a lehkou erotikou. Čtivý nenáročný styl tak dává prostor pro vaši relaxaci a snění.

Trochu mi v příběhu chybělo vzrušující napětí z nových začátků, ten očekávaný moment, než se vztah překulí přes hranu snění. Autorka jde bez zbytečných „keců“ okamžitě na věc, jemně klouže po povrchu a nepouští se do větších vztahových hloubek. V ději vypíchne nejdůležitější okamžiky a raději dává přednost emočnímu ladění, jenž čtenáře dojme. Najdete zde lásku, něžnost, prchavé okamžiky souznění i odcizení a ojedinělý vztah, který má své vratké základy postavené na lži.

Pokud máte rádi nenáročné romány, při kterých se zasníte a necháte se vést romantickým příběhem vstříc svým snům o lásce, pak sáhněte po románu Válka s láskou.

Hodnocení: ❤ ❤ ❤ 🤍 🤍

Za oddechovou jednohubku plnou romantiky děkuji nakladatelství Beta-Dobrovský, na jejichž stránkách si můžete knihu Válka s láskou pořídit.

Autor: Veronika Es.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *